منحصر به فرد: دولت دانشمند نیل فرگوسن استعفا داد پس از شکستن قفل قوانین خود را برای دیدار با ازدواج عاشق

دانشمند که مشاوره خواسته بوریس جانسون به قفل کردن بریتانیا استعفا از دولت او مشورتی موقعیت در سه شنبه شب به عنوان تلگراف می دهد او را شکست اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای دیدار با او ازدواج عاشق.

پروفسور نیل فرگوسن اجازه داد که به دیدار او در خانه در طول این مستند در حالی که سخنرانی عمومی در مورد نیاز به سخت اجتماعی فاصله به منظور کاهش گسترش coronavirus. زندگی زن با شوهر و فرزندان خود را در یکی دیگر از خانه.

اپیدمیولوژی آگهی های این تیم در امپریال کالج لندن که تولید کامپیوتر-مدل تحقیقاتی که منجر به ملی مستند است که ادعا کرد که بیش از 500,000 انگلیسی ها می میرند بدون این اقدامات است.

پروفسور فرگوسن است و اغلب به نظر می رسد در رسانه ها به حمایت از این مستند و ستایش “بسیار فشرده و اجتماعی فاصله” اقدامات است.

وحی از “غیر قانونی” trysts را بسیار خشمگین میلیون ها نفر از زوج ها از هم جدا و توسط دولت ممنوع اعلام از جلسه در طول این مستند که در حال حاضر در هفته هفتم.

در حداقل دو نوبت Antonia Staats, 38, سفر در سراسر لندن از خانه اش در جنوب پایتخت به صرف زمان با دولت دانشمند با نام مستعار پروفسور مستند.

51 سال تا به حال فقط به پایان رسید دو هفته طلسم خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

پروفسور فرگوسن به تلگراف گفت: “من قبول من خطا در قضاوت و در زمان اشتباه ، بنابراین من پا را از دخالت در Sage [دولت علمی گروه مشورتی برای مواقع اضطراری].

“من عمل در اعتقاد به این که من مصون داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus و به طور کامل جدا شده خودم را برای تقریبا دو هفته پس از توسعه علائم.

“من عمیقا پشیمان تضعیف پاک کردن پیام های اطراف ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله برای کنترل این ویرانگر بیماری همه گیر. دولت هدایت صریح است و وجود دارد برای محافظت از همه ما است.”

اول از Ms Staat بازدیدکننده داشته است در روز دوشنبه, 30 مارس همزمان با یک هشدار توسط پروفسور فرگوسن که یک هفته مستند اقدامات را به باقی می ماند تا ژوئن.

Ms Staats یک جناح چپ مبارز ساخته شده یک سفر دوم در آوریل 8 با وجود گفتن دوستان او مشکوک است که او یک دانشگاهی در 30s بود, علائم کروناویروس.

او و همسرش همراه با دو فرزند خود در £1.9 میلیون اما در حال درک می شود در ازدواج باز. او گفت: دوستان در مورد رابطه او با پروفسور فرگوسن اما باور ندارد اقدامات خود را به ریاکارانه است چرا که او در نظر خانواده ها به یکی.

اما یک هفته قبل از اولین عطریست Dr جنی Harries, معاون افسر ارشد پزشکی و مت, Hancock, سلامت, منشی, روشن, در, روزانه, خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی که زوج با هم زندگی نمی باید از هم جدا ماندن در طول مستند.

پروفسور فرگوسن نشسته بر روی گلی که مشاوره هدایت کرده است پاسخ دولت در طول این بیماری همه گیر به عنوان به خوبی به عنوان جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی (Nervtag) که توصیه افسر ارشد پزشکی و وزارت بهداشت.

Grant Shapps حمل و نقل, منشی, اخیرا خاطر نشان کرد که آن را “غیر قانونی به خارج از خانه برای یکی از دیگر از دلایل”. کسانی که به دلایل پزشکی اورژانس ورزش روزانه ضروری خرید مواد غذایی و انواع خاصی از کار.

پلیس در انگلستان و ولز را از دست بیش از 9000 جریمه در طول مستند – معادل یک در هر پنج دقیقه در حالی که اسکاتلند افسر ارشد پزشکی دکتر کاترین Calderwood بود مجبور به استعفا ماه گذشته پس از دو سفر به خانه دوم در طول coronavirus مستند.

آقا ایان دانکن اسمیت گفت: “دانشمندان مانند او به ما گفته اند ما نباید آن را انجام می دهند بنابراین قطعا در مورد آن است که یک مورد از ما انجام شده است به عنوان او می گوید و او انجام شده است به عنوان او می خواهد.

“او مشخصا نقض خود را دستورالعمل و برای یک مرد هوشمند پیدا کنم که بسیار سخت به این باور. خطرات آن تضعیف دولت را مستند پیام است.”

سر چارلز واکر ارشد نماینده محافظه کار مجلس گفت: “مردم را به شدت از دست رفته کسانی که آنها را دوست دارم و من کاملا درک می کنیم در صورتی که جدایی می شود بیش از حد تحمل در زمان است.”

Ms Staats کاهش یافته است به نظر.