آن است که در یک Bethnal Green کافه the Krays استفاده مکرر که در آن کوین رولند خواننده Dexys نیمه شب دونده می خورد لوبیا با نان تست در یک جدول در پشت که اریک هال توضیح می دهد چگونه او رفت و از سازماندهی Sex Pistols’ بدنام تیمز تلویزیون ظاهر به مذاکره £9,000 هدف جایزه برای دیو Beasant متوجه نیست او یک دروازه بان است.

رولند به طور خلاصه وقفه مصاحبه ما به آرزو 73 ساله سالن به خوبی در راه خود را از E Pellicci به عنوان تیم اصلی عامل فوق العاده که حاضر به پرداخت هزینه برای فدراسیون فوتبال مجوز به سختی مکث به نفس خود را “هیولا” داستان است. ممکن است گاه به گاه بوی ارایش به برخی از جزئیات وجود خواهد داشت و کسانی که شک و تردید خود را ادعا می کنند که فردی مرکوری نوشت: Killer Queen در مورد او اما سالن همواره بی شرم در تمایل خود را به بحث در مورد خود.

او باور ندارد که در عصر حاضر فوتبال سوپر عوامل رهبری مینو Raiola خورخه مندس و جاناتان بارنت را تکامل یافته بود آن را به او انتقال showbusiness رویکرد او توسعه یافته در صنعت موسیقی که به او وارد شده به عنوان یک پسر در کنار برخی Reg دوایت. سالن که نزدیک E Pellicci در شرق لندن پایان می گوید: “من ترک مدرسه در 15 و یکی از دوستان خانواده من یک کار به عنوان یک دفتر ، وجود دارد دو نفر از ما من و یک پسر به نام Reg که رفت تا تبدیل به التون جان.”

این جفت ارز با هم کار برای حدود یک سال است. سالن بعدها تبدیل به یک پروموتر جان به موشک رکورد شرکت که از آن او اخراج شد پس از یک اختلاف بیش از دیگر گروه بر روی برچسب به نام Lambrettas.

سالن رشد کرده بود تا به عنوان یک دوست دوران کودکی از مارک بولان و با سابق T. Rex خواننده گروه ساعت قبل از مرگ او در یک تصادف ماشین در سال 1977. آن را در EMI که او ترویج امثال Sex Pistols و ملکه و دو بار به نظر می رسد در بالای میآید – هنگامی که یک قورباغه و بار دوم در یک Womble ساز و برگ.

“من 15 یا 16 زمانی که من به دانستن مارک بود که علامت Feld سپس” هال می گوید. “ما به پایان رسید تا کار با هم زمانی که من در EMI. من وصل او پس از T. Rex, زمانی که او مارک بولان و من در شهر نیویورک است. شعر این است: “آیا شما تا کنون یک زن بیرون از شهر نیویورک با یک قورباغه در دست او است.’ او قرار بود در بالای میآید و من تا به حال ایده داشتن یک قورباغه رقص بر روی صحنه در حالی که او می خواند. من از جاده ها, مدیر میک در قورباغه کت و شلوار, اما او گفت که او بیش از حد شلوغ بود طوری که همه به من نگاه کرد و من به پایان رسید تا به عنوان قورباغه در بالای میآید. من در رفت و یک بار دیگر به عنوان یک Womble زمانی که آنها بازی می کردند. من نمی توانم به یاد داشته باشید که یکی از من بود.”
اریک هال با مارک بولان در پس زمینه در EMI records


اعتبار: REDFERNS

این روزها سالن محدودیت های خود را به یکی از معروف سیگار برگ تنها در موارد خاص اما هنوز چراغ حکایات خود را با “هیولا” عبارت او برای اولین بار استفاده می شود در حالی که ترویج یک گروه به نام خلبان. “من با متصل کردن خود به یک رکورد جدید به نام ماه های ژانویه و تلاش برای به دست آوردن آنها را در تلویزیون نشان می دهد به نام Supersonic,” هال می گوید. “من یک پسر به نام مایک منسفیلد که زد نشان می دهد که آن را برای رفتن به ‘هیولا’. از آن روز به بعد ، من فقط نگه داشته و آن می گویند.”

دو مطلب از سالن قابل توجه در ادعای شهرت در صنعت موسیقی شد رزرو Sex Pistols به خود expletive زده مصاحبه تیمز تلویزیون امروز نشان می دهد در سال 1976 که نابود میزبان لایحه Grundy حرفه ای و بالا گروه به جریان اصلی معروفیت و اصرار که جیوه نوشت: ملکه 1974 آمار Killer Queen در مورد او.

