هر کس می خواهد بیشتر coronavirus اطلاعات – در اینجا به همین دلیل شما باید درمان اعداد با احتیاط

تلگراف | No comments

بیش از هر زمان دیگر در زندگی حرفه ای من به عنوان یک اطلاعات روزنامه نگار است با وسواس اعداد.

تعداد coronavirus موارد تعداد coronavirus مرگ و میر تعداد آزمون اداره می شود – به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه تجزیه و تحلیل است که برش و dices این اطلاعات چه که روزانه افزایش می یابد و یا هر شخص ،

این مشکل بسیار مهم است که در حالی که هر کس گفت که تعداد کل جهانی coronavirus موارد در حال حاضر در 398,107 ما در واقع نمی دانم این تعداد پایه.

چه ما نمی دانیم این است که تعداد کل تایید جهانی coronavirus (398,107). واقعی کل است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر شاید به عنوان یک عامل از 20 در برخی از کشورها. این امر تنها شناخته می شود اگر هر کشور آزمایش هر یک از شهروندان خود را با یک آزمون بود که 100 درصد دقیق است.

در زیر بحث ما را به کارشناسان در مورد این مسائل با داده ها است که همه ما به درستی در حال بررسی در یک روز به صورت روز.

تست تناقضات ممکن است گمراه عمومی

راه ما می دانیم که اگر یک کشور دارای یک coronavirus مورد این است که اگر یک فرد آزمایش شده است و یک آزمایشگاه تایید تشخیص COVID-19. این صدا ممکن است یک نکته آشکار است اما این مفاهیم بزرگ برای یک کشور ثبت موارد و مرگ و میر.

یک کشور را مورد مرگ و میر را نگاه کنید خیلی بدتر اگر وجود دارد هیچ فعال مراحل تست برای coronavirus در جامعه است. کشورهایی مانند آلمان و کره جنوبی شدت تست بسیار سریع تر از انگلستان است که فقط تست آن دسته از افرادی که در بیمارستان است. این به این معنی است که اکثریت قریب به اتفاق موارد انگلستان ردیابی نیست و به عنوان یک نتیجه, ما مرگ و میر را نگاه کنید ،

در حالی که آلمان در مورد مرگ و میر است 0.4% و انگلستان در حال حاضر در 5.2 درصد است. کارشناسان می گویند که به دلیل تفاوت در سیاست های تست بین این کشورها این است که انتظار می رود و لزوما به این معنی نیست که پزشکان آلمانی در حال بهتر است در درمان این بیماری است. آلمان نیز ممکن است ضبط تمام مرگ و میر ناشی از ابتدا دیگر کارشناسان هشدار می دهند.

تحقیقات از تیموتی W راسل در مرکز مدلسازی ریاضی از بیماری های عفونی نشان می دهد که به عنوان چند به عنوان شش درصد از موارد – فقط یک در بیست و حال ثبت شده در انگلستان است. آلمان تخمین زده می شود به ضبط 69 درصد از موارد خود را – بیش از دو سوم.

دلیل این است که با وجود وعده های از انگلستان تا روزانه تعداد 25,000 آزمون حداکثر تعداد آزمایشات انجام شده در یک روز می ایستد در 8,400 در پنج شنبه 19 مارس. از آن به بعد روزانه به طور متوسط رقم برای تست شده است در اطراف 4,500.

به کار کردن نرخ مرگ و ما در حال حاضر تقسیم 422 مرگ و میر با تایید تعداد 8,077 موارد به جای مشکوک تعدادی از موارد است که می تواند به عنوان بالا به عنوان 135,000. در مقایسه با مرگ و میر از 5.2 درصد در این تحقیقات نکات آن است که بیشتر احتمال دارد به حدود 0.3 درصد است.

پروفسور روزالیند Smyth, مدیر و استاد بهداشت کودک, UCL, Great Ormond Street موسسه سلامت کودکان هشدار داده که بریتانیا به سادگی هیچ ایده چگونه بسیاری از موارد آن را به دلیل عدم تست.

