همه چیز ما در مورد بتسی DeVos’ Microgrants برای دانش آموزان و معلمان در برخورد با کروناویروس بحران

نیوزویک | No comments

وزارت آموزش و پرورش است که به دنبال به موضوع microgrants به فردی دانش آموزان و معلمان برای کمک به آموزش از راه دور به مدارس سراسر کشور بسته شده اند و با توجه به شیوع کروناویروس.

در سخنرانی خود در کاخ سفید نشست خبری در pandemic جمعه گذشته وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: کمک های مالی کمک خواهد کرد “محروم ترین دانش آموزان در ایالات متحده و یا جوامع که در آن مدرسه خود سیستم به سادگی تعطیل.”

اما جزئیات این طرح کمیاب هستند. آژانس فراهم کرده است هیچ اطلاعاتی در مورد دقیقا چه مقدار پول اختصاص داده خواهد شد که خواهد شد واجد شرایط برای دریافت مزایای و یا زمانی که برنامه شروع خواهد شد.

“ما می دانیم که این بحران قرار دادن بار اضافه شده در خانواده و microgrants به منظور کمک به غلبه بر این چالش” بخش آموزش و پرورش سخنگو گفت: عصر ایران.

پیشنهاد برای microgrants می آید پس از کنگره اختصاص 30 میلیارد دلار در اورژانس بودجه آموزش و پرورش در این 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک. این بسته شامل پول برای آموزش آنلاین تمیز کردن مدارس و دوره های تابستان شد اما برای انتقاد از خروج دانشجویان به خارج از امداد چک.

DeVos’ microgrants استفاده می شود برای مواد مورد نیاز برای خانه های یادگیری مانند کامپیوتر و سخت افزار و دسترسی به اینترنت و برای پوشش هزینه های دوره های آنلاین. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش خدمات آموزشی برای دانش آموزان با ناتوانی و دیگر انواع, تدریس خصوصی, سخنگوی گفت.

آموزش و پرورش اعتماد ملی غیر انتفاعی است که طرفداران برای دانش آموزان کم درآمد و دانش آموزان از رنگ گفت: microgrants به نظر می رسد “شروع خوب” که بیشتر در حال رفتن به نیاز به منظور موفقیت انتقال به آموزش از راه دور.

“این یک شروع خوب است اما این قطعه به تنهایی لزوما در نتیجه موثر آموزش آنلاین به خصوص برای دانش آموزان کم درآمد اگر هیچ یک از این مسائل دیگر هستند و خطاب در اطراف دیگر عوامل استرس زا دانش آموزان و خانواده ها رو در این لحظه گفت:” تیفانی جونز مدیر عالی سیاست آموزش و پرورش در آموزش و پرورش اعتماد.

ملی انجمن آموزش و پرورش بزرگترین اتحادیه کارگری در این کشور را محکوم کرد microgrants به عنوان یک طرح برای استفاده از بودجه برای کوپن. Devos شده است یک حامی کوپن که اساسا گواهی مالی دولت برای یک دانش آموز برای حضور در یک مدرسه انتخاب شده توسط دانش آموز یا پدر و مادر خود را.

“که در آن است برنامه ریزی خود را به فشار برای ده ها میلیارد دلار است که مربیان فرمانداران و superintendents و ذینفعان می دانم که نیاز به بستن بودجه شکاف است که به سرعت ظاهر خواهد شد?” NEA جمهور لیلی Eskelsen گارسیا در بیانیه ای گفت.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد microgrants تا کنون:

  • با توجه به بخش آموزش و پرورش سخنگوی “در ادامه به یاد بگیرند که” microgrants را به تمرکز بر روی کسانی که واجد شرایط برای این طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) و یا فردی آموزش برنامه (IEP) و که مدرسه تعطیل شده است به مدت حداقل 30 روز.
  • پول تعلق می گیرد از کمک های مالی می تواند به سمت ابزارهای مورد نیاز برای خانه های یادگیری مانند کامپیوتر و اینترنت و دسترسی به کتاب های درسی و سایر مواد برنامه درسی.
  • کمک های مالی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خدمات و روش های درمانی برای دانش آموزان معلول; هزینه های عمومی و یا خصوصی آموزش آنلاین برنامه از جمله واجد شرایط در موسسات آموزش عالی; قرارداد خدمات آموزشی ارائه شده توسط خصوصی و یا عمومی مدارس و تدریس خصوصی.
betsy devos microgrants proposal coronavirus
وزیر آموزش و پرورش بتسی Devos صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در مارس 27, 2020, در واشنگتن, d. C.
جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چه ما نمی دانیم که:

  • چقدر پول اختصاص داده خواهد شد در microgrants برنامه یا اندازه کمک های مالی خواهد شد که جایزه به فردی دانش آموزان است.
  • که دقیقا چه چیزی باعث می شود دانش آموزان و یا معلمان واجد شرایط برای واجد شرایط برای مزایای.
  • زمانی که microgrants برنامه خواهد بود به محل قرار داده.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد با اطلاعات جدید آن را به عنوان در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>