سنبله در coronavirus بیماران مانند یک ایتالیا را تجربه پتانسیل پایمال ایالات متحده سیستم پزشکی تا پایان مارس به این دلیل که ملت نمی کند به اندازه کافی کارکنان و یا تخت برای خدمت به همه آنها را یک مقام ارشد پنتاگون گفت: با توجه به انتخاب.

اطلاعات می آید به عنوان بخشی از وزارت دفاع نظارت جهانی همه گیر برای تعیین تاثیر بر آمادگی نظامی.

“DoD قوی بهره در ایالات متحده آمریکا ظرفیت بیمارستان به دلیل کمبود خواهد تاثیر منفی نظامی آمادگی” داگلاس عاقلانه سابق معاون مدیر آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع گفت: عصر ایران.

“آنها به طور معمول نمی خواهد توجه به در دسترس تخت و پرسنل در بیمارستان های غیر نظامی اما آنها در طول یک پزشکی جهانی بحران.”

کارشناسان بهداشت و درمان نمی تواند پیش بینی کند چه بد شیوع خواهد رسید ایالات متحده و کارشناسان می گویند 80 درصد از مردم قادر خواهد بود به ماندن در خارج از بیمارستان است. به عنوان جمعه 1,629 نفر در امریکا آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19 و 41 نفر کشته شده اند, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). انتظار می رود که موارد افزایش می یابد و مغز موناهان حضور پزشک کنگره و دیوان عالی کشور گفت: آمریکا قانونگذاران شنبه که این ویروس می تواند آلوده به عنوان بسیاری از 150 میلیون نفر.

و بدون اقدام سریع کارشناسان با تاکید بر اثر شیوع بیماری می تواند وخیم.

“چه اتفاق می افتد در ایتالیا اتفاق می افتد در اینجا وجود دارد این است که هیچ سوال” ژولیت Kayyem سابق دستیار وزیر برای بین دولتی در امور وزارت امنیت داخلی گفت: عصر ایران. “همین دلیل است که این تجربه بسیار نامطلوب چون شما مرتب کردن بر اساس شما احساس می کنید آن را در حال آمدن است. [آن را] در اینجا نیست اما این زمانی است که شما باید برای به دست آوردن جلوتر از منحنی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رو نقد برای کم اهمیت جلوه دادن شیوع اعلام اضطراری ملی جمعه به رایگان تا 50 میلیارد دلار در بودجه است. به عنوان بخشی از است که او خواسته است که این کشور در بیمارستان را فعال کنید خود برنامه آمادگی اضطراری برای دیدار با پتانسیل افزایش نیاز دارد.

هنوز اطلاعات نشان می دهد که چگونه سیستم پزشکی است که بیمار مجهز به دسته یک افزایش قابل توجهی در تعدادی از این بیماران که بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

coronavirus cases us health care system
یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی در خیابان در روز پنج شنبه در شهر نیویورک است. روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اورژانس به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انعطاف پذیری در واکنش به شیوع کروناویروس.
Jeenah ماه/گتی

ایالات متحده تنها 2.8 تخت برای هر 1000 نفر به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. در مقابل این دو کشور با بیشترین شیوع بیشتری تخت برای بیماران خود: ایتالیا 3.2 تخت برای هر 1000 بيمار و چین 4.3 تخت.

هواکش هم در تامین کوتاه مدت هستند. وجود دارد حدود 160,000 فن های موجود در ایالات متحده با توجه به آخرین آمار و ارقام موجود در یک مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز فوریه گزارش. با عرضه محدود کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است به تخصیص منابع به کسانی که به احتمال زیاد برای زنده ماندن ساخت چشم انداز برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن به ویژه نگران کننده است.

تخصیص هواکش بر اساس شانس بقا به جای در اول بیا اول خدمت اساس یک موضوع بحث برانگیز جف Sconyers یک استاد دانشگاه واشنگتن گفت که “بسیار ترسناک به مردم است.” اما این گفتگو بود که تا به حال پس از 2002-2003 سندرم حاد تنفسی یا سارس شیوع و یکی است که ممکن است لازم باشد که در طول زمان همه گیر.

“وجود دارد بسیار کمی جایگزین برای فن و بدون فن می میرند” دکتر ویلیام Haseltine صندلی و رئیس جمهور از دسترسی بین المللی سلامت گفت: رادیو فردا.

برای جلوگیری از coronavirus موارد از قریب به اتفاق سیستم سلامت کشور مقامات در حال تلاش برای “صاف منحنی.” که مسطح منحنی—یا کند کردن گسترش ویروس—در نظر گرفته شده است برای اطمینان از بازیکنان کلیدی مانند سیستم مراقبت های بهداشتی باید منابع آنها نیاز دارید.

