منحصر به فرد از عصاره چرا ما شنا کتاب: پنج بار المپیک دارا تورس نمی تواند مقاومت در برابر فریب شنا رقابتی

به عنوان یک کودک دارا تورس همیشه به اولین مسابقه خواهر و برادر خود را به میز شام به ماشین به تماس مادر خود را در روز تولد او. به این روز تورس یک زن پس از رقابتی است که او طبقه آن را در نور سبز به طوری که دیگر خودرو نمی تواند در مقابل او اعتراف می کند به من.

زمانی که تورس بود 41-سال او در حال حاضر بازنشسته و از شنا سه بار. اما کسانی که بازنشستگی نمی چسبد. رقابت او به من می گوید از طریق تلفن از خانه اش در ماساچوست است و ریشه دوانده در او بسیار است. او آن را دوست داشت خیلی او نمی تواند دور بماند.

در بازی های المپیک پکن در سال 2008 ساخت سومین باز گشت او 41 – قدیمی ترین المپیک شناگر در تاریخ است. او هم تیمی مایکل فلپس بود فقط بیست و سه ، تورس تا به حال برنده اولین مدال طلای المپیک در سال 1984 سال قبل از فلپس متولد شد. اما تورس نبود در پکن به تنظیم سن و سوابق او وجود دارد را به نفع خود.

در 50 متر آخر در سال 2008 شانس بودند انباشته در برابر او. در با حداکثر سرعت دویدن رویدادهای جوانان یک مزیت است. تند انقباض فیبرهای عضلانی – تامین برق—کاهش سرعت گذشته سن بیست و پنج. (Slow-کشش الیاف عضلانی است که حاکم بر استقامت چوب در اطراف یک کمی طولانی تر است.)

تورس اولین شکست 50 متر آزاد رکورد جهانی به عنوان یک 14 ساله در سال 1982. او شنا در سال 1984 و 1988 المپیک برنده رله طلا و نقره و برنز و بازنشسته پس از کالج به فکر این بود که. “که در آن نقطه در زندگی من محسوب می شد پیر,” او می گوید. او به سختی در 20s خود را. اما تورس نبود کاملا خوشحال با عملکرد او در اوایل آن بازی های المپیک است. او تا به حال هنوز برنده یک فرد مدال.
دارا تورس (سمت چپ) ما 4x100m medley relay تیم را در بازی های المپیک 2000 سیدنی


اعتبار: سازمان حفاظت محیط زیست

به دنبال تلویزیونی او یک نوکر کار به عنوان یک کارآموز در NBC Sports. یک روز او با ورود نوار و آمد در سراسر فیلم از شکل اسکیت باز برایان Boitano بود که صحبت کردن در مورد ساخت باز گشت و آنچه در آن به معنی به او. بل رفت در سر او. من می خواهم به انجام این کار است. یازده ماه قبل از سال 1992 ما المپیک محاکمه او به فلوریدا نقل مکان به آموزش.

انتخاب کاپیتان تیم از سال 1992 هیئت در بارسلونا او برنده یکی دیگر از رله های طلا. “من قدیمی ترین زن روی تیم در 25” او به یاد می آورد. “آنها مرا به نام،” او بازنشسته دوباره و نمی توانید در این استخر برای یکی دیگر از هفت سال است.

در بهار سال 1999 در coaxing از دوستان او و مادر او آمد او را از بازنشستگی برای بار دوم آموزش برای المپیک سیدنی در سال 2000 و برنده پنج مدال و سه تن از آنها فرد است. زمانی که او در راه رفتن از عرصه پس از نهایی رویداد یک خبرنگار متوقف شد و او برای مصاحبه. “شما نمی شنا برای هفت سال قبل از این,” او گفت:. “آیا شما فکر می کنم شما خواهید بود در 41?”

“گفتم آره راست’,” او می گوید. او به خانه رفت و بازنشسته سومین بار در 33 تفکر است که او تا به حال هیچ چیز از چپ به اثبات برسانند.

