آنچه در آن است ؟

این Merseyside دربی خواهد بود و هر دو طرف در اولین بازی برگشت پس از لیگ برتر را برنامه ریزی سه ماه تعطیلات. اگر آرسنال ضرب و شتم منچستر سیتی چند روز قبل از این ثابت پس از آن لیورپول می تواند امن در لیگ برتر خود را در برابر رقبای قدیمی.

زمانی که در آن است ؟

یکشنبه 21 ژوئن سوم و نهایی مسابقه در روز یکشنبه که همه مبهوت کردن یک توسط یک.

چه زمان و پا زدن ؟

در 7pm. نیوکاسل را در شفیلد یونایتد در 2pm به دنبال استون ویلا-چلسی در 4.15 ساعت قبل از مسابقه بزرگ می شود در جریان است.

چه کانال تلویزیون است ؟

آسمان ورزش باید این حقوق برای این ثابت باقی مانده و هر بازی لیگ این فصل خواهد شد و تلویزیونی با توجه به عدم وجود طرفداران از استادیوم بر روی یک کانال و یا یکی دیگر.

بیشتر بخوانید: چگونه به تماشای لیگ برتر مسابقات رایگان

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

برای لیورپول اندی رابرتسون و محمد صلاح به شمار می رود مناسب برای بازی با وجود از دست رفته سمت خود را دوستانه پیروزی بلکبرن. همان جفت هم نشسته داخلی, آموزش بازی آخر هفته قبل اما لیورپول باید گفت هیچ آسیب و نگرانی های اطراف این دو بازیکن است.

اخبار نه چندان خوب برای اورتون. Fabian Delph تا به حال به دست آموزش همراه با آندره گومز در حالی که تئو والکات تا به حال یک عمل جراحی جزئی قرار می دهد که او را از مشاجره برای یک ماه. Yerry مینا نیز پس از پاره شدن او عضله ران در آغاز ماه ژوئن است.

آنها چه گفت ؟

یکی از کلیدی روایات اطراف هر دو اورتون و انگلستان بر اردن Pickford. دروازه بان به این شانس به شارژ و reassert حضور او در شمارش معکوس برای موکول یورو با وجود فشار از برنلی را نیک پاپ و شفیلد یونایتد دین هندرسون.

جزئیات کامل تجزیه و تحلیل Pickford را در مخمصه اینجا.

شانس چه هستند?

اورتون – 9/2
لیورپول – 3/5
قرعه کشی – 29/10

دریافت رایگان آخرین شرط بندی و ارائه می دهد برای بازگشت به لیگ برتر

آنچه که ما پیش بینی?

در حالی که استراحت طولانی از عمل باعث می شود پیش بینی مراتب سخت تر از حد معمول لیورپول در حال شرکت مورد علاقه های شما. اضافه کردن به این واقعیت که آنها به طور بالقوه می تواند به عنوان برنده و اورتون آسیب های گلایه و دور سمت تبدیل شدن به فوق العاده سخت به نگاه گذشته است.

حکم: اورتون 1 لیورپول 3

تاریخ فوتبال ما کارشناسان Jamie Carragher, Jason برت و سام والاس برای بحث و پرسش و پاسخ در مورد بازگشت به لیگ برتر در روز سه شنبه 16 ژوئن در ظهر. ثبت نام برای حضور در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de