سابق آمریکا وکیل تحت بار متهم DOJ و مغلوب ساختن پیشی جستن از درگیر شدن در ‘توطئه در نظر ساده’

سابق آمریکا وکیل است که مشغول به کار تحت دادستان کل ویلیام بر پنج متهم وزارت دادگستری از درگیر شدن در یک “توطئه در نظر ساده” با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Barr مواجه شده است و قابل انتقاد طی چند روز گذشته از دموکرات ها و تهمت منتقدان بیش از DOJ را از دست داده و راجر سنگ پرونده جنایی. ساعت پس از چهار DOJ دادستان توصیه می شود هفت تا نه سال حبس برای دیرین تهمت دانشیار رئیس جمهور برافراشته در برابر تصمیم خود را در یک صدای جیر جیر آن را “وحشتناک و غیر منصفانه است.” مدت کوتاهی پس از اظهارات خود به DOJ علنا اعلام کرد قصد خود را به دور از طولانی توصیه و به جای آن به دنبال کمتر حکم.

در ظاهر در MSNBC شنبه سابق ایالات متحده وکیل پاتریک Cotter گفت: میزبان علی Velshi که ادعا DOJ تداخل است و بر خلاف هر چیزی که تا حالا دیده می شود در طول زمان خود را در خدمت بخش.

“من به شما بگویم دادستان کل منصوب شده است به اداره قانون منصفانه و بی طرفانه و این خط که من دیدن شده است بیش از نورد مانند یک مخزن توسط رئیس جمهور است که به وضوح به وضوح اعمال فشار زیادی به DOJ به نفع یک دوست شخصی خود را. است که به سادگی غیر قابل قبول” Cotter گفت.

وقتی پرسیده شد که Velshi که آیا آن را “معمولی هنگامی که شما تعقیب یک مورد برای دادستان کل شده اند درگیر در صدور حکم مرحله” Cotter پاسخ داد: “البته که نه. مطلقا نه.”

“من مشغول به کار در برخی بسیار بالا مشخصات مورد” او ادامه داد: “من بخشی از تیم است که تحت پیگرد قانونی قرار John Gotti و ما هرگز شنیده از اصلی عدالت در مورد ما حکم توصیه و یا هر بخش دیگری از این مورد به جز زمانی که ما ارائه مورد و گفت: ما می خواستیم به تعقیب.”

“این زمانی است که DOJ تا به حال صدا و آنها باید اما خط وکلای هستند که می دانند این پرونده و صدور حکم توصیه های تعیین دستورالعمل صدور حکم و حقایق مورد,” او اضافه شده است. “دادستان کل باید و به طور سنتی هیچ نقشی در این روند ندارند.”

Bill Barr
ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در مراسم امضای یک فرمان اجرایی ایجاد نیروی کار در گم شده و به قتل سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در نوامبر 26, 2019 در واشنگتن, DC.
درو Angerer/گتی

در حال رشد در میان واکنش Barr به نام برگ برنده برای به tweeting در مورد DOJ پرونده های جنایی و گفت که رئيس جمهور در سخنان آنلاین “باعث می شود آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.” در پیش نمایش از مصاحبه با ABC Pierre توماس پخش پنج شنبه, دادستان کل همچنین اظهار داشت که او باعث می شود تصمیم گیری برای DOJ “بر اساس آنچه که من فکر می کنم که کار درست را انجام دهد.”

“و من نمیخوام اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی است که آیا کنگره, روزنامه, سرمقاله تخته و یا رئیس جمهور. من میخوام انجام آنچه که من فکر می کنم درست است,” او اضافه شده است.

Cotter مخالفت با Barr اظهارات. “بیل در بر ندارد به خواندن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دقیقا آنچه او می خواهد. و در عرض چند ساعت ویلیام بر آن را ندارد” گفت: قبل از متهم دو مرد از درگیر شدن در یک “توطئه در نظر ساده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه اصرار داشت که خود را توییتهایی نیست مقدار به دخالت سیاسی و گفت که او تا به حال نه موضوع مورد بحث با DOJ.

رئيس جمهور در سخنان پس از چهار حرفه دادستان در سنگ مورد—جاناتان Kravis هارون S. J. Zelinsky آدم Jed و مایکل Marando—درخواست برای خروج از این اقدامات پس از DOJ اعلام به سرنگونی خود را توصیه.

نیوزویک رسیده به وزارت دادگستری و کاخ سفید برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su