منحصر به فرد: کلیسای انگلستان و بانک مرکزی انگلیس عذر خواهی تاریخی برده داری لینک

کلیسای انگلستان و بانک مرکزی انگلیس عذر خواهی کرد در پنج شنبه شب به صورت تاریخی خود لینک کلیک کنید برای برده داری از طریق vicars اسقف و بانک فرمانداران که بهره مند از تجارت در قرن 19.

این کلیسا گفت: آن لینک کلیک کنید برای برده داری بودند “یک منبع شرم” را به عنوان آن پدید آمده است که نمرات از کلیساها و روحانیون و حتی یک اسقف می توانست بودجه توسط غرامت پرداخت شده به صاحبان مزارع.

تازه تحلیل یک پایگاه داده های برگزار شده توسط دانشگاه کالج لندن (UCL) در بر داشت که نزدیک به 100 روحانیون از جمله یک اسقف که بهره مند از برده داری بودند از کلیسای انگلستان. شش فرمانداران و چهار مدیره بانک انگلستان نیز به نام متقاضی و یا ذینفع در پایگاه داده است.

آنها عبارتند از: آقا جان Rae رید فرماندار بين سال 1839 و در سال 1841 و مدیر از غرب هند شرکت بود که پرداخت £7.1 میلیون پول امروز برای سهام خود را در 17 مزارع با 3,100 بردگان در سراسر کارائیب.

بانک قول داد در روز پنج شنبه شب برای جلوگیری از هر گونه تصاویر از آن بدنام رهبران سابق از بودن ها نمایش داده می شود وجود دارد توصیف 18 و 19 قرن تجارت به عنوان “غیر قابل قبول بخشی از تاریخ انگلیسی”.

UCL شده است ورود اطلاعات 47,000 نفر در بریتانیا که دریافت برخی از £20 میلیون – £2.4 میلیارد امروز – پرداخت غرامت تحت شرایط 1833 لغو برده داری عمل می کنند.

همچنین در روز پنج شنبه سه نفر از بزرگترین بانک ها و شرکت های بیمه متعهد به پرداخت به پروژه های بهره گیری سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی (بام) جوامع پس از نقش خود در تجارت برده بودند در معرض.

بانک سلطنتی اسکاتلند (RBS), گروه بانکی لویدز و RSA بیمه گفت: آنها می پرداخت و یا با توجه به انجام این کار پس از مرتبط بودن UCL پایگاه داده.

که پس از گرین پادشاه یکی از بزرگترین انتشارات های زنجیره ای و بیمه های غول پیکر لوید لندن گفت: آنها را به کمک های مالی به بام باعث می شود.

لیلا موران, لیبرال دموکرات, رهبری, رقیب, روز پنجشنبه گفت: “کلیسای انگلستان و بانک مرکزی انگلستان مانند بسیاری از موسسات باید با استفاده از اختلاف بیش از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به مقابله با گذشته لینک کلیک کنید برای برده داری و جبران.”

تحقیقات نشان می دهد که 151 روحانیون در پایگاه داده که ادعا می کند به ارزش £66 میلیون دلار در امروز پول 96 از آنها از کلیسای انگلستان. ادعا می کند که 96 روحانیون در ارتباط بودند خواهد بود به ارزش £46 میلیون دلار امروز است.

ساخت و ساز از 32 کلیساها مربوط به متقاضیان. آنها عبارتند از تثلیث مقدس در برنستپل که با توجه به تاریخچه آنلاین شد “بنا به در هزینه نزدیک به 10000 پوند, defrayed تقریبا به طور کامل توسط کشیش جان جیمز اسکات”.

