بانک مرکزی اروپا راه اندازی اورژانس €750bn طرح

بی بی سی جهان | No comments

بانک مرکزی اروپا (ECB) راه اندازی کرده است یک اورژانس €750bn ($820bn; £700bn) بسته به سهولت تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن را خرید دولت و بدهی های شرکت در سراسر منطقه یورو از جمله این که مشکل یونان و ایتالیا.

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس توییتی “هیچ محدودیتی وجود دارد” به تعهد خود نسبت به یورو.

در هفته های اخیر بانک مرکزی و دولت ها در سراسر جهان اعلام کرده اند که عمده برنامه های محرک.

به اصطلاح همه گیر اضطراری خرید برنامه می آید فقط شش روز پس از اینکه بانک مرکزی اروپا پرده برداری از اقدامات است که موفق به آرام کردن بازارها ستون فشار بر روی آن به انجام بیشتر برای حمایت از اروپا در اقتصاد.

اعلام این آخرین حرکت خانم لاگارد گفت: بانک مرکزی اروپا انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت خود را برای حمایت از یورو در این “زمان فوق العاده ای”.

دارایی خرید طرح خواهد شد به طور موقت می شود و در نتیجه هنگامی که بانک مرکزی اروپا “قضات که coronavirus Covid-19 مرحله بحران رسیده است اما در هر صورت قبل از پایان سال” آن را در بیانیه ای گفت:.

اعلام کرد: این بانک 25-عضو شورای حکام برگزار می شود اضطراری مذاکرات توسط تلفن در اواخر شب سه شنبه.

در روزهای اخیر بانک مرکزی اروپا شده بود مورد انتقاد قرار دارد انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حمایت از منطقه یورو نسبت به اقدام جدی گرفته شده توسط ایالات متحده فدرال رزرو.

روز یکشنبه فدرال ریزرو نرخ های بهره را تقریبا به صفر و راه اندازی $700bn (£604bn) دست یافتیم.

این بخشی از هماهنگ عمل راه اندازی شد توسط انگلستان و ژاپن و منطقه یورو و کانادا و سوئیس.

به عنوان بخشی از این بیانیه فدرال رزرو گفت: این امر کار با دیگر بانک های مرکزی برای افزایش دسترسی دلار برای بانک های تجاری.

این به اصطلاح ارز مبادله خطوط بودند یک ابزار مهم در حفظ ثبات مالی پس از سال 2008 بحران بانکی.

“امروز اقدام هماهنگ توسط بانک های مرکزی را بهبود نقدینگی جهانی با کاهش قیمت و گسترش مدت حداکثر دلار وام عملیات” بانک انگلستان فرماندار مارک کارنی گفت: در یک بیانیه مشترک با اندرو بیلی که او موفق شد به عنوان رئیس بانک مرکزی انگلیس در روز دوشنبه.

بانک مرکزی ژاپن نیز کاسته سیاست های پولی توسط متعهد به خرید دارایی های پر ریسک در دو سرعت فعلی و اعلام کرد یک وام جدید برنامه برای تمدید یک سال صفر نرخ وام به موسسات مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>