“من یک تماس تلفنی از تهیه کننده امروز نشان می دهد پرسیدن که آیا من تا به حال هر کسی برای او چرا که آنها نیاز به پر کردن خود را از ‘پاپ اسلات’,” هال می گوید. “من گفت:, من یکی که شما نمی خواهید تپانچه جنسی’. من نمی فشار آن من از او پرسیدم اگر او مطمئن بود اما او قاطعانه بود او می خواست آنها را. من زنگ زد تا خود مدیر مالکوم مک لارن, و او گفت: من تا به حال برای قرار دادن در یک لیموزین و شامپاین و آبجو به آنها را به استودیو که من بنابراین من فرض کنید من تا حدودی مسئول آنها را در رفتن و نوشیدن بسیار است. من به جلال, اگر شما می خواهید.”

جیوه گفت: قاتل ملکه بود در مورد یک طبقه بالا تماس بگیرید اما سالن می ایستد او ادعا که آن را در مورد او نوشته شده. هنگامی که آن را قرار داده به سالن که بسیاری از مردم خواهد اختلافات خود را ادعا می کنند او آتش است: “چه کسی ؟ من ادعا نمی آن درست است. من به شما یادآوری از متن ترانه: “او را نگه می دارد Moet و Chandon در کابینه.’ من تا به حال یک فانتزی کابینه در EMI که من نگه داشته شامپاین در. درست مثل ماری آنتوانت.’ نگاهی به عکس از من و سپس من تا به حال طولانی مو فرفری. من می تواند از طریق تمام شعر. فردی به من گفت خودش است. من ترویج Bohemian Rhapsody, بیش از حد.”
اریک هال شروع به کار خود را در موسیقی پاپ


اعتبار: Paul Grover

فرصت دیدار با تاتنهام را استیو Perryman ارائه سالن با مسیر خود را به فوتبال که او هنوز هم ادعا می کند دارای کمی و یا بدون بهره برای او. او را شگفت زده کرد اولین مشتری خود را توسط رزرو او را به کودکان نشان می دهد تلویزیون Crackerjack! در زمانی که بازیکنان فوتبال به ندرت به نظر می رسد در هر چیزی اما برنامه های ورزشی. اولین انتقال او مذاکره شد پل والش حرکت از لوتون تاون به لیورپول و هال ادعا می کند که او اولین عامل به هدف و ظاهر پاداش نوشته شده به بازیکنان قرارداد.

“من همیشه یک گروه و یا در مورد یک مرد ارکستر و من همیشه باید یک قرارداد با یک بازیکن” هال می گوید. “من همه چیز: قرارداد, نقل و انتقالات با حضور در تلویزیون این حمایت های مالی بسیاری است. من اولین عامل را در پاداش و جالب ترین معامله من همیشه زمانی بود که من به دنبال پس از دنیس عاقلانه و جان Fashanu در ویمبلدون و من یک تماس از یک پسر به نام دیو Beasant که من می دانستم که یک بازیکن اما من نمی دانم که خیلی در مورد او. او به من گفت که او در حال حرکت بود از ویمبلدون به نیوکاسل و پرسید: اگر من می تواند انجام معامله. بنابراین من گفت: من می خواهم و من سفر کرد تا برای دیدار با باشگاه است. من به آن همه بحث – ‘این بازیکن فوق العاده است و من می خواهم پاداش £9,000 یک هدف و پس از 10 گل اضافی £100,000.’ نیوکاسل گفت: “ما لذت اریک.’ من از این جلسه و دیو گفت: “اریک, آیا می دانید چه موقعیت من بازی ؟ دروازه بان است.’ “

سالن بعدها از دست دادن Fashanu به عنوان یک مشتری بیش از یک تلخ خرید اینترنتی در مورد تصمیم خود را برادر جاستین برای تبدیل شدن به اولین فوتبالیست حرفه ای به بیرون آمدن به عنوان همجنسگرا. “این باور نکردنی بود واقعا” هال می گوید. “من یک تماس از کانادا و از آن جاستین گفت که یک روزنامه یکشنبه بود و تهدید به انتشار تصاویر در یک کلوپ شبانه با یک داستان است که او همجنسگرا بود. او گفت که او دچار مشکل شد و پرسید: اگر من می تواند هر چیزی را انجام دهید.

