• جگوار لندرور قطعات از چین ‘را اجرا خواهد کرد در دو هفته’
  • اپل تصمیم به ضایعات درآمد تخمین می زند بازارهای
  • با معامله گران در لبه معیار و شاخص داو جونز از دست 0.6 pc اما در آسیا افزایش می یابد
  • جرمی وارنر: آیا نمی شود فریب خورده توسط افسون از superforecasting. آن را فقط به عنوان ناقص به همه پیش بینی

به روز رسانی خودکار

دستور کار: پکن با توجه به تزریق پول و ادغام

Good صبح. اروپا تنظیم شده است برای باز کردن بالاتر دنبال بازارهای آسیایی پس از گزارش ها نشان می دهد که چین با توجه به مستقیم تزریق پول و ادغام به قید وثیقه از صنعت هواپیمایی به عنوان coronavirus همچنان به وزن در اقتصاد آن است.

یک پیشنهاد شامل اجازه می دهد برخی از کشور بزرگترین حامل – که توسط دولت کنترل می شود – به جذب کوچکتر درد و رنج بیشتر از جرم زمین از هواپیما.

شمار تلفات ناشی از این ویروس در حال حاضر تصویب 2,000.

5 چیزهایی که برای شروع روز خود را

1) جگوار لندرور است که فقط دو هفته از داشتن به تعطیل کردن تولید در انگلستان ماشین گیاهان به عنوان coronavirus ویران کردن با آن زنجیره تامین است.این خودروساز است تا از قطعات زیر یک رشته از کارخانه چینی خاموش شدن ناگهانی است که آن را با توسل به آوردن کلید محصولات در توشه با هواپیما, رئیس, آقا Ralf Speth گفت.

2) نگاه زیر کلاه سر گذاشتن و بازار کار است که به عنوان قوی به عنوان شما ممکن است فکر می کنم: در حالی که همه ما می تواند تشویق واقعی-شرایط پرداخت منظم بودن در تمام زمان بالا اسمی پرداخت که رشد کاهش رشد در آن ضعیف ترین سرعت برای یک سال.

3) عدم electrify هزاران کیلومتر از راه آهن را تهدید می کند بوریس جانسون وعده را به بریتانیا تمیزترین کشور بر روی زمین رهبران صنعت هشدار داده اند. راه آهن روسای نوشته اند به وزیر حمل و نقل Grant Shapps اصرار او را به فشار برق به طوری که این صنعت می تواند برش کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط 2040.

4) ترجمه شده از خاموش مانده 11 فروشگاه: این شرکت ساخته شده بیشتر از 20 کارکنان کار برکنار شده و در دفتر مرکزی خود در تهران با صدها شغل در معرض خطر است.

5) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است عفو سرمایه و نیکوکار مایکل Milken صورت, از رسوایی مالی در دهه هشتاد. رئیس جمهور ایالات متحده گفت که “junk bond پادشاه” بود که به جرم تقلب اوراق بهادار در حال انجام یک “کار باور نکردنی” حمایت از تحقیقات سرطان.

آنچه اتفاق افتاد یک شبه

یکسیان سهام و آمریکا و اروپا آتی جبران برخی از شنبه زیان پس از نشانه هایی که چین ممکن است برنامه ریزی برای ارائه پشتیبانی بیشتر به اقتصاد آن وضعیتی وخیم از ویروس ناشی از رکود.

عدالت معیار افزایش در توکیو و هنگ کنگ و سیدنی در حالی که شانگهای غوطه ور از بالاترین سطح در حدود چهار هفته است.

چین آخرین حرکت برای کمک به رشد عبارتند از امکان وثیقه استراحتی برای برخی از شرکت های هواپیمایی بلومبرگ گزارش روز شنبه.

در روز سه شنبه, وال استریت بسته کمی پایین تر; اپل به پایان رسید و از آن پایین پس از فروش آن هشدار به حال باعث آسیا فروش دیروز.

قیمت نفت خام برنت راه اندازی شد برای طولانی ترین اجرا از دستاوردهای بیش از یک سال است که ما تحریم های روسیه بزرگترین تولید کننده و درگیری در لیبی منتقل تمرکز بر به عرضه تهدید از ویروس تقاضای نگرانی.

آینده امروز

کامل نتایج سال: Gooch & Housego

مقدماتی: Hochschild معدن معبد نوار سرمایه گذاری اعتماد

اقتصاد: تورم نرخ تورم (انگلستان) مجوز ساخت و ساز و مسکن شروع می شود, صورتجلسه FOMC (ایالات متحده)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im