کل طومار دریای مرده قطعه مجموعه در واشنگتن موزه از کتاب مقدس جعلی است, تحقیقات نشان می دهد

نیوزویک | No comments

یک مجموعه ارزشمند طومار دریای مرده قطعات برگزار شده در واشنگتن موزه را تبدیل به تقلبی یک تحقیق نشان داده است.

اصطلاح دریای مرده کتیبه ها (DDS) اشاره به باقی مانده از بین 800 و 900 باستانی یهودی خطی که پیدا شد در یک مجموعه ای از غارها در امتداد ساحل دریای سیاه در اواسط قرن 20th.

در نظر گرفته می شود از جمله مهم ترین باستان شناسی نشان می دهد تمام زمان حرکت قطعات—که اکثر آنها به مورخ, بین سوم و در قرن اول قبل از میلاد—شامل برخی از اولین نسخه از متون کتاب مقدس و همچنین دیگر نوشته های روشن در تاریخ قوم یهود و ریشه های مسیحیت است.

اکثر کتیبه های دریای مرده در حال حاضر برگزار شد در مجموعه ای از دولت اسرائیل اما برخی از قطعات را می توان گردش در بازار خصوصی—که برخی از آنها خریداری شده توسط موزه ها.

در سال 2016 13 از 16 قطعه به دست آمده توسط موزه مقدس در واشنگتن منتشر شد توسط یک تیم از کارشناسان. با این حال برخی ابراز نگرانی از صحت این قطعات با توجه به این که همه خریداری شد پس از سال 2002 زمانی که تعداد قابل توجهی از مشکوک جعلی در بازار ظاهر شد.

در واقع یک بررسی در سال 2018 انجام شده توسط یک تیم از کارشناسان آلمانی نشان داده بود که پنج تن از قطعات نمایش داده می شود “تناقضات با ریشه های باستانی.” این پس از آن برداشته شده از صفحه نمایش.

پس از این پیدا موزه تماس کولت پا لم دادن—موسس و مدیر هنری تقلب بینش—در فوریه 2019 به قرار دادن با هم یک تیم از کارشناسان بررسی اینکه آیا یا نه 16 تکه های برگزار شده توسط موسسه معتبر بودند.

برای تعیین صحت قطعات این تیم با استفاده از انواع تکنیک ها از جمله بررسی و آنها را با هر دو سنتی و 3D میکروسکوپ شناسایی مواد که از آن ساخته شده آنها و تجزیه و تحلیل مواد رسوب بر روی سطوح خود.

“پس از یک بررسی کامل از تمام تصویربرداری علمی و تجزیه و تحلیل نتایج آن آشکار است که هیچ یک از متنی قطعات در موزه های کتاب مقدس طومار دریای مرده مجموعه معتبر” پا لم دادن نتیجه در گزارش توصیف یافته های این بررسی است. “هر یک از نمایشگاه ویژگی های است که نشان می دهد آنها عمدی جعلی ایجاد شده در قرن بیستم با قصد تقلید معتبر طومار دریای مرده قطعات.”

با وجود تاسف یافتههای تحقیقات در این موزه گفته است که این تحقیقات می تواند مهم پیامدهای مثبت.

Dead Sea Scrolls fragment
یک حرکت قطعه در بیت المقدس در مه 2, 2018.
گلی TIBBON/خبرگزاری گتی ایماژ

“با وجود این کمتر از نتایج مطلوب ما انجام داده اند چه هیچ نهاد دیگر با پست-2002 DSS قطعات را انجام داده است” موزه کتاب مقدس رئیس نگهداری افسر دکتر جفری Kloha در بیانیه ای گفت. “پیچیده و پر هزینه روش های به کار گرفته شده برای کشف حقیقت در مورد مجموعه ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ریختن به نور در دیگر مشکوک قطعات و شاید حتی موثر در کشف چه کسی مسئول این جعلی.”

با توجه به Kloha موزه خواهد شد در حال حاضر انطباق موسسه DSS نمایشگاه به روایت تاریخ این کتیبه ها و همچنین تحقیقات به آنها.

“آنچه در موزه مقدس در حال انجام است که بسیار مهم است در موزه جهان” پا لم دادن در بیانیه ای گفت. “معمولا در مواردی که تعیین می شود جعلی و بی سر و صدا حذف شده از نمایش و انتقال به euphemistic ‘مطالعه مجموعه است.’ موزه مقدس تصمیم گرفتند به عنوان شفاف که ممکن است با آن مجموعه ای از دریای مرده کتیبه ها—از موقت گالری برچسب به مردم اعلام نتایج تحقیق و انتشار پس از آن از همه در ارتباط تحقیقات مواد. این اطلاعات در حال حاضر می تواند مورد استفاده برای مقایسه به دیگر سوال قطعات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>