• وزیران می تواند رد گم کردن در مهم Flybe کاهش مالیات
  • HSBC به بریده بریده 35,000 مشاغل
  • اروپا به باز پایین تر پس از اپل مالیات بر درآمد با توجه به کروناویروس
  • متی لین: در اروپا بازار دیجیتال تک محکوم به شکست است

به روز رسانی خودکار

دستور کار: اپل هشدار در ام آی فایو در بازارهای

Good صبح. سهام اروپا در حال تنظیم برای باز کردن در زیر شاخص های آسیایی پس از اپل هشدار داد که آن را پیش بینی درآمد این بهار با توجه به تاثیر مخربی از coronavirus در اقتصاد چین ،

این شرکت اعلام کرد که آی فون که تولید بخش عمده ای از اپل درآمد است به طور موقت محدود با توجه به تولید ramping تا آهسته تر از پیش بینی با توجه به این ویروس مرگبار است.

5 چیزهایی که برای شروع روز خود را

1) HSBC اعلام کرد یک رادیکال تعمیرات اساسی در روز سه شنبه از جمله برنامه های بریده بریده 35,000 شغل و باریک عملیات در ایالات متحده و اروپا پس از سود تضعیف یک سوم سال گذشته است.

2) اپل هشدار داده است که سرمایه گذاران آن را به درآمد پیش بینی برای این بهار با توجه به تاثیر مخربی از coronavirus در اقتصاد چین ، این شرکت قبلا گفته است که از آن انتظار می رود به گزارش شبکه فروش بین $63bn (£48bn) و $67bn در سه ماه منتهی به ماه ژوئن امسال.

3) وزیران می تواند رد گم کردن در مهم Flybe کاهش مالیات: جدید صدراعظم Rishi Sunak می تواند رها کردن یک بحث تعمیرات اساسی هوایی مسافری وظیفه موافقت کرد به عنوان بخشی از یک معامله برای نجات Flybe – پرتاب منطقه ای هواپیمایی آینده بلند مدت را در معرض خطر.

4) دوستان با پاداش: مردان دریافت پیش توسط دوستی ، معاشرت با رئیس واقعا به شما کمک جلو – اما تنها اگر شما هر دو مردان است. یک مطالعه منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی, نشانه های روشنی از “پسران’ club” در عمل است.

5) انگلیسی, جراحی پیشنهاد Jingye است به تبر 400 شغل در بحرانزده شرکت سکونتهرپ گیاه به عنوان آن را می بندد در تصاحب. چینی ها در کسب و کار است که امید را در کارخانه فولاد و مرتبط با آن بخش در هفته آغاز شده است ارسال قراردادهای جدید به کارکنان.

آنچه اتفاق افتاد یک شبه

US آتی کاهش یافت و با آسیایی, سهام اپل بعد گفت: فروش سه ماهه را از دست, پیش بینی نشان دادن به شرکت های بزرگ درآمد و رشد اقتصادی از کشنده coronavirus.

عدالت معیار در توکیو سئول و هنگ کنگ شاهد کاهش بیش از 1pc. سیدنی و شانگهای دیدم بیشتر از متوسط قطره.

اپل تولید کنندگان از جمله TDK و توکیو الکترون کاهش یافت پس از آی فون ساز هشدار داد در هر دو تولید و فروش اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر.

روز سه شنبه جلسه معاملاتی شاهد نگرانی های تازه در مورد کوروناویروس تاثیر حتی به عنوان نرخ رشد موارد در چین هوبئی – کانون بیماری همچنان به ایجاد ثبات در.

این یک چرخش از دوشنبه زمانی که احساسات برداشته شد توسط سیاست گذاران چینی حرکت برای حمایت از شرکت های آمار طولانی مدت خاموش کردن بخش های بزرگی از کشور است. چین سهام بود جبران تمام ضرر و زیان خود را زیر قمری تعطیلات سال جدید.

آینده امروز

نتایج موقت: BHP پان آفریقایی منابع

سال: Glencore HSBC

مقدماتی: InterContinental Hotels

اقتصاد: بیکاری میانگین درآمد (انگلستان) ZEW انتظارات کسب و کار سنجی (آلمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im