انگلستان فیل نویل: “ما می دانیم اجرای برنامه باید بهتر… SheBelieves اجازه خواهد داد که ما را به رقابت در برابر بهترین

تلگراف | No comments

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

فیل نویل شده اند ممکن است و طوفان در انگلستان بعد از جام جهانی رکود اما او آمده است از آن دیدن تجربه به عنوان یک امتیاز مثبت و به سمت در تابستان آینده را در مسابقات قهرمانی اروپا.

نویل به حال به نظر می رسد بیش از حد به انتقاد حساس پس از انگلستان با شکوه مبارزات انتخاباتی جام جهانی و فقط با دو برد در هفت بازی از مرحله نیمه نهایی شکست ایالات متحده آمریکا در ماه جولای تیم خود تلاش کرده اند برای پیدا کردن فرم.

اما سابق منچستر یونایتد و اورتون مدافع مجددا گرفته شده سهام خود را از عملکرد خود به عنوان مدیر به عنوان خوبی است که از بازیکنان خود و استدلال جلوتر از خود را دفاع از SheBelieves جام در فلوریدا آنها نیاز به رفتن را از طریق مشکل املا برای درک انتظارات آنها ایجاد کرده اند و که آنها نیاز به به طور مداوم در زندگی است.

“آنچه که من تجربه کرده اند که توانایی مقابله با آن بالا و پایین پس از بیرون آمدن از یک اصلی مسابقات” نویل گفت. “از آنچه که ما به عنوان یک گروه رها بود قصد بازگشت به بازی در این ورزشگاه و در مقابل جمعیت است که ما انجام می دهیم.

“من فکر می کنم بازیکنان به درستی در بر داشت آن را دشوار است به کنترل احساسات خود را. اگر شما صحبت می کنند به 2015 گروه آنها تا به حال یک عاطفی رها کردن پس از جام جهانی است و من فکر می کنم آنچه را که باید به ما کمک انبوه بود مبارزات انتخاباتی مقدماتی قادر به بازی برای سه امتیاز بنابراین شما نمی بازی دوستانه.

“شکاف و عاطفی بالا [جام جهانی] چیزی است که شما نباید دست کم نگیرید چرا که برای این آن چیزی بود که آنها هرگز در تمام تجربه خود را در زندگی و پس از آن را امتحان کنید و رسیدن به آن ارتفاعات دوباره واقعا دشوار است برای آنها.”
انگلستان را با هدف دفاع از خود SheBelieves عنوان در امریکا


اعتبار: گتی ایماژ

در انتقاد شده است که به کارگردانی او نویل صحبت خوبی تصدیق آن است که بخشی اجتناب ناپذیر از یک مدیر ،

“من می دانستم که این امر می آیند,” او گفت:. “حتی بهترین مدیران از طریق دوره های زمانی که آنها در حال انتقاد بنابراین من همیشه می دانستم که آن را در برخی از نقطه. من می خواستم برای محافظت از بازیکنان من از انتقاد من می خواستم آن را به من. آمار من با آن نه آنها.

“اما ما باید به فروتنی و احترام در مورد که در آن ما هستند. در زندگی گاهی اوقات می بینید بهترین شخصیت های این تیم در زمان بد می بینید که در این سفر با شما و شما در واقع واقعی خوب جهت بیرون آمدن از آن است.

“که بازی در ومبلی (vs Germany) واقعی بود نقطه عطفی برای من در شرایط جهت است که من می خواستم به این تیم است.

“ما تا به حال این محصول از بازیکنان جوان آینده را از طریق و در آن بازی به تماشای آن ایستاده بود در لمس خط فقط به من ثابت کرد که ما فقط به نگه داشتن رفتن در مسیر درست

“اجرای ما باید بهتر و اگر اجراهای بهتر از این نتایج را به دنبال خواهد داشت.

“من فکر می کنم به بحث مانند ما شما رو به ضرب و شتم بهترین تیم و قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است. زبانی که استفاده می کنیم به این معنی است که ما باید برای انجام در برابر بهترین تیم در جهان است.

“این است که چرا ما به این مسابقات را به بازی در برابر بهترین. این بازی برنامه داریم طی 12 ماه آینده چاله ما در برابر بهترین تیم ها در اروپا و جهان از آنجا که ما می خواهم به قضاوت بازی در برابر بهترین.

“ما می خواهیم بازیکنان ما که همه باور داریم و می خواهید به بازی در برابر بهترین در عرصه بزرگترین, در بزرگترین مرحله است. این چالش هیجان انگیز است. ما نه ترس از شکست. ما واقعا هیجان زده در مورد چالش های پیش رو از ما است.”

وجود دارد یک لایو احساس به این تیم ملی که پیام می فرستد. جام جهانی بالا و پایین انجام می شود و وقت آن است که برای ساخت آینده مهمترین مسابقات قهرمانی اروپا مسابقات در خاک خانه در سال آینده.

“من به آنها اعتماد من به آنها اعتماد” گفت: نویل وقتی پرسیده شد که اگر جوانان مثل منچستر سیتی جناح لورن کنف, North Carolina, دانشجو, Alessia روسیه و اورتون به جلو چوپان کلی خواهد شد بازی در این مسابقات است. “برخی از آنها را در بازی در برابر ایالات متحده آمریکا است.

“هنگامی که من به نام تیم ملی, ساده ترین چیزی که می شده اند به نام آنها در جشن این بازیکنان جوان قرار داده و سپس آنها را به یک طرف.

“میزان ایمان است که من در آنها و این پیام است که من می خواهم به ارسال, است که این بازیکنان را به بازی در بهترین و بزرگترین بازی. آنها به دست آورده ام حق را به بازی آنها به دست آورده ایم مناسب برای شروع آنها به دست آورده ایم حق آمده است. این امر می تواند ضعیف از من به عنوان یک مدیر برای بازی نمی کند آنها را در بزرگترین موارد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>