که خبرنگار خودش را نشان داد به prescient. در سال 2008 در 41 نزدیک به دو و نیم دهه بعد از اولین المپیک مدال تورس بود پشت در استخر. او در زمان شنا در دوران بارداری, در تلاش برای گرفتن ورزش در حالی که مقابله با تهوع و با وجود رو به رشد شکم و نزدیک به ثابت نیاز به پرتاب کردن او در بر داشت خودش را قادر به مقاومت در برابر مسابقه این مرد میانسال در خط بعدی.

آن را به او سوار دیوانه نیست که به ضرب و شتم او. و زمانی که او شروع به گمان او آماده بود برای دیگری باز گشت. اما این اتفاق افتاد سریع تر از او انتظار می رود: چند ماه پس از دخترش به دنیا آمد, او تعجب خودش را با شنا به خوبی به اندازه کافی برای واجد شرایط برای سال 2008 آمریکا در مسابقات المپیک.

من به یاد داشته باشید تماشای تلویزیون پوشش که 50m نهایی در پکن. تورس منتظر پشت بلوک شروع shrugging او شانه های پهن و تکان دادن از او. جمعیت تشویق دیوانه وار. او به نظر می رسد پایین خط, با تمرکز بر آن سکون آن روشن مستطیل span آب و ترک او پنجه. او آرام است. من آماده برای رفتن.

تورس برگزار سرب از شروع قدرتمند اسلحه تبدیل بیش از یک کنترل کارآمد سکته مغزی رای; در فینال فشار انگشتان او به نظر می رسد برای اولین بار برای رسیدن به دیوار. اما به تورس می نشیند و در بریتا Steffen آلمان موج گذشته به مدال طلا توسط یک صدم از یک دوم. کمتر از یک فلپ از یک مرغ مگس خوار بال. کمتر از یک چشم بر هم زدن.
تورس را از دست داده 50m نهایی در پکن توسط یک صدم از یک دوم


اعتبار: گتی ایماژ

تورس به خاطر بودن در استخر بهتزده. مهم نیست که نتیجه او می خواست به احترام او ducked زیر خط خطوط تبریک Steffen طلا و استرالیا کیت کمپبل در برنز. به عنوان او رفت زیر آب, اگر چه ناسزاهای و سوالات لرزاند اطراف در سر خود را. یک صدم از یک دوم ؟ آنچه که من انجام دهید ؟ من قصد دارم به آن فکر کنیم این کار را برای بقیه زندگی من است. چگونه می توانم این را انجام داده اند بهتر است ؟ یک صدم?

او به نام او شخصی مربی مایکل Lohberg بود که از تخت بیمارستان در مریلند که در آن او بود دریافت درمان برای اختلال خونی و از او پرسید که چه او اشتباه است. “شما نمی لمس پد به اندازه کافی سخت است.” دو دقیقه پس از برداشت تا مدال نقره خود را, او به روی عرشه دوباره به شنا لنگر آزاد پا 4 * 100 متر مختلط رله. در آن مسابقه او شنا سریعترین 100 متر آزاد تقسیم در رله تاریخ است. او آمار پد لمسی در پایان بسیار سخت است که او پاره رباط و شکست او را شست. آنها برنده نقره ای.

بیشتر از او دوست دارد به نفع خود تورس متنفر از دست بدهند. من از او بپرسید که چگونه او بهبود از یک صدم از یک دوم دل شکستگی است. “آن را با من بماند در حالی که برای” او اذعان می کند متفکرانه. “من تا به حال برای آمدن به شرایط با آن پس از رفتن بیش از آن در بسیاری از مواقع در سر من که این مسابقه یک مسابقه کامل برای من است. من تا به حال خوب با آن است. من به اندازه کافی بالغ در 41 به ساکن در یک صدم از یک دوم.” او متوجه او می تواند از دست دادن یک مسابقه و هنوز هم آن را کامل شنا.

چرا ما شنا توسط بانی Tsui (سوار £16.99) اوت 6
چرا ما شنا توسط بانی Tsui

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر