سابق ایران استراتژیست تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ‘بی کفایت’ ‘نادان’ بیش از دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس

سابق ایران استراتژیست استیو اشمیت لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس در روز دوشنبه.

اشمیت این اظهارات را در حالی که ظاهر می شود بر روی آخرین نسخه از آخرین مهلت: کاخ سفید در MSNBC گفتن میزبان Nicolle والاس که مغلوب ساختن پیشی جستن منفی شخصیت شده بود “بزرگ شده” در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“[تهمت] کسی است که به وضوح علاقه خود را در انتخاب مجدد او گفت:” اشمیت. “عدم انضباط عدم تمرکز [آن] فقط فوق العاده برای دیدن رئیس جمهور آمریکا حمله سیاسی دشمنان برای حمله ارشد دموکرات در خانه به حمله به فرمانداران که در خط در ایالات متحده است. این کشتی احمق ها در حال اجرا است که کاخ سفید در یک کشنده لحظه.”

اشمیت رد این تصور که سیاست می تواند در طول بحران گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن را “بی کفایت” دست زدن به این ویروس منجر شده بود به هزاران نفر از آمریکایی مرگ و میر. منتقدان را متهم به تهمت و باعث آسیب بارها و بارها به حداقل رساندن خطرات ناشی از ویروس قبل از ایالات متحده شیوع شروع به سرعت در حال تکثیر در ماه مارس است.

“این قطعا یک لحظه برای سیاست از آنجا که ما درک عواقب مرگبار داشتن مردم که بی کفایت است که نادان هستند که به طور کامل آمادگی برای تصمیم گیری” اشمیت گفت. “ما را از اشتباه مرگبار جمع آوری در حال حاضر برای یک ماه, ماه و نیم و نتیجه این خواهد شد خیلی بیشتر مرده آمریکایی ها از وجود دارد در غیر این صورت خواهد بود.”

او در ادامه به مقایسه متحده COVID-19 تلفات به حوادث و جنگ از تاریخ ذکر است که داخلی و میر ناشی از این ویروس بودند مورد برای تحت الشعاع قرار دادن تقریبا 3000 که درگذشت در 9/11. تا پایان دوشنبه شب کل آیا رسیدن به این نقطه عطف با این ویروس باعث بیش از 3,100 آمریکا مرگ و میر بیش از 164,000 موارد است.

“بسیار به سرعت خواهیم دید همه بالغ که بیش از مجموع تلفات برای جنگ در عراق و افغانستان بیش از 20 سال گذشته” او گفت:. “مقیاس این فاجعه است که ما در لبه جلو واقعا سخت است به گزافه گویی است. این یک لحظه تاریخی. این بزرگترین لحظه ای که رخ داده در این نسل است. و دولت نشان داده خود را به طور کامل outmatched با این بحران است.”

Steve Schmidt
استیو اشمیت یکی از چهره های کلیدی در سناتور جان مک کین در سال 2008 ریاست جمهوری پیشنهاد حضور در یک رویداد در شهر نیویورک در سپتامبر 26, 2018.
جیمی مک کارتی/گتی

اشمیت بود و یکی از چهره های کلیدی در سناتور جان مک کین در سال 2008 ریاست جمهوری اجرا کرد و در سال 2004 دوباره انتخابات برای رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش است. والاس نیز مشغول به کار در کمپین مک کین و خدمت به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید در دوران بوش بود.

اگر چه او تا به حال شده است برای یک عمر جمهوری خواه اشمیت در کنار حزب در سال 2018 پس از شکایت که از آن گرفته شده بود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“29 سال و نه ماه پیش من ثبت نام شده برای رای دادن و یک عضو از حزب جمهوری خواه که تاسیس شد در سال 1854 به مخالفت با برده داری و ایستاده برای کرامت انسانی زندگی” اشمیت توییتی در 20 ژوئن 2018. “امروز من نفی عضویت من در حزب جمهوری خواه. آن را به طور کامل از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de