• Youngs قطره به نیمکت هاینز شروع می شود در scrum-نیم
  • Vunipola بازده در سرپا نگه داشتن Kruis همکاران Itoje در ردیف دوم
  • سازمان ملل شش سال 2020 جدول: آخرین رده بندی از این سال مسابقات
  • داخل داستان راگبی بدنام ترین کلکته جام
  • لوئیس Ludlam تا نوبت گرما: ‘آنها از ما نفرت دارند و ما از آنها نفرت’
  • روری ساترلند: “من تا به حال برای آموزش بدن من به راه رفتن و دوباره اجرا’

England انجام عمل جراحی عمده به این تیم را شکست داد و فرانسه با ساخت پنج تغییرات برای روز شنبه کلکته جام حذفی برخورد با اسکاتلند.

بن Youngs بزرگترین-نام تلفات پس از جانبازان لستر scrum-نصف شد تنزل مقام به نیمکت برای شش کشور دور دوم ثابت ساخت راه برای Willi هاینز.

همچنین رفته است loosehead سرپا نگه داشتن جو Marler که jettisoned از 23 به طور کامل از دست می دهد و جای خود را در شروع پانزدهم به ماکو Vunipola با الیس Genge deputising در میان تعویض.

Replacements: T دونن E Genge, W استوارت, J Launchbury C Lawes ب ارل ب Youngs, O دوتو

کورتنی Lawes شده است رها از خود blindside فلنکر وظایف در یک حرکت است که افزایش لوئیس Ludlam به ردیف عقب اما تام کاری است که حفظ در هیچ 8 برای بازی دوم.

ردیف دوم می بیند جورج Kruis آمده برای چارلی Ewels از داخل قفل که همچنین پرداخت قیمت برای زیر پر باز کردن به قهرمانی در پاریس.

جاناتان یوسف انتخاب در خارج از مرکز در یک اجرا بعد از تغییر مانو Tuilagi رد شد از سفر به ادینبورگ توسط یک کشاله ران فشار است که باید با دیدن بازگشت او را در برابر ایرلند دو هفته بعد.

George Furbank تحمل خطا پهن آزمون کچ در Stade de France اما او زنده می ماند در پشت است و در حال حاضر به عنوان بخشی از یک تغییر به عقب ،

هیچ لوقا کوان-Dickie روی نیمکت به خاطر همسرش از رفتن به کار, بنابراین تام دونن می تواند اولین بازی خود را به عنوان یک جایگزین به عنوان می تواند uncapped عربها فلنکر بن ارل.

ادی جونز تصمیم گرفتند برای شش-دو تقسیم از جلو و پشت بر روی نیمکت با اشاره به برنامه بازی های گسسته اسکاتلند جلو.

به روز رسانی خودکار

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما با تسلط به دست آوردن خط’

ثانیهقبل از اینکه ادی جونز صحبت کردن در مورد اسکاتلند بازی:

“آماده سازی در این هفته بوده است. ما به دنبال رسیدگی به مسائل از فرانسه بازی کرده و تا به حال واقعا خوب و تیز آماده سازی برای اسکاتلند است.

“اسکاتلند در حال عوارض جانبی خطرناک. آنها می خواهم به بازی با تعداد زیادی از عرض و با بسیاری از جریان و سرعت در بازی خود را. ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما با تسلط به دست آوردن خط.

“خود رکورد پیروزی برابر انگلستان در Murrayfield است قابل ملاحظه ای بالاتر از خود رکورد کلی در مقابل ما بنابراین ما باید برای تشخیص آنها یک جانور خطرناک است و ما باید در بهترین های ما به ضرب و شتم آنها را.”

اخبار: Youngs کاهش یافته است

England کاهش یافته است scrum-نیمی بن Youngs به عنوان یکی از پنج تغییرات ساخته شده به شروع پانزدهم برای روز شنبه شش کشور دیدار مقابل اسکاتلند.

انگلستان تیم به بازی اسکاتلند

G Furbank (Northampton پرستاران); J مارس (Leicester Tigers), J یوسف (حمام راگبی) O فارل (عربها سروان) E دالی (عربها); G فورد (Leicester Tigers), W هاینز (Gloucester راگبی); M Vunipola (عربها), J جورج (عربها), K Sinckler (Harlequins), M Itoje (عربها) G Kruis (عربها) L Ludlam (Northampton پرستاران) S Underhill (حمام راگبی), T کاری (فروش کوسه).

تعویض: T دونن (حمام راگبی), E Genge (Leicester Tigers), W استوارت (حمام راگبی), J Launchbury (زنبورها), C Lawes (Northampton پرستاران) ب ارل (عربها), B Youngs (Leicester Tigers) O دوتو (Exeter ستاد).

