Esper می گوید او نمی بخوانید کاپیتان درخواست از Coronavirus زده حامل رد درخواست تخلیه

وزیر دفاع علامت Esper گفت: جمعه شب که او را “فرصتی” برای خواندن چهار-صفحه نامه توسط کاپیتان یک ناو هواپیمابر با شیوع کروناویروس.

یک کپی از نامه ای از نیروی دریایی ایالات متحده کاپیتان برت Crozier از ناو یو اس اس تئودور روزولت منتشر شد توسط سان فرانسیسکو کرونیکل در روز سه شنبه. در این نامه Crozier می پرسد برای کمک به تخلیه کشتی است که در حال حاضر لنگر انداخت در گوام است. در مارس 24, سه نفر از اعضای خدمه تایید شد که آزمایش مثبت برای COVID-19.

“در مبارزه با ما هستند و مایل به گرفتن خطرات خاص که قابل قبول نیست در زمان صلح. اما ما در جنگ و در نتیجه نمی تواند اجازه می دهد یک ملوان به هلاک به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بی ارزش” Crozier نوشت.

“این کار نیاز به یک راه حل سیاسی است اما آن چیزی که حق انجام دهد. ما نه در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی—ملوانان ما,” او اضافه شده است.

هر چند هیچ یک از سربازان در یو اس اس تئودور روزولت نشان داده اند جدی علائم Crozier خواسته نیروی دریایی به ارائه “شکایت قرنطینه اتاق” در گوام برای کل 4,000-عضو خدمه همراه با جابجایی و جدا خدمه برای دو هفته.

وزیر نیروی دریایی توماس Modly گفت که هر چند نیروی دریایی مشغول به کار بود به تخلیه این هواپیما حامل آن سخت بود رفتن. Modly سی ان ان گفت که این مسئله که وجود دارد نه به اندازه کافی تخت در گوام است.

“ما نیاز به صحبت کردن با دولت وجود دارد برای دیدن اگر ما می توانیم برخی از هتل فضا و یا ایجاد برخی از چادر-نوع امکانات وجود دارد” Modly گفت.

او همچنین توضیح داد که یک ناو هواپیمابر همیشه نیاز به حداقل برخی از اعضای خدمه به باقی می ماند در هیئت مدیره به مدیریت “بحرانی توابع.” Modly را بگویید MSNBC که حدود 1000 نفر از ملوانان در حال حاضر در سمت چپ حامل.

mark esper
وزیر دفاع علامت Esper در اینجا نشان داده شده در نیروهای مسلح سنا در جلسه کمیته مربوط به وزارت دفاع بودجه در 4 مارس گفت که هر چند او یک شانس نیست به عنوان خوانده شده سروان. برت Crozier درخواست برای کمک به او فکر نمی کنم آن را هنوز زمان برای تخلیه ناو یو اس اس تئودور روزولت.
درو Angerer/گتی

ظاهر می شود در CBS اخبار شب با نورا o’donnell, Esper گفت که او فکر نمی کنم آن زمان برای تخلیه کشتی, اما به او گفت که لوازم پزشکی فرستاده شد از جمله تست کیت برای تعیین چگونه بسیاری از مردم آلوده شده است. وزیر امور خارجه همچنین گفت: o’donnell که او تا به حال هنوز جزئیات Crozier نامه کامل.

“من این فرصت را به خواندن این نامه که خواندن آن در جزئیات” Esper گفت. “من قصد دارم به تکیه بر نیروی دریایی زنجیره ای از فرمان به بیرون رفتن وجود دارد به ارزیابی وضعیت و مطمئن شوید که آنها ارائه کاپیتان و خدمه همه حمایت آنها نیاز به ملوانان سالم و کشتی در دریا.”

Esper بود اما تکرار برخی از آنچه Crozier, گفت:, گفتن o’donnell “خب هیچ کس البته نیاز به مرگ در این نقطه در زمان. ما نه در جنگ. اولویت شماره یک است مراقبت از خدمات ما و اعضای خانواده خود را.”

نیوزویک رسیده به وزارت دفاع را دریافت نظر توسط انتشارات زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im