“در برآورد محافظه کار درست شکل است که به احتمال زیاد پنج تا 10 برابر بالاتر است. آن را ممکن است افزایش نگرانی مردم فکر می کنم در مورد مرگ و میر بسیار بالاتر از آن است و یا ارائه نادرست اطمینان است که تعداد ‘مورد’ در یک منطقه داده شده است که بسیار پایین تر از آن است.”

ناشناخته بازیابی شماره های آینده در دو هفته زمان

انگلستان در حال حاضر تعریف “بازیابی” را به عنوان مرخص شدن از بیمه خدمات درمانی, مراقبت از دو هفته پس از بازگشت مثبت coronavirus آزمون.

این را شامل نمی شود هر کسی که خود قرنطينه با کروناویروس علائم و بهبود خود به خود به این معنی است که – یک بار دیگر – بازیابی رای دادن آمار خواهد بود کمتر از تعداد واقعی آنجا که آنها شامل موارد خفیف که در خانه بماند.

آخرین بهداشت عمومی انگلستان داده ها نشان می دهد که 135 بیماران بهبود یافته اند از مجموع 8,077 UK موارد است.

که اشاره در بهبود نرخ فقط 1.7 درصد در مقایسه با چین 90.1 درصد کره جنوبی 38.8 درصد و یا حتی ایتالیا را 11.6 درصد (با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز).

یک بار دیگر, داده ها چنین به نظر می رسد نگران کننده در نگاه اول. اما یک بار دیگر و با وجود هشدارهای اینجا.

اولا همانطور که در بالا ذکر شد هر کسی که خود قرنطينه و بازیابی در خانه – که به نظر می رسد مجموعه ای به اکثریت انگلستان coronavirus موارد را شامل نمی شود در تعداد کل بهبود موارد است. آنها را نمی توان تست شده یا ثبت شده در هر راه را با مقامات انگلستان. در حال حاضر میزان بهبودی آمار پایین تر از واقعیت است.

موضوع دیگر این است که این واقعیت است که وجود دارد یک تاخیر زمانی که می آید به ضبط بهبود. اوایل برآوردها نشان می دهد بیماران بهبود می یابند در حدود 10 روز پس از اولین سقوط بیمار پس از آن هنوز هم می تواند یکی دیگر از چند هفته قبل از بریتانیا میزان بهبودی شروع به افزایش.

دلیل ایتالیا میزان بهبودی در حال حاضر حدود پنج برابر بیشتر از انگلستان است که “تقریبا به طور کامل به این واقعیت است که نمایی مرحله از شیوع بیماری در ایتالیا لگد کردن در مورد یک یا دو هفته زودتر” به گفته پروفسور پل شکارچی و استاد پزشکی در UEA.

مراقبت هنگام مقایسه مسن کشورها برای آنهایی که جوان

یکی دیگر از مسئله بسیار مهم است که با توجه به این واقعیت است که coronavirus مؤثر است متنوع در کشورهای مختلف جمعیتی و سیاسی سیستم های اطلاعات متناقض و باید تفسیر با احتیاط.

ایتالیا با مرگ و میر بسیار بالاتر از چین ، در این صورت از آن است که ممکن است اشاره به سوء مدیریت بحران است.

اما در ایتالیا بیش از یک پنجم از افراد با سن بیش از 65 با متوسط سن 45.8 سال است. از سوی دیگر فقط 11 درصد از چین است که در سن بیش از 65 با متوسط سن 37.7.

در مقابله با یک بیماری است که بازدید از قدیمی ترین سخت ترین این مشخصات دموگرافيک خواهد به چین یک مزیت است. کارشناسان هشدار می دهند که نفت خام مقايسه نرخ مرگ و میر در سراسر کشور مشکل ساز است.

همچنین مهم است به عامل نسبت جمعیت با شرایط اساسی. چاقی یکی پروکسی برای این کار و در این اقدام بریتانیا و ایالات متحده در میان آسیب پذیر ترین در جهان است.