سی سال پس از این کینه: در داخل داستان

Not مدتها قبل از انگلستان خط به بالا اعلام شده است بنابراین در حالی که ما تعداد پایین دقیقه سریع پلاگین به صورت کاملا درخشان قطعه کار توسط میک Cleary و ریچارد حمام.

مهم نیست سن شما و یا آیا شما شاهد آن است یا نه اکثر طرفداران راگبی را شنیده و از سال 1990 کلکته جام clash در Murrayfield و دیوید تنها را آهسته راه رفتن را بر روی زمین.

میک و ریچارد باید دنبال سه چهره های کلیدی از هر طرف به بحث در مورد خاطرات خود از احساسی که بعد… و جذاب آن است!

در اینجا مختصری از عصاره…

Halliday: ما می دانستیم که این امر می تواند خصمانه وجود دارد. چرا آن را نمی توان با مگی نظرسنجی مالیات و همه که ؟ خواهد شد (کارلینگ) یک شکل از نفرت و بود که نسبتا عادی بیش از حد.

مور: من تا به حال شده است در اسکاتلند من شده اند خشمگین خودم به عنوان یک دولت خوکچه هندی. من شگفت زده نمی شدند تا در آغوش. جای تعجب نیست که آن را به حال گالوانیزه اثر است. آن را قطعا یک عامل برای آنها.

Hastings: مردم بحث در مورد سیاست اما اگر تلخی و ادویه به بازی های زیادی که از سال 1988 بازی در Murrayfield. که شب کلکته جام رو غرق و در مطابقت با دین ریچاردز خفه شو, فروشگاه, خفه بازی به مرگ و انگلستان برنده 9-6. این بود که چرا ما آنقدر مصمم به قرار دادن سرعت در بازی در سال 1990.

برای خواندن کامل مقاله اینجا را کلیک کنید

از کجا این همه اشتباه در پاریس ؟

تی شرتکلاه سوال بزرگ است. خوشبختانه ما چارلی مورگان به آن پاسخ. چارلی در حال تولید یک تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی از آن کاهش یافت و به پایین در برابر فرانسه است. شما می توانید خواندن کامل, تمدید, مقاله در اینجا.

و یا با کلیک بر روی قراردادن زیر را برای نیش اندازه نسخه >>>

‘هیچ آسیبی در انگلستان پس از از دست دادن bull****** جونز نظرات’

You رو به عشق کیت چوب سابق ایرلند, فاحشه عالی. فوق العاده بازیکن و در حال حاضر فوق العاده دانشمند.

و او را عقب نگه دارید که در مورد خواسته انگلستان دست به فرانسه زیر ادی جونز’ هشدار به Les Bleus به انتظار ‘مطلق خشونت” و آن را به دست آنها به جای.

چوب گفت: توپ:

“من آن را دوست داشتم به خاطر این بود که شادی به تماشای. و آن را یک شادی در بسیاری از سطوح به دلیل وجود دارد هیچ آسیبی در انگلستان پس از از دست دادن گاو****** نظرات ادی جونز.

“من همیشه فکر می کنم چیزهایی مانند آن [جونز’ نظرات] یک عامل زیرا آنها یک عامل برای مخالفان که چوب آن را بر روی دیوار. مردم می گویند که آنها لازم نیست برای, خوبی نیست, آن طوری که می گویند دلیل این که شما آن را داشته باشد.

این سطح از خشونت که او صحبت کردن در مورد, مانند, چه نوع فشار است که در بازیکنان خود را? او می خواهد به بازیکنان بزرگ و با او شروع به صحبت کردن در مورد آن زمانی که این بازیکن است که او متکی بر – بیلی Vunipola – نبود ،

“انگلستان بسیار متفاوت هستند تیم که Vunipola نیست در سمت. من فکر کردم خود انتخاب ضعیف بود چیدن کاری در 8 و من فکر کردم او تحصیلات در این مسابقه است.”

آنچه در آخرین رده بندی?

ممکن است بسته در انگلستان سعی سابقه به ثمر رساند

Jonny ممکن است دو تلاش می کند در مقابل فرانسه در آخر هفته گذشته را دیدم او را به حرکت به بالا پنج در همه وقت انگلستان لیست.

داشتن پیشی Jason رابینسون برای رفتن پنجم در نظر انگلستان سعی کنید گلزنان, مارس ادامه خواهد داد به افزایش می یابد تا جدول اگر او را حفظ فرم خود را بیش از این دوره از مسابقات قهرمانی.

