فرار از سقوط هواپیمای جرمن وینگز: ‘اگر شما به من یک تفنگ من می خواهم آنها را به پایان برساند همه’

حلیمه به یاد آن روز همه بیش از حد به وضوح. آن 3pm و هوا در روستای خود در شمال نیجریه سنگین بود با رطوبت.

او از دادن آب به او دو برادر که به تازگی وارد از لاگوس. اما قبل از او می تواند بشنود تمام قصه خود را از دوردست شهر وسایل نقلیه ارتش نورد به روستا.

“بسیاری از مردان در لباس پوشیدن در لباس کردم. مردم فکر آن بود ، سپس مردان آغاز شده و فریاد الله اکبر و تیراندازی,” او می گوید.

“ما مخفی در داخل خانه است. برادران من peeped و دیده می شد. من تو را دیدم هر دو آنها را به ضرب گلوله در قفسه سینه. آنها داخل آمد و متوجه شد شوهر من. آنها او را در خارج برگزار شد و او را پایین و قطع سر خود را. سپس آنها آن را برداشت و با گوش و پرتاب آن به هوا.”

افراد مسلح وابسته به بوکوحرام در یکی از مرگبارترین گروه های تروریستی بر روی زمین است. جهادی لود 24 سال و 30 و دیگر زنان و کودکان چند به وسایل نقلیه و آنها را سوار به دور است.

لباس پوشیدن و در لباس بنفش روشن, حجاب, حلیمه نشسته در حومه گرد و خاکی اردوگاه پناهندگان در شمال شرقی نیجریه است. پس از اجازه می دهد خودش را به گریه برای تنها یک دقیقه او موسیقی خودش و تلاش برای بازشماری چگونه او فرار کرد و پس از شش سال از بوکوحرام ،
حلیمه علی 30 (نه نام واقعی او) بود ربوده شده توسط بوکوحرام که جهادگران حمله او ایجاد کرد. آنها اعدام برادران و شماری از شوهرش از او


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

در سال 2014 بوکوحرام ربوده شدن 276 دختر دانش آموز از شهر Chibok باعث یک اعتراض بین المللی. اما توجه جهان تبدیل شده و در جای دیگر این گروه همچنان ادامه دارد به ربودن هزاران نفر از زنان و دختران.

بوکوحرام – که نامش به معنی “آموزش غربی ممنوع است” در محلی هوسا زبان – درحمله برای یک دولت اسلامی در شمال شرقی نیجریه در سال 2009.

پس از رانده شدن از مایدوگوری برنو دولت متزلزل سرمایه این گروه راه اندازی پایگاه در زمین ناهموار از Gwoza تپه و Sambisa جنگل.

ابوبکر Shekau یک گانگستر-مانند روحانی تبدیل شد به رهبر این حزب در سال 2010 و راه اندازی یک سادیستی کمپین ترور در سراسر دریاچه چاد منطقه به جنوب نیجر در شمال کامرون و چاد.

صالح با کم روحیه و دهه فساد نیجریه نظامی تلاش برای جلوگیری بوکوحرام را پیشبرد.

با وجود اظهارات مکرر از پیروزی توسط دولت نیجریه نیجریه و مبارکه گروه دولت اسلامی غرب آفریقا استان (ISWAP) ثابت کرده اند فوق العاده انعطاف پذیر. بنا به گزارش نیروهای جهادی را کشته اند و هزاران نفر از سربازان محلی بیش از دو سال گذشته است.
فاطمه 17 (نه نام واقعی او) بود ربوده شده توسط بوکوحرام در زمانی که او تنها 10 سال سن دارد. او نیز مجبور شد تا به تماشا و شرکت در اعدام و مبارزه است. در سن 14 او داده شد یک جلیقه انفجاری و نشان داده شده که چگونه به استفاده از آن.


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

به آتش دوزخ

زنان و دختران شده اند در قلب نظامی بوکوحرام استراتژی است. در سال 2013 بوکوحرام شروع به تحت فشار عظیم از قدرتمند لباس شخصی قرار گرفتند. در پاسخ Shekau تحریم استفاده از دختران و زنان به عنوان بمب انسانی.

“آنها کار می کرد که دختران می تواند بیشتر مواد منفجره را از طریق پست های بازرسی خود را تحت مانتو. از آن شده است ویرانگر باشد. هیچ کس انتظار آن را می گوید:” Bulama Bukarti یک تحلیلگر از تونی بلر موسسه برای تغییر جهانی که Shekau تهدید کرده است که با مرگ سه بار.

دختران ربوده شده هستند و تحت تعلیم با خشونت شدید و آموزه های دینی برای ماه ها در پایان. “آنها شما را در یک خانه برای یک سال و شستشوی مغزی شما. پس از آن شما خواهد خود را به کشتن پدر خود می گوید:” یکی از بازماندگان که ربوده شد زمانی که او بود 12 و بسته با یک جلیقه انتحاری.

