تیاو قهرمانی شش ملت است گرامی و مکان دائمی در رقابت های راگبی چشم انداز جهانی. اما به عنوان بازی اروپا, آبی, روبان, مسابقات آماده خود را برای سال 2020 نسخه نیز وجود دارد یک بازی هیجان انگیز جدید احساس به آن.

این ممکن است به سختی به 10 ماه پس از ولز امضا مهر و موم شده و تحویل یک رویای هدیه خداحافظی به خروج سر مربی وارن Gatland در قالب یک گرند اسلم در عین حال بسیار تغییر کرده است.

چرخش در مربیان به گونه ای است که تنها در انگلستان رئیس ادی جونز و اسکاتلند گرگور تاونسند باقی می ماند در مواضع خود از فصل گذشته شش کشور قرار گرفتند.

Gatland را شگرف 12 سال ولز سلطنت به پایان رسید بعد از جام جهانی در ژاپن است که خود را همکار New Zealander جو اشمیت که در سمت چپ ایرلند ، اضافه کردن کونور اوشی خروج از ایتالیا و ژاک برونل پله پایین در فرانسه و رقابت در این سال وعده داده می شود یک کل جدید توپ بازی.

انگلستان جای تعجب نیست با توجه وضعیت خود را به عنوان 2019 جام جهانی نایب آیا شرکت مورد علاقه های شما با bookmakers.

اما آنها را با رقابت سختی مواجه. در واقع آخرین nine نسخه از شش کشور برنده شده اند یا انگلستان یا ولز – این سه کشور برنده شدن در مسابقات قهرمانی سه بار هر کدام در آن دوره است.

Wهو خواهد بود در این سال ؟

آنچه که در انگلستان باز کردن بازی ؟

آن را در برابر فرانسه در پاریس در روز شنبه, مه 2 در 3 بعدازظهر.

چه انگلستان وسایل کامل?

دور یکی

فرانسه v انگلستان…. Stade de France (پاریس)…. پنج شنبه, آوریل 2…. 3 بعدازظهر به وقت تهران…. BBC

دور دو

اسکاتلند v انگلستان…. BT Murrayfield (ادینبورگ)…. چهار شنبه, آوریل 8…. 4.45 pm GMT…. BBC

دور سه

انگلستان v ایرلند…. Twickenham (لندن)…. پنج شنبه, مارس 23…. 3 بعدازظهر به وقت تهران…. ITV

دور چهار

انگلستان v ولز…. Twickenham (لندن)…. روز شنبه, مارس 7…. 4.45 pm GMT…. ITV و S4C

دور پنج

ایتالیا v انگلستان…. ورزشگاه المپیک (رم)…. روز شنبه, مارس 14…. 4.45 pm GMT…. ITV

آنچه که در آخرین انگلستان, تیم ملی چه خبر ؟

جک نوول اتحاد پیوست بیلی Vunipola در مجروح لیست برای شش کشور.

نوول به پایان رسید اکستر اروپا دیدار مقابل لا روشل در شنبه اما چهره یک عمل جراحی برای تعمیر آسیب دیده مچ پا است که می تواند او را به جلوگیری از پخش هر قسمت در مسابقات قهرمانی.

این دومین ضربه چکش برای انگلستان که او نیز آموخته است که Vunipola پایدار یک بازوی شکسته در حالی که در جام قهرمانان اروپا وظیفه برای عربها در روز یکشنبه. این چهارمین بار است که Vunipola پایدار است یک شکستگی به یکی از سلاح های خود را سرقت انگلستان یکی از قوی ترین حامل شش کشور.

Sحتی بازیکنان از لیگ برتر و قهرمانان اروپا در حال حاضر در انگلستان 34-تیم ملی شش کشور و آنها را سر به قبل از مسابقات اردوگاه آموزشی در پرتغال با باشگاه آتی کفن در عدم قطعیت است.

Joining نوول و Vunipola در حال غایب از 32 بازیکن که با کمک انگلستان رسیدن به فینال جام جهانی در پاییز گذشته در حال جک سینگلتون, Mark Wilson, Dan کول هنری Slade بعضا فرانسیس جو Cokanasiga بن اسپنسر و Ruaridh McConnochie.

Jآنهایی که تصمیم گرفتند در برابر فراخوانی متخصص هیچ 8 جلد برای Vunipola مشرف Harlequins’ الکس Dombrandt و ترک تام کاری لوئیس Ludlam و بن ارل به رقابت برای موقعیت.

ارل در میان هشت uncapped بازیکنان که در سفر به پرتغال در روز پنج شنبه با هیجان انگیز عربها فلنکر پیوست, فاحشه عالی تام دونن بال Ollie Thorley مرکز فریزر دینگولل کامل-بازگشت جورج Furbank قفل الکس ماه سرپا نگه خواهد استوارت و پرواز-نیم یعقوب Umaga.

Umaga زن, برادرزاده سابق نیوزیلند کاپیتان تانا گنجانده شده است پیش از Marcus Smith است که آموزش با انگلستان در ساخت به جام جهانی.

آنچه در آخرین سال 2020 جدول رده بندی?

چگونه 2019 جدول به پایان برساند ؟

چه تمام وقت شش کشور جدول نگاه مانند?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de