منحصر به فرد: کرایه هوا سقوط دو سوم برای تابستان academist:: دانشجویان به اروپا و نقاط

تیاو هزینه پرواز به اروپا را شاقول در این تابستان به عنوان شرکت های هواپیمایی با استفاده از برش-قیمت کرایه وو بازگشت مسافران تحقیقات منحصر به فرد برای Telegraph Travel نشان داده است.

تجزیه و تحلیل از قیمت پروازهای بازگشت از فرودگاه لندن به هفت کلید تعطیلات نقاط از جمله Tenerife, ایبیزا و مایورکا نشان داده است که اوج فصل چانه زنی برای ماه های ژوئیه و اوت نیز مجموعه ای به باقی می ماند به ماه سپتامبر است.

تمام کرایه بررسی با حامل از جمله Ryanair EasyJet و Wizz هوا نشان می دهد دو رقمی در صد کاهش می یابد و در برابر این دو سال به طور متوسط با اکثریت کاهش دو سوم.

یک نقطه-بررسی از پرواز به تنریف در هفته اول جولای در بر داشت اقتصاد کرسی از £65 بازگشت از هزینه متوسط £246, سقوط از 74 درصد است. خدمات به مالاگا شد پایین 62 درصد فارو 68 درصد و پالما مایورکا 67 درصد است.

در ماه اوت همان مسیرهای ارائه تخفیف های بزرگ: تا 72 درصد برای ایبیزا 68 درصد برای تنریف و 56 درصد برای پالما. تمام پرواز ها بر اساس انعطاف پذیر شرایط رزرو.

تابستان قصد دارد هزاران نفر از گردشگران داخلی باقی می ماند تا در هوا به عنوان دولت فشار پیش رو با برنامه های خود را به قرنطینه بین المللی ورود از هفته آینده. آن گفته است که می خواهد “پل هوایی” موافقت نامه در محل تا پایان ماه ژوئن است.

تعدادی از کشورها از جمله یونان و پرتغال گفته اند که آنها مشتاق هستند برای چنین ترتیبات. اما حتی اگر مسافرت هوایی است و نه از سر گرفت تا آگوست, Skyscanner تحقیقات نشان می دهد که توافقات هنوز هم در دسترس خواهد بود.

جان ترون از Skyscanner گفت: مسافران باید بررسی رزرو خود را انعطاف پذیر است به عنوان طولانی به عنوان وضعیت نامشخص است. “ما در حال دیدن برخی از قیمت گذاری جذاب از شرکت های هواپیمایی که مشتاق برای تشویق سفر هنگامی که آن را بی خطر است به انجام,” او گفت:. “ما اصلی مشاوره در این زمان است که به دنبال پرواز که تحت پوشش انعطاف پذیر کرایه سیاست.

“شایان ذکر است که تمام شرکت های هواپیمایی باید سیاست های مختلف. کلیک کردن بر روی ‘انعطاف پذیر بلیط آیکون [در Skyscanner] شما را به شرکت هواپیمایی سیاست که در آن شما می توانید آنها را بخوانید و مطمئن شوید که شما باید پرواز لغو شود, شما نمی خواهد از جیب.”

نرخ کاهش یافته است از انگلستان به تنریف

اعتبار:
istock

تخفیف در دسترس در سپتامبر کوچکتر از آن هستند که در ماه ژوئیه اما هنوز هم قابل توجه است. برای مثال پروازهای بازگشت به ایبیزا از انگلستان هستند و 67 درصد پایین متوسط در £56 بازگشت. کرایه پالما را 55 درصد £55 بازگشت و 54 درصد به بندر مالاگا, £56 بازگشت.

Skyscanner گفت: در این هفته که آن را دیده ترافیک جستجوی مرتبط با کاهش مستند محدودیت. تعداد زیادی از مردم به دنبال پرواز به فرانسه بود تا یک سوم نسبت به هفته گذشته به عنوان کشور برداشته محدودیت در کافه ها و رستوران ها.

سفر سوپرمارکت نیز گزارش افزایش ترافیک جستجو برای اسپانیا و یونان که هر دو اظهار داشت: آنها می خواهند از بازگشت از گردشگری بین المللی در هفته های اخیر.

اما Coulthurst یک سخنگوی تعطیلات مقایسه سایت گفت: “وجود دارد که بیشتر مردم به دنبال یک تعطیلات در حال حاضر برای این تابستان بیش از وجود دارد در آغاز ممکن است. صحبت از هوا پل ها و کشورها باز به گردشگری به نظر می رسد به گرفتن مردم جستجو و مقایسه تعطیلات قیمت ها.”

“تعطیلات قیمت نیز خزنده در دو هفته گذشته و وجود دارد برخی از قیمت خوب در ارائه. اما واقعیت این است که ما هنوز نمی دانم زمانی که انگلیسی ها خواهد بود قادر به سفر دوباره.”

در این هفته سفر کارشناسان هشدار داد که نامحدود ممنوعیت سفر اعمال شده توسط وزارت امور خارجه نشان دهنده یک چالش بزرگتر به تعطیلات تابستانی از قرنطینه برنامه.

جان بیوان مدیر اجرایی dnata سفر گروه گروه بر اساس UK-سفر تجاری نوشته است به دولت و درخواست برای جزئیات بیشتر در Foreing دفتر بان کی مون.

“هدایت موثر delegitimises سفر خارج از کشور و بیش از 14 روز در قرنطینه تضعیف هر یک امید واقعی است که تقاضا می توانید شروع به بازگشت” او گفت:.

“مشتریان ما به ما بگویید که در حالی که آنها آماده هستند و مایل به کتاب و سفر از این تابستان آنها را عصبی برای انجام این کار در حالی که این FCO مشاوره در محل باقی می ماند از ترس از رشته در صورت تجدید حیات در ویروس. اعتماد مشتری در حال تضعیف صرف نظر از این که آیا آن است که متناسب برای یک مقصد خاص.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net