اورتون باید تقویت روابط خود را به میلیاردر روسی Alisher Usmanov با انتصاب بازرگان را به عنوان برادرزاده ورزشی و مدیر تجاری باشگاه تیم زنان.

خيريه سرور Ismailov – Usmanov را نسبی بوده و با توجه به موقعیت کلیدی زیر قابل بازسازی اورتون زنان با این باشگاه گفت: آنها را به طور قابل توجهی افزایش نقدی سرمایه گذاری برای فعال کردن طرف برای رقابت در بالای فا سوپر لیگ.

Usmanov رشد نفوذ در Goodison Park هیچ راز است. سابق آرسنال سهامدار یک دوست و شریک کسب و کار از باشگاه مالک فرهاد مشیری شرکت خود را USM یک کلید شریک تجاری حمایت اورتون, سهره مزرعه آموزشی زمین.

در اوایل سال جاری اورتون اعلام کرد USM پرداخت £30 میلیون برای یک حقوق نامگذاری گزینه را پیشنهاد استادیوم جدید در لیورپول در اسکله.

اورتون تاکید کرد موقعیت جدید خود را با تیم زنان است Ismailov اولین نقش در Merseyside باشگاه. او قبلا به عنوان یک مشارکت جهانی مشاور’ در Goodison Park.

باشگاه, مدیر اجرایی, استاد دنیس Barrett-Baxendale گفت: بازسازی را نشان می دهد طرف زنان می تواند پیش بینی تا حد تعهد به تعالی به عنوان مردان.

“این باشگاه فوتبال نقش قابل توجهی در توسعه زنان بازی گفت:” Barrett-Baxendale.

“و همچنین برنده شدن در یک میزبان از داخلی نقره و در مسابقات اروپا اورتون تولید کرده است تعدادی از بازیکنان که رفته اند به نمایندگی از کشور خود را با تمایز در مسابقات بزرگ.

“ما در حال حاضر گرفته تدریجی و گام های قابل توجهی را از ما آوردن مردان و زنان تیم ها نزدیک به هم در هویت و محل آنها را هر دو با استفاده از دولت از هنر و امکانات در USM سهره مزرعه. ما در حال حاضر در ساخت پایه برای موفقیت – با تمرکز بر رقابت به صورت افتخاری با نخبگان فوتبال زنان.”

Barrett-Baxendale خواهد بود که مرجعیت و رهبری جدید تیم با رئیس امور مالی و تجاری افسر ساشا Ryazantsev نام مدیر عامل کابوسهای زنان است.

اورتون زنان به تازگی نقل مکان کرد و به یک هدف جدید ساخته شده در ورزشگاه والتون در سالن پارک کمتر از یک مایل از Goodison Park.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de