در تعجبم که زن 1984 است به فیلمهای بعدی آمده از DC توسعه یافته جهان است. مستقیم عاقبت به 2017 را Wonder Woman, Gal Gadot reprises نقش Diana Prince به عنوان Patty Jenkins بازگشت مستقیم به این پروژه است.

2017 را در تعجبم که زن به سرعت تبدیل به یکی از نمادین ترین ابرقهرمان فیلم تمام دوران است. پس از معرفی در زاک اسنایدر را Batman v Superman: Dawn of Justice, تعجب, زن اصلاح شده بین المللی سوپر استار شدن. اولین فیلم Wonder Woman با موفقیت انجام شد هم از نظر مالی و انتقادی بلافاصله با قرار دادن یک عاقبت به توسعه است.

Gadot و جنکینز تنها کسانی نیستند که از بازگشت به نقش مربوطه خود را برای Wonder Woman 1984. کریس پاین که بازی استیو تروور در سال 2017, فیلم, نیز بازگشت. ترور قربانی خود را در پایان اولین فیلم خود را بازگشت به جهان از زندگی یک مرکزی طرح نقطه است که در حال نگه داشته و تحت کاری ادامه داده اند. پیوستن به آنها تازه واردان به حق رای دادن کریستن Wiig و پدرو پاسکال.

Wigg خواهد شد بازی های کلاسیک در تعجبم که زن تبه کار باربارا مینروا که در نهایت تصویب نام یوزپلنگ. پاسکال بازی خواهد کرد ماکسول پروردگار sleazy تاجر خواهد شد که در چلیپا از داستان است. قضاوت با خود کمیک DC تاریخچه این جفت ارز را در خدمت به عنوان اصلی خائنانی به داستان با تاکید بر مینروا تبديل به یوزپلنگ.

صحبت کردن در Wiig به عنوان یوزپلنگ جنکینز گفت: در سرگرمی هفتگی. “کریستن در حال بازی با یک شخصیت که هر دو طیف — او خود را گرم و خنده دار از دوستان که نوع و جالب و پس از آن می تواند تبدیل به چیزی کاملا متفاوت است. بله او اتفاق می افتد به یک زن اما او مستقیما از Gene Hackman سوپرمن مدرسه بزرگ, خنده دار, فوق العاده ای بازیگران.”

اولین زن فیلم صورت گرفت در طول جنگ جهانی اول ایجاد تلخ و متروک چشم انداز برای ابرقهرمان به درخشش و ذخیره شده برای قدرتمند تصاویر. برای Wonder Woman 1984, فیلم طول می کشد محل در..شما حدس زده آن 1984.

تنظیمات اجازه می دهد تا در تعجبم که زن به وجود خود حباب بدون هیچ گونه نگرانی در مورد که در آن دیگر قهرمانان DC مانند سوپرمن بتمن و یا Aquaman هستند برای کمک به. از همه مهمتر تنظیم می دهد جنکینز یک دنیای جدید برای زن به وجود داشته باشد در غیر از جنگ جهانی تنظیم از اولین فیلم یا ابرقهرمان پر از دوران مدرن.

صحبت کردن در تنظیمات از فیلم Gadot گفته سرگرمی هفتگی. “من متولد سال 85 اما این خنده دار است من واقعا به یاد داشته باشید. احتمالا بیشتر به خاطر پدر و مادرم اما آن را مانند یک standout دهه به همان اندازه به عنوان آن می رود با مد و موسیقی و سیاست است. و نگاه از همه چیز! رنگ.”

در تعجبم که زن خواهد بود لکه بینی یک نگاه جدید به همراه فیلم جدید. به عنوان پوستر نشان داد در San Diego Comic-Con 2019 نشان داد دیانا خواهد بود ورزشی جدید طلایی زره پوش. مصرف سنگین الهام از Alex Ross’ طرح از سال 1996 را Kingdom Come, تعجب, زن, لباس جدید نمایش خواهد مجموعه ای از بال نیز هست.

Wonder Woman 1984
Gal Gadot ستاره به عنوان Wonder Woman در WW84
خاک رس انوش / Warner Bros

در تولید کنار اسنایدر و همسرش دبورا اسنایدر بازگشت به تولید این پروژه است. زاک اسنایدر کارگردانی کرده است و تولید چندین DC فیلم از جمله 2013 Man of Steel و 2016 را Batman v Superman. پیوستن به آنها است Charles Roven که تولید کریستوفر نولان در شوالیه تاریکی سه گانه است.

هانس زیمر یاد آهنگساز پشت سه گانه شوالیه تاریکی, مرد از فولاد و Batman v Superman returns به DC جهان به نمره Wonder Woman 1984. این آهنگساز در اصل ایجاد Wonder Woman تم برای Batman v Superman.

در تعجبم که زن 1984 است و برای انتشار در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im