کمیسیون اروپا تعلیق آن قوانین سختگیرانه در کسری بودجه به دولت اجازه می دهد برای باز کردن پول شیپور خاموشی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک تصمیم بی سابقه ای در بروکسل باعث کلی “فرار از بند” به کشورهای مهار آزاد به “تزریق صرف به اقتصاد به عنوان مورد نیاز” گفت: اتحادیه اروپا رئیس Ursula von der Leyen.

این اقدام موقت به طور موثر توقف نظارت دقیق توسط بروکسل از هزینه های ملی و خواهد بود خوش آمدید در ایتالیا – کشور رنج می برند بیشتر از شیوع کروناویروس و یکی که در نقض قوانین اتحادیه اروپا.

وزیران دارایی اتحادیه اروپا انتظار می رود به طور رسمی تصویب این بند در هفته آینده. این تخلف تنها مجاز است در موارد “یک رویداد غیر معمول و خارج از کنترل” از یک عضو دولت است.

ایتالیا اعلام کرده €25bn صرف ثروت باد اورده با همکار بدهی-قانون شکن فرانسه و بلژیک زیر کت و شلوار خود را با هزینه های عظیم sprees.

The escape clause ایجاد شد و در سال 2011 در ارتفاع یک بحران بدهی زمانی که قوانین در بدهی و کسری محکم در تلاش برای حفظ پول واحد بلوک از شوک بیشتر.

شناخته شده به عنوان ثبات و رشد پیمان قوانین تئوری حد یک کشور کسری به 3pc از خروجی سالانه و بدهی به 60pc – تعدادی که ایتالیا بیش از دو برابر در سال های اخیر است.

یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت که تحریک فرار بند اجازه خواهد داد که کشورها به صرف بدون محدودیت در تجهیزات پزشکی و اجرای تدابیر مهار و در حال گسترش بیمارستان.

پس از تایید اندازه گیری خواهد بود که بزرگترین حرکت جمعی تا کنون توسط دولت اما هنوز گریه به دور از تلاش های بانک مرکزی اروپا که اعلام کرده €750bn در پولی محرک برای اطمینان بخشیدن به بازار و آزاد تا بانک ها به قرض دادن اضافی €1.8 تریلیون.

ایتالیا و فرانسه و اسپانیا مسدود شده در تلاش خود را برای متقاعد کردن شرکای اروپایی خود به طور مشترک به قرض گرفتن در بازارهای صرف anti-virus اقدامات است.

ایده mutualised بدهی های سیاسی است دشوار در آلمان, اقتصادی نیروگاه و هلند.

شمال اروپا یک بی اعتمادی عمیق از اتصال سرنوشت خود را به بدهکاران بزرگ مانند یونان یا ایتالیا و فکر به اصطلاح “eurobond” بوده است غیر استارت برای چند دهه.

“این یک بحث است که هنوز به حرکت رو به جلو من ترس” اتحادیه اروپا کمیسر امور اقتصادی Paolo Gentiloni گفت. “من نمی توانم استرس به اندازه کافی است که تکامل این بیماری همه گیر … که ما تقاضا شکستن زمین جدید” در سیاست های مالی او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im