یوروویژن سال 2020: راهنمای پوشش خبری بی بی سی در تلویزیون و رادیو و آنلاین

تلگراف | No comments

در اروپا سالانه دوز پوست تنگ fishnets و jiving babushkas قرار داده شده است بصورتی پایدار و محکم بر روی یخ در این سال — اما هرگز ترس بی سی یک تخته سنگ از عرضه برای پر کردن جای خالی.

وجود دارد یک آخر هفته طولانی برنامه اسپین-آف و ویژه ساختمان به یک جشن انگلستان بهترین (و ترسناک) یوروویژن اجرای شنبه شب هنگامی که فینال باید جای گرفته اند.

در اینجا تلگراف راهنمای همه چیز یوروویژن امسال در تلویزیون و رادیو و آنلاین.

در حال حاضر در دسترس

یوروویژن 2020: این لغو Coronavirus سال

BBC iPlayer

برای این مستند آغاز شد که فیلمبرداری در ماه ژانویه قبل از مسابقه لغو شد, BBC Radio 1 Newsbeat شرح زیر جیمز نیومن به عنوان او آماده برای تبدیل شدن به بریتانیا در سال 2020 یوروویژن نماینده. ما او را در تمرینات و در پشت صحنه اولین اجرای عمومی خود را یوروویژن ورود همراه با برادر خود هنرمند John Newman و مادر.

و سپس coronavirus وارد شده است. جیمز معاملات با لغو و مذاکرات به برخی از دیگر شرکت کنندگان در مورد تجربیات خود و برنامه های آینده. وجود دارد تفسیر از هنرمندانی که مشغول به کار با نیومن در نافرجام اجرا از جمله Olly Murs, Mollie شاه و بعضا از Rudimental.

جمعه 15 مهPolina Gagarina از روسیه انجام در سال 2015


اعتبار: AFP

یوروویژن در 60

بی بی سی چهار 9.30 pm

برای اولین بار نشان داده شده به جشن در مسابقات یوروویژن 60th anniversary 2015 در بی بی سی و چهار می پیوندد مراسم با قدردانی از شادی جنون و رسوایی فتنه آمده است که به تعریف این مسابقه.

این یک داستان پیشگام آهنگ ها, خواننده ها و برنامه سازان پیچیده و فوق العاده ای تکنولوژی پر زحمت رای دادن کمی از شیطنت و مهمتر از همه تحمل. گراهام نورتون می گوید از Conchita Wurst را در سال 2014 برنده: “مردم سخن گفته بود… و آنها بهتر و بیشتر تحمل مردم نسبت به دولت خود اجازه دهید ما فکر می کنم.”

دانا – مقاله دری دختر بچه

بی بی سی چهار 11pm

پنجاه سال قبل از ماریان چپ Sligo برای دوبلین یکی دیگر از 18 سال دختر مدرسه ای سمت چپ Bogside در بلفاست و رهبری را به آمستردام به نمایندگی ایرلند در 15 مسابقه آواز یوروویژن.

برای اولین بار در بی بی سی یک ایرلند شمالی در اوایل این هفته, این مستند نگاهی به دانا زندگی, داستان retracing او را مرحله به مرحله از رای تئاتر که در آن در برابر شانس او شد ایرلند اول یوروویژن برنده است.
رزماری قهوه ای, نام دانا در سال 1970


اعتبار: Hulton بایگانی

شنبه 16 آوریل

از آبا به آذربایجان

رادیو, 2, 3

شما باید تا اوایل برای این یکی. (و یا گوش دادن به آن belatedly آنلاین.) ماریا McErlane مذاکرات همه چیز یوروویژن با Engelbert Humperdinck اواخر اقا تری Wogan کن بروس و Cheryl Baker از دیگران Fizz.

گراهام نورتون

رادیو, 2, 10

ما زمان یوروویژن میزبان از بین بردن از تجربه کامل برای یک سال تنها خواهد بود گرفتن شنوندگان خود را به یوروویژن روح با بازی برخی از مسابقه بهترین آهنگ ها از پایین ،

یوروویژن: گرد هم می آیند

BBC یکی 6.30 pm

در حال حرکت از رادیو غرفه به استودیو تلویزیون در این یک ویژه نورتون را به انگلیسی, بینندگان این فرصت را به شرکت در رای گیری برای تاج های مورد علاقه خود را یوروویژن عملکرد از التقاطی کوتاه گردآوری شده توسط کارشناسان و افراد مشهور super-fans. او همچنین می خواهید را به گپ زدن جیمز نیومن.
جیمز نیومن ظالمانه سرقت از یک فرصت به نمایندگی از بریتانیا در این سال


اعتبار: ری Burmiston

یوروویژن: اروپا درخشش نور

بی بی سی یک 8ساعت

در اینجا رویداد اصلی. ارج نهادن به همه 41 آهنگ ها که رقابت در سال 2020 مسابقه اما در غیر رقابتی فرمت, این نمایش زنده خواهد بود به طور همزمان پخش در سراسر اروپا و فراتر از آن. ما میزبان اصلی هلندی مجریان: Chantal Janzen, Edsilia Rombley و Jan Smit.