پس از اینکه ربوده شده و به تلاوت قرآن برای یک سال و نیم هفده ساله عایشه داده شد انتخاب برای ازدواج با یک جنگنده و یا ضربه ، “من گفت: من ترجیح می دهند که از ازدواج آنها می گوید:” کوچک آرام سخن گفته ،

مبارزان قرار دادن مواد منفجره ژاکت عایشه و او را در نزدیکی یک ایست بازرسی ارتش گفت: آنها را شکار او را اگر او هم خودش را. “من می توانم از فکر می کنم در مورد سربازان [که] از دست دادن زندگی خود را. [من فکر کردم اگر من این چیزی که من می خواهد به طور مستقیم به آتش دوزخ” او می گوید.
عایشه 20 (نه نام واقعی او) بود ربوده شده توسط بوکوحرام که در سن 16. او حاضر به ازدواج شد پس به جای مجبور به پوشیدن یک جلیقه انفجاری و گفت: برای منفجر کردن آن را در جاده ها را مسدود کند. اما او فرار کرد زمانی که او تسلیم به جای رفتن را از طریق با آن


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

در پاسگاه او شروع به گریه برای کمک. “سه سرباز را برای کمک به من را از بمب. آنها گفتند: “آیا گریه هیچ چیز اتفاق می افتد به شما می گوید:” عایشه. “اگر من تو را دیدم بوکوحرام دوباره در زندگی من و شما به من یک تفنگ من پایان همه آنها را.”

بسیاری دیگر شده اند به عنوان خوش شانس. پس از اولین گزارش استفاده از یک زن بمب گذار انتحاری بوکوحرام در ماه ژوئن سال 2014 صدها نفر از زنان و دختران مجبور به منفجر کردن خود در شلوغ بازار و در نزدیکی پست های بازرسی.

بازماندگان گفته تلگراف آنها را دیده بود بی شماری از مردان و زنان اعدام با دار زدن سنگسار و یا گلوی خود را شکاف برای تلاش برای فرار. مردم نیز کشته شدند بوکوحرام بوش اردوگاه برای ارتکاب جرائم اخلاقی مانند سیگار کشیدن یا زنا.

دختران جوان گفت که آنها تا به حال به جمع آوری سنگ برای اعدام ، اما بعد از مدتی آنها را به پرتاب سنگ خود را. یکی از 10 سال بازمانده گفت: کودکان ساخته شد به قطع بزرگسالان’ گلو و نوشیدن خون خود از یک calabash.

حتی اگر بوکوحرام همسران و فرزندان موفق به فرار humanitarians می گویند که آنها چهره ننگ بزرگ زمانی که آنها بازگشت به جامعه است.

“به بوکوحرام کودکان اغلب رد مادران خود را که آنها را به عنوان یک یادآوری دائمی بار خود را در اردوگاه. اگر مادران خود را قبول نمی کند آنها را پس از آن جامعه نمی خواهد یا نه.

“برخی از زنان که رد شده اند احساس می کنید بهتر است برای رفتن به بوکوحرام. ما به این زنان و فرزندان خود دارد که امید می گوید:” جفری Ijumba رئیس یونیسف در زمینه دفتر در شمال شرقی نیجریه است.
مريم, 17, (این اسم واقعی او نیست) تنها 12 هنگامی که او ربوده شده توسط بوکوحرام. مجبور به تماشا و شرکت در اعدام و مبارزه او با توجه به یک جلیقه انفجاری و نشان داده شده که چگونه به استفاده از آن


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

حلیمه فرار

حلیمه ربوده منتقل شده از طریق بوش برای 10 روز. بسیاری از کودکان با آنها فوت در طول راه به دلیل کمبود آب ،

در نهایت آنها وارد Shekau اردوگاه در Sambisa جنگل. اردوگاه پر شده بود با صدها نفر از مبارزان و ساخته شده از گل کلبه کاهگلی با یا سقف های فلزی. بازماندگان گفت: اردوگاه پر بود از پنهان دفاع زیرزمینی مانند تونل و پناهگاه.

زنان مورد تجاوز قرار گرفته بودند با هر مردی که می خواست آنها را به تلاوت رادیکال تفسیر قرآن. آنها برای رسیدن به مبارزان. “اگر شما حاضر آنها ساخته شده شما یک برده جنسی و کار سخت” حلیمه می گوید.

در تلاش به خودش را کمتر جذاب به مردان او وانمود به دیوانه. این کار را برای یک سال, اما در نهایت آنها او را مجبور به ازدواج با یک جنگنده که مورد تجاوز و ضرب و شتم او.

زمانی که حلیمه باردار شد او تصمیم گرفت او تا به حال به فرار با کودک متولد نشده, حتی اگر او تلاش درگذشت.

او سعی به فرار چندین بار اما او نمی دانم این منطقه و هر زمان او گرفتار شد قفل شده است بدون غذا و تنها با ترک یک پوشش برای پوشش خودش.
حلیمه با دو نفر از فرزندان او. او موفق به فرار از بوکوحرام پس از اسیر برگزار شد برای چهار سال


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

“پس از بار سوم آنها گفتند که تصویب قضاوت و کشتن من می گوید:” حلیمه ماده از factly.

دانستن است که او را تقریبا به طور قطع کشته شود با کودک متولد نشده خود را جهادی تصمیم به او کمک کند.

با کمک خود او موفق به خارج شدن همراه بوش در مسیرهای پیاده روی. او راه می رفت و به مدت ده روز به کامرون, جایی که او به هنگام تولد به دوقلوها.

حلیمه عمیقا آسیب دیده از تجربه خود را. هنگامی که او در نهایت در نظر گرفته شد به یک اردوگاه برای آوارگان او به سختی خوردند برای ماه می باشد.

پایین کشیدن او حجاب حلیمه را نشان می دهد حذف رئوس مطالب از یک گلوله هنوز تسلیم در سمت چپ از پشت او از یکی از فرار او تلاش.

“آنها نه انسان” او می گوید: به دنبال پایین در طبقه. “من می ترسم آنها را نکنید که در مورد من. آنها خرد شده شوهر من مانند یک بلوک از چوب است.

“همه چیز من تا به حال رفته است.”

نام تغییر کرده است برای حفاظت از هویت

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net