“آنچه ما در حال انجام است گسترش باند فرودگاه بنابراین ما می توانید سعی کنید برای جلوگیری از آن لحظه که در آن نیاز به پایمال کردن ظرفیت” Kayyem گفت.

flatten the curve
صاف منحنی—راهی برای خرید زمان بیشتر است.
متی مک کوئین/گفتگو

پیدا کردن “نقطه شیرین” برای بیمارستان ظرفیت دشوار است Sconyers گفت و مراقبت های بهداشتی و سیستم های که در حال حاضر تیره و تار شیوع مانند COVID-19 در حال رفتن به آنها را “خم و بسیار creaky.”

این “نگرانی خوب” که سیل اتاق اورژانس و مصرف امتیاز تنها به تشدید ظرفیت نژادها ، مردم با جزئی تب یا سرفه که به طور معمول سوار کردن بیماری در خانه ممکن است در حال حاضر با عجله به دکتر از ترس است که آن را می توان “برخی از بیماری وحشتناک,” Sconyers گفت.

“هیچ کس می خواهد به پرداخت مردم به حالت آماده به کار و شما نمی خواهید برای اجرای بیمارستان خود را در 60 درصد اشغال, اما زمانی که شما به طور مداوم اجرا در 80, 90, 95 درصد ظرفیت شما لازم نیست که در اتاق به جذب یک هجوم” Sconyers توضیح داد.

حتی اگر وجود دارد به اندازه کافی تخت و هواکش نیروی انسانی سویه های دارای پتانسیل بازی کردن در سراسر کشور. حدود 600 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر از کار در کالیفرنیا و واشنگتن با توجه به CDC مدیر دکتر رابرت Redfield. در شهرستان هندرسون یک منطقه روستایی در ایالت ایلینوی وجود دارد یک بیمار به پزشک نسبت 7,000 به یک, به گفته نماینده چری بوستس بنابراین اگر یک دکتر تا به حال به قرنطینه خود را, آن می تواند تاثیر قابل توجهی در دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“این یک موضوع است” Redfield گفت. “این چیزی است که اتفاق افتاده است در ووهان. آنها تا به حال بیش از 20 ، 000 [عفونت تخت] در حدود چهار هفته است اما شما می دانید آنچه آنها نیست ؟ آنها نمی باید پزشکان و پرستاران و تجهیزات به کارکنان آن 20000 تخت. سلامت خود سیستم به هم ریخت و به همین دلیل مرگ و میر بسیار بالا بود.”

کارشناسان پیش بینی است که برای اطمینان از ظرفیت بیمارستان آغاز خواهد شد و به مردم بگویید به بهبود می یابند در خانه مگر اینکه به توجه پزشکی است کاملا ضروری است.

“اگر ما تا به حال یک سناریو مانند آنچه که دیده بود در ووهان شما حرکت از بیمارستان های مبتنی بر مهار به جامعه مبتنی بر و رزرو بیمارستان برای افرادی که نمی توانند از خودشان مراقبت کنند و یا نیاز به پیچیده مراقبت” دکتر گرگ, لهستان یک استاد پزشکی در کلینیک مایو گفت: اگر چه او اضافه کرد که او انتظار ندارد امریکا برای رسیدن به ووهان-سطوح.

پزشکی از راه دور که در آن مردم می توانند با تماس با دکتر خود را به جای در آینده برای معاینه می تواند بسیار مهم دیگر گزینه Haseltine گفت. او اشاره کرد که سیستم از راه دور نیست به اندازه کافی یکپارچه به آمریکا سیستم. تحت اضطراری ملی اعلام, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, اما, در حال حاضر توانایی چشم پوشی از قوانین است که می تواند به تسریع در ساخت سیستم های پزشکی از راه دور.

آذر همچنین در حال حاضر قدرت را به چشم پوشیدن از برخی فدرال مجوز الزامات خارج از کشور پزشکان می تواند ارائه خدمات در کشورهای با بیشترین نیاز. او همچنین می تواند چشم پوشیدن از قوانین که مانع بیمارستان’ توانایی های اضافی را به پزشکان در هیئت مدیره.

یکی دیگر از راه برای آزاد کردن منابع می توان به جلوگیری از انجام اعمال جراحی الکتیو. در نیویورک که در آن وجود دارد دومین شیوع در کشور فرماندار اندرو کومو پنجشنبه به خبرنگاران گفت که مقامات در حال با توجه به چنین اقدامات به افزایش “افزایش ظرفیت.” او گفت: اعمال جراحی الکتیو در نیویورک را 25-35 درصد از تخت های بیمارستانی و یا “مهم” مقدار زیادی از فضای. کمیسر بهداشت برای ایالت نیویورک دکتر هوارد Zucker گفت: به تعویق انداختن کسانی که عمل جراحی نیز اجازه می دهد تا پزشکان و پرستاران به “تغییر مسیر انرژی خود را نسبت به این بیماران خواهد بود که با کوروناویروس.”

در تلاش به کارآمد تر Sconyers گفت: آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی رها شده است در یک موقعیت مخاطره آمیز برای دست زدن به یک بحران بهداشت عمومی.

“ما سعی کرده ایم برای کاهش چربی از سیستم مراقبت های بهداشتی اما یک دونده متکی بر برخی از چربی به ارائه یک انفجار ناگهانی انرژی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de