تعاریف متفاوت از coronavirus مرگ

شما می خواهم تصور کنید که مرگ و میر خواهد بود بسیار روشن به عنوان یک اندازه گیری. آنها قطعا یک شاخص بهتر از عفونت به عنوان آنها کمتر وابسته به تست.

اما کارشناسان هشدار می دهند که وجود اجماع بین المللی در تعریف “coronavirus مرگ”. برای مثال ایتالیا کلاس هر بیمار که می میرد در حالی که حمل coronavirus به عنوان یک مرگ ناشی از این ویروس به طور بالقوه باد مرگ و میر.

پروفسور والتر carmela di carlo علمی مشاور به ایتالیا با وزیر بهداشت گفت: تلگراف: “در راه که در آن ما کد و میر در کشور ما بسیار سخاوتمندانه به این معنا که تمام افرادی که در بیمارستان جان با کروناویروس ها تلقی می شود در حال مرگ از coronavirus.

“در ارزیابی مجدد توسط موسسه ملی بهداشت تنها 12 درصد از مرگ گواهینامه نشان داده اند مستقیم علیت از coronavirus در حالی که 88 درصد از بیمارانی که فوت کرده اند باید حداقل یک pre-عوارض – بسیاری تا به حال دو یا سه”.

این امر به طور بالقوه تنظیم ایتالیا را 9.5 درصد مرگ و میر – بین المللی پرت – به 1.1 درصد از مرگ و میر ناشی از به طور مستقیم توسط این ویروس در خط با اطلاعات فعلی از کشورها مانند کانادا و پرتغال.

به همان اندازه, اما, شما می توانید استدلال می کنند که کشورهای دیگر ممکن است کم اهمیت جلوه دادن نقش که کروناویروس در مرگ و میر. در حال حاضر بدون تحقیقات کافی, آن سخت است برای گفتن درجه که این بیماری در حال پخش است در مرگ و میر افراد با پیچیده سابقه پزشکی.

علت مرگ را تبدیل به یک مشکل فزاینده به خدمات بهداشتی و درمانی در حال غرق جدید کروناویروس موارد است.

مارتین McKee, استاد اروپایی بهداشت عمومی در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری گفت که طبقه بندی coronavirus مرگ و میر یک نگرانی است و اجماع بین المللی مورد نیاز بود.

“طبقه بندی بین المللی بیماری ها می کند باید قوانین برای تخصیص مرگ وقتی متعددی وجود دارد که در شرایط حاضر است. این مسئله در آغاز بیماری ایدز به عنوان بسیاری از مردم مردند از عفونت های فرصت طلب به جای HIV خود را. به وضوح وجود دارد نیاز به هماهنگی های بیشتر بین المللی در اینجا.”

انجام بهترین با داده های ما

اما کارشناسان در حال روشن است که این بهترین اطلاعات در دسترس است. با وجود این تناقضات بین کشورهای تست رژیم بد فکر از طریق مقایسه بین جوان و پیر کشورها و نگرانی در مورد چگونه یک coronavirus مرگ’ می تواند مبهم با یک بیماری زمینه ای هر کشور است گزارش تعداد موارد ثبت شده و مرگ و میر و این چیزی است که ما باید به کار با.

آدم Kucharski دانشیار در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری: “ما باید به بهترین استفاده از داده های ما رو در هنگام تجزیه و تحلیل این بیماری همه گیر اما با توجه به این که تنها یک تعداد موارد گزارش شده ما باید بسیار محتاط در مورد فرض مورد شمارش منعکس کننده سطح واقعی از عفونت وجود دارد.”

پروفسور مارتین McKee موافقت کرد و اضافه کرد: “یک بیماری همه گیر است که با تعریف یک مشکل جهانی است. پاسخ این است که تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه آن است.

“این یک کلیشه است که می گویند که میکروارگانیسم های پرداخت بدون توجه به مرزها. اگر یک کشور شکست خورده است برای جمع آوری داده ها با دقت تصویر ما با تعریف ناقص است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>