این کشیش جان جیمز اسکات اصلی ذینفع از پرداخت غرامت بیش از مزارع در جامائیکا که متعلق به پدرش – بیش از 100000 پوند امروز ،

در میان دیگر روحانیون به سود بیشتر از غرامت لغو شد و برادران کشیش جورج بر و برگرد. جان توماس Trevelyan از سامرست. به طور مشترک با دیگر اعضای خانواده آنها دریافت بیش از 3 میلیون پوند پول امروز زمانی که مجبور به تسلیم شدن شش املاک در گرانادا – به ارث برده از پدر خود – که در آن بیش از 1000 نفر به بردگی گرفته شدند.

این Rt. Rev. هنری Philpotts اسقف اکستر از 1830 به سال 1869 بود به عنوان مجری بیش از سه ادعا به ارزش بیش از £1.5 میلیون نفر امروز در سه مزارع در جامائیکا با 665 برده است. UCL محققان گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که اسقف Philpotts شخصا متعلق به بردگان است.

نقدی پرداخت شد به فردی روحانیون نه کلیسا خود را. کلیسا مبارزه برای لغو برده داری در اوایل 1800s و صادر عذرخواهی تاریخی موارد در سال 2006.

یک کلیسای انگلستان سخنگوی گفت: “ما آشنا هستند با این داده اما برده داری و استثمار هیچ جایی در جامعه است.

“در حالی که ما می دانیم نقش رهبری روحانیت و اعضای فعال کلیسای انگلستان در تامین امنیت لغو برده داری آن است که یک منبع شرم آور است که دیگران در داخل کلیسا به طور فعال مرتکب برده داری و سود از آن است.”

بانک انگلستان سخنگوی گفت: “به عنوان یک نهاد بانک بود و هرگز خود را به طور مستقیم درگیر در تجارت برده اما آگاه باشید از برخی از غیر قابل توجیه اتصالات مربوط به فرمانداران سابق و مدیران و عذر خواهی برای آنها.

“این بانک آغاز شده است یک بررسی کامل از آن مجموعه ای از تصاویر از فرمانداران سابق و مدیران برای اطمینان از هیچ کدام با هر گونه دخالت در تجارت برده باقی می ماند بر روی صفحه نمایش در هر نقطه در بانک.”

در مورد RBS (نگاه کنید به بالا) وجود دارد 18 سابق شرکت های مرتبط با بانک است که باید لینک کلیک کنید برای متقاضیان و یا ذینفع در پایگاه داده است. یک شرکت گزارش RBS منتشر شده در سال 2009 در فهرست اسامی 80 مرد و 57 زن و 27 کودک بردگان بخشی متعلق به پنج شرکای Hankey بانک بعد از ادغام RBS.

یک RBS سخنگوی آن گفت: “نگاه کنید چه بیشتر ما می توانید انجام دهید به عنوان یک بانک و این شامل به دنبال در ساخت مشارکت به بام گروه”.

گروه بانکی لویدز در ارتباط بود به برده داری از طریق هشت سابق شرکت های مرتبط با آن است که تا به حال لینک کلیک کنید برای متقاضیان و یا ذینفع در UCL پایگاه داده. سخنگوی گفت که “ایجاد یک طرح برای سرمایه گذاری در بام همکاران جوامع و مشتریان” پس از وحی.

وجود دارد همچنین پنج سابق شرکت های مرتبط با RSA بیمه با لینک کلیک کنید برای متقاضیان و یا ذینفع در UCL پایگاه داده.

یک سخنگوی RSA گفت: این امر می تواند “کمک به یک موسسه خیریه است که پشتیبانی از برنامه های آموزش و پرورش به آدرس نژادپرستی و بهبود آگاهی از تاریخ سیاه در جامعه”.

توبیاس الوود از حزب محافظه رئیس عوام دفاعی انتخاب کمیته گفت: هلی کوپتر سیاست پادکست که شما می توانید گوش دادن به بازیکن های زیر که وحی به معنای انگلستان شد “در نهایت داشتن یک گفتگو در مورد گذشته ما تلاش برای بهتر آن را منعکس و آن را درک کنند”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im