سازمان بهداشت جهانی است برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus در 11 a. m. ET چهارشنبه. سازمان دیده بان آن زندگی می کنند در این دیدار ،

یک هواپیما اجاره توسط دولت ایالات متحده به تخلیه 201 آمریکایی از شهر چینی در مرکز شیوع کروناویروس در راه خود را به جنوب کالیفرنیا صبح روز چهارشنبه. این بود که حامل دیپلمات ها از کنسولگری های ایالات متحده در ووهان و دیگر شهروندان آمریکایی است. تمام آسمان پاک اولیه چک های بهداشتی در چین و سپس در طول سوخت گیری توقف در آلاسکا است.

توسط صبح روز چهارشنبه آنفولانزا مانند ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 132 مردم همه آنها در چین است. نزدیک به 6000 دیگران آلوده شده اند در بیش از ده کشور از جمله پنج مورد تأیید در ایالات متحده است. بیش از 100 نفر در ایالات متحده در حال آزمایش برای این بیماری در سراسر 26 متحده در روز سه شنبه.

قبل از پرواز چپ چین وجود دارد بیش از 1000 آمریکایی ها گیر در ووهان. کشورهای دیگر نیز آغاز کرده است تخلیه شهروندان از چین در اجاره پرواز و برخی از خطوط هوایی شد توقف پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به تکمیل ممنوعیت سفر در چین به عنوان آن را ارزیابی بهترین راه برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است.

Coronavirus منتقل می شود توسط مردم نشان دادن هیچ نشانه و بالا انگلیسی, متخصص بیماری های عفونی گفت: تعداد واقعی موارد در سراسر جهان می تواند نزدیک به 100,000.

China Outbreak US
حمل برخی از 240 دیپلمات های آمریکایی و شهروندان یک بوئینگ 747 هواپیما نشسته روی آسفالته از تد استیونس لنگرگاه فرودگاه بین المللی در, Anchorage, آلاسکا, 28 ژانویه سال 2020 است. Mchael Dinneen/AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im