Ex-Miss کنتاکی می شود 2 سال زندان برای جرم و جنایت جنسی

سابق از دست کنتاکی که بستری برای تبادل جنسی عکس با یک دختر دانش آموز زمانی که او مشغول به کار بود به عنوان یک West Virginia, معلم مدرسه بوده است محکوم به زندان است. رمزی BethAnn Bearse, 29, دریافت, دو سال حبس در Kanawha County مدار دادگاه در روز سه شنبه.

او همچنین محکوم به اضافی 10 سال تحت نظارت انتشار و ثبت نام باید به عنوان یک مجرم جنسی برای زندگی با توجه به Kanawha دستیار دادستان Meshell جارت. او باید گزارش به Lakin مرکز تادیبی و زندان و یا قبل از ساعت 10 صبح دوشنبه, جولای 20, 2020, CBS وابسته WOWK-گزارش های تلویزیونی.

Former Miss Kentucky Charged
در این شنبه, سپتامبر. 13, 2014 فایل عکس را از دست ندهید کنتاکی رمزی نجار شرکت در امریکا از دست کفش رژه در شهر آتلانتیک مرور در Atlantic City, N. J. خولیو کورتز / AP

سابق مدرسه مربی التماس کرد گناه را به یک تعداد از در اختیار داشتن مواد به تصویر می کشد افراد زیر سن قانونی در صریح انجام در دسامبر 2019, WOWK-تلویزیون گزارش شده است. “از آنجا که من و او فقط یک نوجوان آن است که تقصیر من است و من شرایط کامل مقصر وضعیت” Bearse گفت. در آن زمان “بنابراین این که چگونه من از این گناه و جنایت. من خراب big-time.”

او در ابتدا به اتهام چهار فقره ارسال زشت و ناپسند مواد به جزئی.

مقامات گفتند Bearse بستری برای تبادل عکس با دانش آموز در Snapchat بین ماههای اوت و اکتبر سال 2018 است. پدر و مادر مرد, دانشجو, گزارش, پیدا کردن تصاویر را بر روی تلفن نوجوان, اخبار رسانه گفت.

Bearse قبلا شهادت او به معنای به ارسال یک عکس به شوهرش اما به طور تصادفی آن را به نوجوانان. او ادعا کرد که دانش آموز خواسته های اضافی عکس, بنابراین او همچنان به ارسال آنها را به خاطر او از ترس به دلجویی از او.”

Bearse روز سه شنبه گفت که او پذیرش “مسئولیت کامل” برای اقدامات او.

تحت نام ازدواج از نجار Bearse شد تاج دوشیزه کنتاکی در سال 2014 در امریکا از دست مراسم مجلل.

او به حالت تعلیق در آمد از موقعیت تدریس در جریان تحقیقات و Kanawha County school district گفته او دیگر کار می کند وجود دارد.

Bearse است که نه تنها زیبایی سابق کنتاکی به بازداشت شود. در سال 2017, یک هیات منصفه متهم 28 ساله کیا همپتون در قاچاق ماری جوانا به یک اوهایو زندان برای یک زندانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید