انگلستان الن سفید می آید نیمکت برای جلوگیری از پوسیدگی در برابر ژاپن

تلگراف | No comments

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

ژاپن 0 انگلستان 1

آینده را به خوبی ممکن است متعلق به بیت عنیا انگلستان اما این باقی می ماند الن سفید زمان به انگلستان در جام جهانی قهرمان آمد کردن زمین به آنها بسیار مورد نیاز پیروزی بر ژاپن است.

سفید اصرار دارد زندگی او تغییر نکرده است پس از به ثمر رساندن اهداف است که در زمان انگلستان به نیمه نهایی در فرانسه در تابستان گذشته و خوشبختانه نه او علامت تجاری “ماهی” جشن.

آن شده است در حالی که پس از ما را دیده اند و آن این که او اولین هدف پس از ماه نوامبر و او شده است outscored در سطح باشگاه توسط انگلستان در زنان سوپر لیگ.

هنگامی که شما به نوبه خود 30 در فوتبال به عنوان سفید را در ماه مه گذشته همیشه وجود دارد یک سر و صدا برای بازیکنان جوان باید فرصت داده شود. جستجو برای وارث همیشه آغاز می شود که ملکه هنوز نشسته بر تاج و تخت او. آن می تواند همه چیز را بی دست و پا.

“در واقع من فکر می کنم وجود دارد شده است یک بیت از بی احترامی نسبت به الن از نظر عملکرد خود را در نظر قد و قامت” مدیر فیل نویل گفت. “امروز نشان داد که چه الن سفید مورد تمام شده است; یکی از شانس یک هدف.”

اگر از آن شده است ناراحت کننده برای سفید به انگلستان عضویت او در تیم ملی آن را نشان داده است در رفتار و یا کلمات. او بیش از حد خوب برای آن بود و این یک یادآوری از کلاس که بالينی سرد به پایان رساندن درآمد خود یک تشویق از آمریکایی ها در جمعیت هنگامی که او آمد.
انگلستان طرفداران توپ بیش از Shiori Miyake


اعتبار: AP Photo/لایحه Kostroun

همانطور که برای انگلستان او را سرفصل او می خواست. انگلستان برنده نیست آن را برای انگلستان, اما او در قلب بسیاری از چیزهای خوب در این تیم بود به خصوص در نیمه اول. آنچه او انجام نشده بود – و این است که چگونه اعتصاب همیشه قضاوت در پایان است که او را شانس. نباید منحرف کردن اذهان از خوب شروع اول چلسی مهاجم هر چند.

“من فکر کردم او فوق العاده بود جدا از هدف آن را تنها هدف از دست رفته” نویل اضافه شده است. “من هنوز هم فکر می کنم در این لحظه در زمان الن درست است که تجربه بازی در سطح بالا و فقط او را کمی در مقابل.”

انگلستان قوی و مستقیم بلکه چالاک و سریع است. مقایسه در فوتبال زنان نیست به طور کلی خوش آمدید, اما سبک او را بازی می کند و به شما یادآوری کمی از یک جوان آلن شیرر, موبایل, پویا بلکبرن مدل به جای پیرزن زیرک هدف مرد او در نیوکاسل.

این فقط یک شرم او نمی تواند یک هدف ضربه زدن به یک تلاش پس از او شده بود برداشت با عبور از چوپان کلی, کمی بیش از حد نزدیک به دروازه بان Sakiko Ikeda. دوم باز او ساخته شده خودش حفاری یک ضرب گلوله به سمت گوشه ای دور و تنها برای Ikeda به بسیار عالی صرفه جویی کنید.

آن را نه فقط در انگلستان که میدرخشید. لورن کنف ساخته شده است در قابل توجه صفحه نمایش در برابر ایالات متحده با یک بولدوزر عملکرد در بال. اگر منچستر سیتی بازیکن نمی تواند دریبل دور یک مدافع او اجرا خواهد شد ، سرقت توپ در لبه منطقه از عالی در غیر این صورت Risa Shimizu او را اذیت او خود را به ضرب گلوله در هوا و نه از پایین.

انگلستان بودند تیم بهتر اما ژاپن روی حیله و تزویر سمت و آنها به یک پست در نیمه اول از طریق هینا Sugita دروازه بان Ellie Roebuck احتمالا گرفتن انگشتان دست خود را به آن. تکرار شد و مجمل اما گوشه ای اهدا شد به طوری اعتباری باید با توجه به منچستر سیتی حافظ. انگلستان – تیم نه بازیکن مورد نیاز یک هدف اگر چه مهاجم خشمگین بود با خودش به خوبی در نظر گرفتن کلی تصویب تخمگذار آن را به اردن Nobbs, اما پس از آن قادر به گرفتن دور دروازه بان از بازگشت توپ بود که کمی بیش از حد سنگین است.

در آمد جایگزین تونی دوگان برای کنف نیکیتا parris در کلی و لی ویلیامسون برای کایرا والش.

انگلستان فقط موفق به دریافت پایان Nobbs صلیب جایگزین شد سفید و لوسی ⠀ در زمان بیش از گرجستان Stanway. هدف این نیست نگاه مانند آن بود که رفتن به می آیند اما در نهایت ژاپن ساخته شده یک اشتباه است که انگلستان می تواند در کونی دوگان استعداد توپ unselfishly تصمیم گیری سفید شد در یک موقعیت بهتر و ارائه ظریف تصویب در تابستان گذشته هدف این دستگاه می تواند از دست ندهید.

مطابقت با جزئیات و بازیکن رتبه بندی

انگلستان (4-1-4-1) Roebuck 7; دالی 7, Houghton 6, روشن, 8 استوکس 6; والش 5 (Williamson, 60); کنف 7 (Parris در 60), Stanway 5 (⠀ 60), Nobbs 7, کلی 7 (دوگان 60); انگلستان 6 (سفید 69).
جایگزینهای Telford, MacIver, Greenwood, Parris در اسکات McManus, روسیه, Fisk. رزرو کلی.

ژاپن (4-4-2) Ikeda 8; Shimizu 7 (اندو 45), Doko 7, Miyake 7, Miyagawa 6; Momiki 5, میورا 6, Sugita 6, Iwabuchi 5 (یکی 66); ناکاجیما 6 تاناکا 5.
جایگزینهای Kumagai, Minami Sugasawa, Naomoto, Ikejiri, Hasegawa, Yamashita, عضو, Hirao, Ueno. رزرو Sugita.

داور اکاترینا Koroleva (US).تا قهرمان نمی تواند از دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>