1. روری Underwood – 49 تلاش می کند

2= خواهد گرینوود – 31 تلاش می کند

2= بن کوهن – 31 تلاش می کند

4. جرمی Guscott – 30 تلاش می کند

5. جانی مارس – 29 تلاش می کند

6. Jason رابینسون – 28 تلاش می کند

آنچه ما فکر می کنم ما می دانید ؟

یکnthony واتسون قطعا برای یک ثانیه-های پی در پی شش کشور مطابقت پس از تحمل یک شکست در بهبود خود را از یک گوساله مشکل است.

انگلستان بال شده بود پایین بعد از یک سقط بازگشت به آموزش در روز سه شنبه با اشاره به حفظ و نگهداری از جورج Furbank در پشت.

واتسون دچار آسیب دیدگی در جام قهرمانان اروپا وظیفه برای حمام در ماه گذشته و در حالی که او pencilled در شروع 24-17 با شکست فرانسه شد که قهرمانی – او مجبور به خروج از این تیم اعلام در پاریس.

از دست دادن واتسون یک ضربه داده شده در انگلستان برگشت سه یک بی قراری نگاه کنید.

Furbank تلاش خود را در اولین حضور بین المللی در Stade de France, ساخت یک رشته از خطاهای آشکار و تقریبا قطعا ساخته شده اند راه را برای واتسون او گوساله موضوع مطرح است.

جورج Furbank ساخته شده و عصبی شروع به خود را حرفه ای بین المللی در برابر فرانسه

اعتبار:
گتی ایماژ

Elliot دالی شده بود انتخاب اول کامل-بازگشت از جولای 2018 اما ادی جونز می بیند آینده خود را در جناح چپ و همراه با چند تا از عربها تیمی در رژه – او را تحمل یک بعد از ظهر آرام در پاریس.

وجود خواهد داشت یک اجرا تغییر ساخته شده به شروع پانزدهم برای Murrayfield زمانی که این تیم به نام امروز با جاناتان یوسف به احتمال زیاد به deputise برای کشاله ران-قربانی آسیب مانو Tuilagi.

انگلستان احتمالا باقی بماند با این آزمایش از بازی فلنکر تام کاری در هیچ 8 در غیاب بیلی Vunipola که از دست تمام مسابقات به دلیل یک بازوی شکسته.

کاری که یک بازیکن جهان از سال نامزد برای 2019 با توجه به یک رشته از اجرای فوق العاده از جمله در جام جهانی, اما او ساخته شده تاثیر کمی در برابر فرانسه است.

تام کاری تلاش در شماره 8 در پاریس

اعتبار:
گتی ایماژ

Charlie Ewels به پرداخت قیمت برای انگلستان در عملکرد زیر پر در پاریس پس از حذف از 25 تیم ملی-man که ادامه خواهد داد آماده سازی برای اسکاتلند برخورد.

Ewels بود استارت مقابل فرانسه بوده ولی jettisoned کاملا با جو Launchbury که از بهبود مصدومیت زانو در نظر گرفتن محل خود.

هیچ اضافی سه-سه ماهه پوشش نامیده شده است تا برای Tuilagi بنابراین بال Ollie Thorley خود را تست اولین بار در Murrayfield یا به عنوان یک نویسنده و یا جایگزینی.

عربها فلنکر بن ارل گنجانده شده است اما بعید است که درگیر می شود.

“ما در حال رفتن برای رسیدن به آنها گیر کرده’

Good صبح خوش آمدید به ما انگلستان تیم اعلام وبلاگ زندگی می کنند. خواهد شد که ادی جونز انتخاب را در auld دشمن ؟

هر کسی نهایی nod ما می دانیم که ما در خون-و-رعد و برق برخورد در Murrayfield در روز شنبه.

لوئیس Ludlam در حال حاضر هم زده گلدان امیدوار کننده اسکاتلندی یک “جنگ” سوخت توسط نفرت.

و جوان Northampton فلنکر موی در درک که سلتیک ملت با شور و شوق بیشتری نسبت به انگلستان و اسکاتلند قرار می گیرد در حالت آماده باش برای آنچه که در آینده آنها را.

“من مخالف واقع است. ما احساسی وجود دارد. آنها از ما نفرت دارند و ما از آنها بدم میاید. تفاوت وجود دارد.

“این فقط یکی دیگر جایی برای رفتن. این یک نبرد است. آن را برای رفتن به جنگ و آن چیزی است که ما هیجان زده هستیم و خواهیم بود و آماده.

“ما در حال بیرون رفتن برای رسیدن به آنها گیر کرده و آنها در حال رفتن به انجام همان به ما. من فکر نمی کنم وجود هر گونه اختلاف بین دو طرف است.

“هر زمان که شما بر روی پیراهن آن است که یک لحظه افتخار آن است که تجربه پرشور. آنها نمی تواند هر بیشتر revved از ما برای آن هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im