“من مرتب برای جاستین برای انجام یک مصاحبه با یکی دیگر از مقاله قبل از روزنامه های یکشنبه منتشر شد, به طوری که او می تواند داستان خود را در کلمات خود را و کشتن دیگر داستان است. جان در مورد آن یافت نشد و به من گفت که به کاغذ نیست برای اجرای مصاحبه. من گفتم: ‘من نمی تواند انجام دهد که’. جان نگران بود در مورد آنچه طرفداران فوتبال خواهد آواز خواندن در او. او گفت: ‘اگر شما نمی توانید این مصاحبه را متوقف و پس از آن آیا تا به حال با من تماس دوباره و شما هرگز عامل من.’ او خود را نگه داشته کلمه. من هرگز صحبت به او را از آنجا.”

دیگر هرگز داشتن قرارداد با بازیکن خود را در سالن اداره بدون مجوز سال تا Graham Kelly سابق فدراسیون فوتبال اجرایی به پایان رسید تا او با یک.
دنیس عاقلانه و جان بارنز بود برخی از اریک هال اولیه


اعتبار: اریک هال

“من تنها عامل فوتبال که هرگز برای من گواهینامه” هال می گوید. “Graham Kelly به نام من و به من گفت من تا به حال برای دریافت مجوز اما هیچ راهی وجود دارد که من به او £30,000 است که آنچه در آن هزینه ، او گفت: این پیوند و به من گفت: ‘پیوند schmond.’ این یک مشکل بود برای گراهام و فا به دلیل تری Venables شد مدیر انگلستان در آن زمان بود و من تری عامل. گراهام در نهایت گفت: “ما قصد داریم به شما یک گواهینامه’. من گفتم: من نمی خواستم اما او گفت: من نمی مجبور به پرداخت است و اگر کسی پرسید: اگر من تا به حال مجوز پس از آن فقط می گویند “بله”.”

سالن ارتباط با Venables منجر به او را در ممنوع بودن از تاتنهام توسط آلن شکر این باشگاه و رئیس سابق پس از Venables در زمان خود کارفرما به دادگاه خود را اخراج یک اخراج بود که در نهایت تایید کرد. شکر توصیف سالن به عنوان “دافعه” اما یکی از خوبی wishers هنگامی که او به طور جدی بیمار در سال 1997 و صرف هشت ماه در کما قبل از اینکه مبتلا به این اختلال خونی ترومبوتيک پورپورای ترومبوتیک. با وجود در نهایت ساخت بهبودی کامل آن بیش از شش ماه قبل از هال می تواند کار دوباره و در آن زمان بدون هیچ گونه قرارداد به نگرانی در مورد بسیاری از مشتریان خود را پیدا عوامل جدید.

“من تلخ نیست و من انرا تغییر هر یک از آن می گوید:” سالن که مذاکره گری است و من برای اولین بار بوت معامله با وجود این واقعیت که او هرگز به مشتری خود را. “من نمی خواهد که قرارداد با بازیکنان من اگر من آن را تمام انجام دوباره. من به آنها نیاز دارید. کسب و کار در حال تغییر بود زمانی که من به خوبی به اندازه کافی برای شروع به کار به هر حال با عوامل خرید بازیکنان خود و خانواده از خانه ها و اتومبیل. چرا من خرید یک بازیکن یا پدر یا برادر یک ماشین ؟ من می خواهم او را به اندازه کافی غنی برای خرید همه خانواده اش اتومبیل. که کار من است. نیل Ruddock یک بار پیشنهاد کرد که من به پدر و برادر خود را در قانون مشاغل و دنیس عاقلانه است گفت: من تا به حال برای قرار دادن همه چیز را از طریق او. من گفتم نه نه چندان مودبانه به هر دو آنها و زمانی که همه چیز شروع به تغییر می کند.”

سالن که برادرزاده مایکل به دنبال او به کسب و کار مدیریت و اجرا می شود MHM گروه رسانه ای می گوید: “موفق باشید به این عوامل در حال حاضر. هر چه پول از آنها کسب آنها باید کسب درآمد بیشتر است. اما نمی تواند هر یک از عوامل فوق العاده در حال حاضر اگر آن را برای من نیست. من به ارمغان آورد و پرمخاطب به آن است. من guv’nor.”

هنوز reveling در رسوایی سالن بدون شک اصرار دارند آن را خالص اتفاقی که از او خواسته شد به ثبت نام یک کپی از خود را در سال 1998 زندگینامه هیولا! در طول مصاحبه ما. و در مورد خواسته پس از اتمام چهارم در یک منفور ترین مرد بریتانیا در نظرسنجی او به سرعت پاسخ: “من فقط آرزو می کنم من تا به حال شده است برای اولین بار. هیچ کس می خواهد به 22nd یا چیزی آنها انجام دهید ؟ من آن را دوست دارم. حداقل مردم می دانند که من هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im