نیز وجود داشته باشد (مطمئنا فراموش نشدنی) مجازی sing-a-طولانی که در آن طرفداران از سراسر جهان خواهد لباس تا و به شکل یوروویژن گروه کر به انجام جانی لوگان برنده آهنگ برای ایرلند در سال 1980 آنچه را یک سال دیگر. (آن را دریافت؟) و بله, بدون نیاز به نگرانی در: گراهام نورتون را ارائه تفسیر زندگی می کنند.

Douze امتیاز

رادیو, 2, 9pm

در عین حال بیشتر نورتون. در این زمان او به نظر می رسد در 10 سال اول به عنوان مفسر انگلیسی. از مسکو در سال 2009 به سال گذشته نشان می دهد در تل آویو او به خاطر برندگان بزرگ و هنرمندان ما فرستاده از آبی به الکترو مخملی. همراه با شرکت فن برنج اوکانل او همچنین به یاد می آورد مجادلات و پیروزی شوک و شگفتی و… که بدنام مرحله تهاجم در لیسبون در سال 2018 است.

A-Z یوروویژن

BBC دو 10pm

Rylan کلارک-نیل روایت یک راهنمای به تمام چیزهایی یوروویژن در این مجموعه جدید از برجسته. حرکت را از طریق حروف الفبا Rylan ما را از یک, که البته مخفف آبا و آذربایجان بلکه حیوانات – ویژگی ایتالیایی گوریل و آذربایجان حمایت رقصنده با پوشیدن یک اسب سر تمام راه را به پایین به Z برای Zelmerlöw. (Måns Zelmerlöw به طور دقیق تنها یوروویژن مجری به برنده این مسابقه به میزبانی در این مسابقه و در یک بازه ی زمانی عمل می کنند.)

یوروویژن پادشاهان و ملکه پاپ

رادیو, 2, 10pm

بیشتر از Rylan. این بار او می تواند ارائه خود را مورد علاقه یوروویژن آهنگ گذشته و حال است. بسته بندی شده با آهنگ دلتنگ نشان دادن ویژگی های کلاسیک از جمله آبا سكس شاو, Bucks, صدای فش فش, انسانهای Zelmerlow, سلطه, سلین دیون, جینا G دانا بین المللی کاترینا و امواج, Conchita Wurst و سال گذشته برنده دانکن لورنس که پیروزی برای هلند با آهنگ خود را بازی.

TOTP2 می رود یوروویژن!

BBC دو ساعت 10.30

و به دور همه چیز برای شب اینجا بود که برای اولین بار نشان داده شده پیش از سال 2007 مسابقه. Steve Wright معرفی ویژه یوروویژن-مضمون نسخه TOTP شامل آرشيو آهنگ ستاره از رقابت. هنرمندان شامل کلیف ریچارد, لولو, Bucks, صدای فش فش, Sandie شاو برادری انسان جانی لوگان و آبا plus (oh عزیز) 2007 انگلستان کسانی Scooch.

سهشنبه 17 مارسآبا در سال 1974 سال آنها برنده این مسابقه با Waterloo


اعتبار: Olle Lindeborg

کن بروسs نهایی یوروویژن نمودار

رادیو, 2, 2am

برای کسانی که هنوز بیدار و مهمانی و مانند آن را 2019 کن بروس شمارش در 40 صفحه تمام زمان های مورد علاقه یوروویژن برنده آهنگ ها به عنوان انتخاب یک Radio 2 شنوندگان’ نظرسنجی.

بیایید آبا, پارتی

رادیو, 2, 5 بعد از ظهر

و برای پایان دادن به تمام امور صبح روز بعد از: Nicki چپمن ارائه دو ساعته ویژه مضمون در اطراف 1974 برندگان آبا به مناسبت سالگرد 20th باشد از آمار مرحله موسیقی Mamma Mia! این ویژگی به عنوان شما می خواهم تصور کنید یک non-stop mix classic بازدید را پوشش می دهد و انتخاب از هر دو بازیگران, ضبط فیلم و موسیقی متن است.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>