همه چیز ما در مورد زمانی که بیس بال در حال آمدن است

نیوزویک | No comments

اگر چه این بیماری همه گیر کوروناویروس لغو ترین رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ممکن است در واقع یک 2020 فصل است.

MLB صاحبان این گزارش به تصویب یک پیش نویس پیشنهادی که می توانست بازیکنان مناسب برای سال 2020 فصل در اوایل ماه جولای احتمالا در اطراف چهارم جولای آخر هفته با توجه به آسوشیتد پرس گزارش دوشنبه منتشر شد. بهار آموزش می تواند مجموعه ای برای اواسط ماه ژوئن و تیم خواهد بود انتظار می رود برای بازی به طور منظم 82-بازی فصل. اما 2020 همه ستاره بازی که در اصل برنامه ریزی شده در لس آنجلس ورزشگاه طفره زن در جولای 14, به احتمال زیاد خواهد شد ،

این پیشنهاد که صاحبان تیم انتظار می رود که در حال حاضر به بازیکنان اتحادیه در روز سه شنبه نیز برای تیم به بازی در خانه خود ballparks. اما بازی برگزار خواهد شد در آموزش های استادیوم و دیگر کوچکتر امکانات اگر دولت نمی دهد باشگاه چراغ سبز به بازی در خانه اصلی استادیوم و اگر برخی محدودیت های مسافرتی نیست برداشته. برای مثال باید مرزهای ملی موفق به باز کردن در زمان Toronto Blue Jays ممکن است مجبور به بازی بازی های خانگی در یک محل در Dunedin, فلوریدا, یک منبع گفت: AP.

با وجود این همه گیر انداختن فصل و اجتماعی فاصله سفارشات جلوگیری از طرفداران از پر کردن استادیوم MLB امیدوار است که بازدید کننده قادر خواهد بود به بازگشت به ballparks در تابستان. این سازمان در حال برنامه ریزی به طور بالقوه فروش تعداد کمی از بلیط به بازی و به تدریج افزایش فروش است.

Everything We Know About When Baseball Is Coming Back
Ronny Mauricio از متس نیویورک در اقدام علیه سنت لوئیس کاردینالز در تاریخ 11 مارس در پورت سنت لوسی, فلوریدا. این فصل لیگ بیس بال می تواند شروع در اوایل ماه جولای.
غنی شولتز/گتی ایماژ

بیس بال است تنها ورزشی است که می تواند با ساخت یک بازگشت. NFL منتشر شده آن در سال 2020 به طور منظم فصل برنامه روز شنبه اول کیکآف برنامه ریزی شده برای سپتامبر 10.

اگر چه طرفداران و بازیکنان در حال اضطراب برای بازی برای شروع مقامات بهداشتی از جمله دکتر Anthony Fauci, یکی از کاخ سفید منجر مشاوران در همه گیر و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی توصیه می شود برگزاری نه بازی و اجازه می دهد کاربران در استادیوم های این سال است.

“در حال حاضر اگر شما سریع به جلو است و در حال حاضر سپتامبر” Fauci گفت: در طول یک مصاحبه با sportswriter پیتر کینگ برای “فوتبال صبح امروز در امریکا” ستون. “فصل شروع می شود. من می گویم شما نمی توانید یک فصل—این غیر ممکن است. وجود دارد بیش از حد عفونت وجود دارد. مهم نیست که آنچه شما انجام دهد. اما من امیدوارم که در زمانی که شما رسیدن به ماه سپتامبر آن را نه میخوام راه آن است که در حال حاضر است.”

Fauci افزود: “در حال حاضر حتی اگر ویروس به طور چشمگیری پایین می رود در ماه های ژوئن و ژوئیه و اوت به عنوان ویروس شروع به بازگشت به در سقوط آن خواهد بود—در ذهن من—شرم بر ما اگر ما ندارد و در محل همه مکانیسم هایی را برای جلوگیری از باد کردن دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>