R. Kelly دوست دختر سابق Azriel کلاری به جلو آمده و با جدید و اخلال در برابر اتهامات R&B سوپراستار. در یک مصاحبه اختصاصی کلاری گفت: خورشید که او مورد آزار قرار گرفته بود و شستشوی مغزی توسط کلی.

در مارس مصاحبه با گیل پادشاه در CBS This Morning, اما, کلاری و کلی دیگر دختر وحشی, وحشی, شدیدا دفاع از خود را زندگی می کنند-در ارتباط با او. در حال حاضر کلاری گفته است که خورشید او “دروغ گیل پادشاه” و تاسف مصاحبه.

“من قطعا معتقدم که من بسیار ساده و بی تکلف و بسیار شستشوی مغزی و دستکاری شده توسط او” کلاری گفت. “و تا آنجا که من از آنها بدم میاید به آن می گویند من کاری به اندازه کافی و من به اندازه کافی رشد کرده به اعتراف است که من شستشوی مغزی و من دستکاری شد. و بله, این مرد بود که من پیچیده در اطراف انگشت خود را. اگر او را به من گفت پرش به من گفت: “چگونه؟'”

روند اخبار

کلاری در حال حاضر 22 ملاقات کلی 53 ساله در یکی از کنسرت های خود را زمانی که او فقط 17 سال نقل مکان کرد و به شیکاگو خود را به خانه در حالی که او هنوز در دبیرستان بود. او گفت: خورشید که کلی کنترل خود را از هر حرکت از جمله آنچه او و که او با ابلاغو کنترل خود را تمدید به رابطه جنسی خود را.

با توجه به کلاری کلی به طور منظم او را مجبور به سکس با زنان و مردان دیگر.

“رابرت بالا میل جنسی پس معمولا 3 تا 5 بار در روز عادی بود برای او,” او گفت:, توضیح داد که این خواننده خواهد سوء استفاده از زنان اطاعت نکنید.

“این همیشه تنها چیزی است که اتفاق افتاده است و اگر شما نمی خواهید به شرکت اگر شما خجالت او در مقابل زنان دیگر و یا حتی فقط به خوبی انجام نمی او را به شما بگویم به ترک و یا صبر کردن در دستشویی با آب تا زمانی که او به پایان رسید,” او گفت: خورشید است. “و اکثر زمان پس از او را به شما بگویم به نوبه خود تلویزیون است و او می خواهم به در حمام و ضرب و شتم کاری که انجام آنچه او می خواست.”

کلاری توصیف یک نمونه از سوء استفاده های کلی در برابر او که در آن او به اتهام ضرب و شتم او را با اندازه 12 ،

“من صحبت کردن به دوستان من از دبیرستان و او دوست نداشت که من هنوز هم صحبت کردن به آنها… او فکر می کردم که من نگه داشتن چیزهایی که از او گفت:” خود خورشید است. “و او به ضرب و شتم من بیش از همه آن را احساس مثل ساعت بود و من تحت پوشش در کفش رنت تمام راه را از گردن به پایین.”

در علاوه بر این به زندگی در دختر کلاری می گوید کلی نیز دختر در شهرستانها در سراسر کشور که نمی خواهد به جلو آمده است.

“وجود دارد معمولا سه شهرهای اصلی در هر دولت است. پس از سه بار 50 — است که به شما اجازه می دانم که چگونه بسیاری از زنان هستند که احتمالا در خارج وجود دارد,” او گفت:.

با توجه به کلاری کلی حفظ و کنترل از طریق جنسی باج خواهی.

“او باعث می شود همه کار بسیار اهانت آمیز مسائل چه در فیلم و یا نوشتن آن را پایین او آنها را می سازد آن را امضا کنید,” او گفت:. “و من فکر می کنم بسیاری از زنان شرمنده یا خجالت زده به بیرون آمدن از آنجا که از مسائل مانند که دلیل آن خواهید بود متهم آنها را.”

او می گوید: کلی مجبور به نوشتن نامه ادعا سوء استفاده جنسی توسط اعضای خانواده خود را. با توجه به کلاری کلی هم فیلم برداری زنان سوء استفاده از کودکان به منظور, سیاه, ایمیل آنها را.

“و من می دانم که بسیاری از زنان وجود دارد بیش از حد خجالت زده و شرمنده به بیرون آمدن از آنجا که این مرد بود که قدرت زیادی برای کنترل آنها,” او گفت:. “… من شخصا تا به حال تا به حال انجام هر چیزی که من می تواند به طور کامل بیش از حد شرمنده به جلو آمده. خوشبختانه من هرگز در این وضعیت شده است. اما من آن را دیده انجام می شود به دیگر زنان ؟ بله من است.”

یک وکیل به صورت کلی گفته رادیو فردا که کلاری این اتهامات درست نیست.

“من فقط احساس می کنم واقعا شرمنده برای کسی که قدرت بسیار بیش از من” کلاری گفت.

کلاری گفت: خورشید او تصمیم به ترک کلی در ماه نوامبر و بازگشت به زندگی با پدر و مادر او بعد از دیدن عمر مستند “بازمانده R. Kelly.” او می گوید وحشی است که هنوز هم تحت کلی کنترل.

در اوایل این ماه به 24 سال وحشی بود پس از دستگیری به اتهام آزار کلاری در کلی شیکاگو برج ترامپ محل سکونت CBS Chicago گزارش. کلاری گفت: او رفت و به محل سکونت به منظور “صرفه جویی” وحشی.

وحشی التماس کرد گناه نیست به بزه داخلی شارژ باتری و از زندان آزاد شد بر او نوشته شده وعده به نظر می رسد در دادگاه ماه آینده.

کلی شده است و متهم به چندین فقره تجاوز جنسی و سوء استفاده در ایلینوی نیویورک و مینسوتا, از جمله سه فقره از تشدید جنایی سوء استفاده جنسی از قربانی بین سنین 13 و 16 آسوشیتد پرس گزارش. او در حال حاضر در زندان در شیکاگو در انتظار محاکمه در دادگاه فدرال در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im