انگلستان شش کشور ثابت با اسکاتلند را در پشت درهای بسته در Murrayfield روز دوشنبه

  • زنده به روز رسانی در طوفان Ciara: ‘خطر به زندگی و هشدارهای به عنوان 80mph بادها به خمیر بریتانیا

انگلستان زنان سازمان ملل شش دیدار مقابل اسکاتلند برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته در Murrayfield 1.30 بعد از ظهر روز دوشنبه پس از آن به تعویق افتاد و در روز یکشنبه به دلیل طوفان Ciara.

این بازی تا به حال شده است با توجه به توان در Scotstoun خانه گلاسکو رزمندگان. اسکاتلندی راگبی نام آن را در صبح روز یکشنبه به عنوان “ایمنی از طرفداران سفر بازیکنان و کارکنان محل اولویت”.

وجود دارد بیش از 60 سیل هشدارهای در محل در سراسر اسکاتلند روز یکشنبه با عنوان باران و وزش شدید باد جاروب در. دفتر مواجه شد و پیش بینی gusts از 80mph.

در بیانیه ای اسکاتلندی راگبی گفت: “شرایط آب و هوا در ادینبورگ در روز دوشنبه خواهد بود نه به عنوان شدید به عنوان گلاسکو اما هنوز هم هوا به عنوان چالش پس از این بازی نمی خواهد به روی عموم باز یا بلیط فروش.”
این Scotstoun ورزشگاه زمین بود مناسب برای بازی اما بادهای قرار داده و بازیکن و تماشاگر ایمنی در معرض خطر


اعتبار: گتی ایماژ

دارندگان بلیط را دریافت بازپرداخت کامل.

آن خواهد بود که برای بار دوم در بسیاری از سال است که انگلستان و اسکاتلند زنان تیم روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در یک سنتی مردان در ورزشگاه شش کشور. قرمز گل رز کوبید اسکاتلند 80-0 در سال گذشته مسابقات در Twickenham به مهر و موم خود را نهم گرند اسلم.

در جای دیگر, ایرلند, ثبت 31-12 پیروزی ولز در دوبلین در روز یکشنبه به عنوان هر دو تیم مبارزه از طریق خائنانه شرایط در حالی که فرانسه زد راحت 45-10 برندگان بیش ایتالیا روز قبلی در لیموژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر