همه چیز ما در مورد هیدروکسی کلروکین دارو تهمت می گوید او برای جلوگیری از Coronavirus

نیوزویک | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک میزگرد برای رستوران مدیران جمعه که او مصرف شده است ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به منظور جلوگیری از خود را از ابتلا به کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او تنها در حال آزمایش این ویروس هر چند روز.

کاخ سفید پزشکان توصیه نیست این دارو برای مغلوب ساختن پیشی جستن که به خبرنگاران گفت که او تا به حال شده است مصرف هیدروکسی کلروکین در پشت سر هم با روي. هیدروکسی کلروکین شده است به طور کامل تایید شده توسط دولت فدرال اداره مبارزه با مواد مخدر برای درمان coronavirus اگر چه آزمایش های بالینی آغاز شد و در ماه مه.

“من آن گرفته شده برای حدود یک هفته و نیم و من هنوز اینجا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مواد مخدر است. رئیس جمهور گفت: وجود یک “فرصت” است که هیدروکسی کلروکین یک تاثیر مثبت بر روی این ویروس است.

“اگر آن را نمی کند” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “شما نمی خواهید به بیمار و یا می میرند.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام فاکس کسب و کار میزبان نیل Cavuto تشویق افراد با زمینه علائم تنفسی مسائل را به هیدروکسی کلروکین به دلیل آن می تواند کشنده. Cavuto استناد مطالعات انجام شده در جانبازان مبتلا به این بیماری رنج می برد که از عوامل دیگر مانند بیماری های قلبی یا بیماری های تنفسی که نشان داد این دارو ممکن است موثر باشد.

“اگر شما در یک مخاطره آمیز جمعیت در اینجا” Cavuto گفت: “و شما در حال بدست گرفتن این به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای دفع ویروس و یا در بدترین سناریو مورد شما در برخورد با این ویروس هستند و شما در این جمعیت آسیب پذیر آن را به شما را بکشند. من نمی توانم این به اندازه کافی استرس. این شما را بکشند.”

Cavuto افزود که اگر چه هیدروکسی کلروکین به حال ثابت شده باشد مفید در درمان مالاریا و لوپوس مردم باید شروع به مصرف دارو “معمولی” یا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوره چرا که “رئیس جمهور می گوید این خوب است.”

donald trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین که هنوز به دریافت تاییدیه از FDA به عنوان یک پیشگیرانه برای کوروناویروس.
داگ میلز-استخر/گتی

هیدروکسی کلروکین اثربخشی در درمان coronavirus هنوز به طور علمی ثابت شده است. در ماه مارس یک مطالعه انجام شده در فرانسه نشان داد که ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین موفق شد در تسکین علائم و نشانه های این ویروس است. دیگر مطالعات علمی نشان داده اند که داروی بی اثر است با هیچ coronavirus بیماران مشخص بهبود پس از قرار داده شده در داروها.

غذا و دارو داده است هیدروکسی کلروکین اضطراری با استفاده از مجوز (امارات). آن را می تواند به دست آمده از ملی ذخایر استراتژیک توسط بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور خاص برای استفاده در برابر coronavirus. اما تایید کامل برای دارو بستگی دارد که چگونه به خوبی آن را انجام می دهد در برابر این ویروس در آزمایش های بالینی.

مطالعات بالینی در ایالات متحده برای هیدروکسی کلروکین آغاز شد و پنج شنبه. موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci گفت: در یک جمعه در بیانیه ای اعلام کرد که دادگاه می تواند با ارائه داده های جامد که هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین موثر در برابر coronavirus.

عصر ایران به خارج از NIAID و FDA برای نظر بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

سازمان بهداشت جهانی نیز اعلام کرد قصد دارد برای انجام یک بین المللی محاکمه هیدروکسی کلروکین همراه با دیگر پتانسیل دارویی برای ویروس. “این بزرگ بین المللی مطالعه طراحی شده است برای تولید داده های قوی ما نیاز به نشان می دهد که درمان های موثر” گفت که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreysus در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>