بازیکنان در شهر بریستول زنان را به شرکت در یک نقطه عطفی چرخه قاعدگی مطالعه در تلاش برای درک اینکه چرا زن فوتبالیست مستعد ابتلا به رباط صلیبی قدامی (ACL).

زانو آسیب است ناتوان متعدد بازیکنان در زنان سوپر لیگ این فصل از جمله سه به تنهایی در بریستول که در حال حاضر در پایین جدول. Meag Sargeant و الیز هیوز هر دو دچار ACL اشک در همان بازی ماه گذشته در حالی که بازی برای Robins در حالی که به جلو ابی Harrison برداشت صدمه در ماه نوامبر گذشته.

در این بررسی که خواهد شد نورد در پایان این ماه تعیین خواهد کرد که چگونه سستی مفاصل و اندام تحتانی سفتی هستند تحت تاثیر مراحل مختلف چرخه قاعدگی است. اگر موفق, Telegraph Sport درک آن می تواند نقش پیشگام در انتقادی مدیریت پیشگیری از آسیب دیدگی در میان نخبگان زن فوتبالیست.

در جمعه, Telegraph Sport گزارش داد که چگونه چلسی زنان باید متناسب با برنامه های آموزشی در اطراف بازیکنان چرخه قاعدگی در تلاش به منظور افزایش عملکرد و کاهش صدمات توسط ردیابی ماهانه خونریزی از طریق FitrWoman برنامه.

شهر بریستول گفت: Telegraph Sport آنها جمع آوری شده است قاعدگی عملکرد داده ها در یک خود گزارش دهی بر اساس تعداد سال از طریق سلامتی روزانه پرسشنامه با بازیکنان به سادگی بیان کرد اگر آنها عادت ماهانه در هر روز داده می شود. پس از شروع این فصل باشگاه گسترش این برای ضبط بازیکنان شدت نشانه در طول چرخه ماهانه.

“زمانی که برخی از بازیکنان خود را شروع چرخه قاعدگی آنها به من بگویید که درد تقریبا غیر قابل تحمل” گفت: Chris Difford این باشگاه منجر عملکرد فیزیکی مربی. “برخی مشخصه قادر به انجام آنچه ما می خواهیم آنها را به. آنها می گویند: “من واقعا رنج می برند از درد معده به خاطر من در دوره است.’ که lightbulb لحظه. ما نیاز به دانستن قبل از این آموزش چون اگر آنها را در یک بار سنگین آنها بدیهی است که نمی تواند قطار همان است.”
کریس Difford ریاست بیش از یک جلسه آموزش


اعتبار: بریستول سیتی WFC

از دانستن تاریخ شروع و پایان هر بازیکن ماهانه خونریزی Difford استفاده خودسرانه نمرات به تغییر بازیکنان آموزش بارهای مانند کاهش شدت بر روی ‘سنگین’ روز آموزش. اما این روش دارای محدودیت های آن است.

“خود-گزارش دهی خوب است در برخی از توجه اما در واقع شناخت واقعی فازهای مختلف چرخه قاعدگی را نمی توان از طریق انجام یک خود گزارش گفت:” پروفسور مارک De Ste Croix یک مربی در ورزش و علوم ورزش در دانشگاه گلاستر است که بخشی از تیم پیشرو مطالعه است.

امید است مطالعه را شناسایی بازیکنان که در افزایش خطر ابتلا به آسیب های بافت نرم در طول چرخه خود را. این شامل – اما نه محدود به – آسیب های ACL. تحقیقات ارتباط آسیب های ACL و چرخه قاعدگی باقی مانده ناقص و بیشتر مورد نیاز است با هر دو هورمون های باروری و تراز یک زن لگن فکر به بازی قسمت.

“این مطالعه نیست چرا که ما تا به حال آسیب های ACL در این سال و آن را به عنوان اگر چرخه قاعدگی است برای رفتن به یک سحر و جادو برای درمان آنها” اصرار Difford. “لیگ قهرمانان آسیا یک مکانیسم است که تا چند عاملی. آن را بسیار دشوار است به دقت اشاره کردن به آن را بر روی یک چیز خاص است. مردان هنوز آسیب های ACL و آنها لازم نیست که یک چرخه قاعدگی است.”

هر بازیکن دریافت تخمک گذاری کیت کامل با ادرار بر اساس نوار تست. این شبیه به بارداری نوار تست و تشخیص سطح هورمون جسم زرد که منتشر شده است که تخمک گذاری روش.

“ما از هر بازیکن به ادرار کردن بر روی چوب هر روز در طول چرخه خود را برای دو conscutive چرخه” گفت: De Ste Croix. “بازیکنان سستی مفاصل خواهد شد در سه نقطه مختلف در طول چرخه قاعدگی: قبل از ارسال و در اوج تخمک گذاری است. این خواهد بود که انجام می شود با استفاده از یک Lachmeter یک دستگاه که اقدامات چقدر مفصل زانو می تواند حرکت کند.

“با این نسبتا قطعه جدید از تجهیزات ما قادر خواهد بود برای اندازه گیری مقدار سستی مفاصل در یک حرکت و دیدن اگر وجود دارد یک ارتباط روشنی بین سستی و گردش هورمون.”

بازیکنان اندام سفتی نیز اندازه گیری می شود با رقص بر روی هر دو پا برای 20 ثانیه. سطح هورمون خواهد بود به طور همزمان اندازه گیری از بزاق نمونه های گرفته شده از بازیکنان در پیشنهاد سه آزمون امتیاز در چرخه خود را. این استفاده می شود به عنوان یک نوع بازگشت به بالا ابزار برای حمایت از این پیش بینی تاریخ تخمک گذاری تعیین زمان تخمک گذاری کیت.
Difford منجر midweek گرم کردن


اعتبار: بریستول سیتی WFC

بودجه وابسته به این نمونه های بزاق را نیز مورد تجزیه و تحلیل برای تعیین اینکه آیا کلاژن – ساختار است که ثبات را فراهم می کند برای یک رباط – تحت تاثیر قرار است در نقاط مختلف چرخه قاعدگی است.

“شما می توانید فکر می کنم از کلاژن مانند داربست” توضیح De Ste Croix. “این بخشی از رباط به آن قوی است که آن را متوقف می کند از شکستن. اگر وجود دارد یک نقطه در چرخه زمانی که کلاژن جذب ویژه فقیر, آیا شما می گویند به یک مربی: “من نمی خواهم این بازیکن به انجام تعداد زیادی از سمت پله ها و پریدن از امروز؟’ شما می توانید تصور کنید چه یک کابوس آن را می تواند به طور بالقوه برای یک مربی چرا که همه این بازیکنان هستند که در مراحل مختلف از چرخه خود را.”

امید است دو چرخه های قاعدگی-ارزش سستی مفاصل و اندام سفتی اطلاعات ثبت خواهد شد از هر بازیکن در پایان فصل به شناسایی زود هنگام روند و یا الگوهای میان بازیکنان. مطالعه خواهد شد و سپس تبدیل شدن به بیشتر های جاسازی شده در شروع فصل آینده با یک حرکت برای تبدیل شدن به بخشی از این باشگاه دائمی بازیکن پروفایل.

“آنچه که ما در حال انتظار بازیکنان به انجام بیشتر و فشرده تر” گفت: Difford. “سرعت و رشد زنان در بازی چیزی است که هر کس در تلاش است برای گرفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im