اتیوپی می گوید آن را به ضرب گلوله Coronavirus کمک هواپیما اعتقاد به آن را در ‘اسلتری’

کنیا هواپیمای حامل, بشردوستانه تجهیزات پزشکی برای کمک به کمک COVID-19 همه گیر در شرق آفریقا شد و بنا به گزارش شات پایین در اوایل این هفته توسط ارتش اتیوپی.

سقوط هواپیما به شعله های آتش در نزدیکی فرودگاه در Bardale که واقع شده است در جنوب غربی بخشی از سومالی—حدود 180 کیلومتر از پایتخت موگادیشو در سواحل اقیانوس هند—اما نسبتا نزدیک به منطقه که در آن اتیوپی و کنیا و سومالی را قطع.

در حالی که بی بی سی گفت که این هواپیما “شده است و” الجزیره شبکه گفت اتیوپی نظامی شات از آن را در حالی که “به اشتباه” فکر آن بود که یک هواپیما در یک “ماموریت خودکشی.”

این شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش آمده است که اتیوپی صدای سربازان که از کار اخراج بر هواپیما گفت: آنها واکنش نشان دادند چرا که آن را “غیر معمول پرواز” بود که پرواز نسبتا “کم است.”

“به دلیل عدم ارتباط و آگاهی هواپیما به ضرب گلوله کشته شد,” اتیوپی ارتش گفت: در الجزیره گزارش. “این حادثه … نیاز متقابل و مشترک بررسی تیم از سومالی به اتیوپی و کنیا به درک بیشتر حقیقت است.”

Africa During COVID-19
این نمای کلی را نشان می دهد خالی راه آهن traks در ایستگاه قطار در روستایی شهرستان Kliphewul, Durbanville در 9 آوریل سال 2020 است. – بانک جهانی هشدار داد پنج شنبه کشورهای جنوب صحرای آفریقا را به اول آن رکود اقتصادی در 25 سال به دلیل coronavirus و به نام برای بدهی های امدادی برای سهولت تاثیر در جهان فقیر ترین منطقه است.
عکس از پیتر BAUERMEISTER/خبرگزاری گتی ایماژ

آفریقایی بیان هواپیمای حامل, بشردوستانه و تجهیزات پزشکی برای کمک به در COVID-19 pandemic, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus بحران است. همه شش نفر در هیئت مدیره—دو خورد و چهار اتباع سومالی—در تصادف کشته شدند.

این حادثه اتفاق افتاده است که ادامه تنش و افزایش حفظ, بین اتیوپی و کنیا است.

اگر چه دولت سومالی محافظت Bardale فرودگاه با سربازان خود را با کمک از نیروهای اتیوپی اختصاص داده شده به اتحادیه آفریقا در این منطقه حضور دارد از شورشیان اسلامگرای گروه الشباب.

بخشی از AU ماموریت صلح بانی برای حفاظت از مناطق از al-Shabab.

کنیا مقامات خواسته اند که ساکنان خود را و هر گونه هواپیما خاص عامل یا انجام ماموریت در آن منطقه به اقدامات احتیاطی “در پرتو نامشخص شرایط اطراف حادثه است.”

“این هواپیما به زمین در Bardale فرودگاه می کرد و پشت سر هم به شعله های آتش” گفت: Abdulahi Isack یک مقام پلیس. “آن پرواز کرده بود از موگادیشو به Baidoa و سپس در ادامه به Bardale شهر قبل از توفنده.”

کنیا در سازمان هواپیمایی کشوری نمی دانم زمان دقیق سقوط اما می گوید آن را از دست داده تماس با هواپیما در اطراف 16:20 به وقت محلی دوشنبه گذشته.

آفریقایی اکسپرس هوایی ارسال خواهد شد یک تیم برای کمک به بررسی این تصادف که در نظر گرفته شده که در نتیجه تیراندازی یک هواپیما.

Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال 2019 و بعد از آن ساخته شده راه خود را در اطراف جهان است. حتی در میانه ماه مه سال 2020 وجود دارد در حال حاضر بیش از 4.3 میلیون موارد مثبت و بیش از 280,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im