منحصر به فرد: گرین شاه و لوید لندن عذر خواهی بیش از برده داری لینک ها و تعهد پرداخت به بام گروه

دو از بریتانیا بزرگترین شرکت های متعهد به پرداخت مبالغ زیادی به سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی (بام) جوامع پس از نقش خود در تجارت برده بودند هایلایت عمده علمی پایگاه داده.

گرین پادشاه یکی از بزرگترین انتشارات های زنجیره ای و لوید لندن یکی از بزرگترین شرکت های بیمه گفت: هر دو آنها خواهد پرداخت.

پرداخت علامت اولین بار در جنجال بر انگلستان گذشته در درگیری با برده داری است که منجر به مجسمه بودن پاره نهفته است شرکت های بزرگ بخش.

گرین شاه تاسیس شد و در اوایل قرن 19 توسط بنیامین گرین یکی از 47,000 افرادی که بهره مند از انگلستان تصمیم دولت برای جبران انگلیسی ها زمانی که برده داری لغو شد در سال 1833.

گرین حدود £500,000 امروز در پول زمانی که او تسلیم حقوق به سه مزارع در غرب هند.

جزئیات مبالغ تعیین شده در یک بانک اطلاعاتی جامع برگزار شده توسط دانشگاه کالج لندن (UCL).

اما گرین شاه اشاره می کند و نه گذشته آن لینک کلیک کنید برای برده داری در آن وب سایت شرکت اگر چه آنها در سال 1983 کتاب در مورد Suffolk شرکت تاریخچه.
این گرین پادشاه آبجوسازی در سوففلک


اعتبار: تونی باکینگهام

در شب چهارشنبه نیک مکنزی گرین پادشاه اجرایی به تلگراف گفت این شرکت را به روز رسانی وب سایت در پنج شنبه و ارائه یک عذرخواهی بی حد و حصر.

او گفت: “این غیر قابل توجیه است که یکی از بنیانگذاران ما سود از برده داری و استدلال در برابر لغو آن در 1800s. ما لازم نیست که تمام پاسخ ها به همین دلیل ما در نظر گرفتن زمان برای گوش دادن و یادگیری از تمام صداها از جمله اعضای تیم ما و خیریه شرکای ما به عنوان ما تقویت تنوع و شمول کار می کنند.”

او افزود که گرین شاه را “سرمایه گذاری قابل توجهی به نفع بام جامعه و حمایت از نژاد ما تنوع در کسب و کار به عنوان ما افزایش تمرکز ما بر روی هدف کار در این منطقه است.”

پایگاه داده ها نشان داد که Simon Fraser, بنیانگذار مشترک عضو شرکت بیمه لویدز لندن پرداخت شد حدود £400,000 امروز به واگذاری املاک در دومینیکا.

یک لوید گفت: در روز چهارشنبه: “با عرض پوزش برای این نقش لوید بازار در قرن 18 و 19 تجارت برده. این یک هولناک و شرم آور دوره زبان انگلیسی تاریخچه و همچنین خود ما و ما را محکوم و غیرقابل دفاع تخلف رخ داده است که در طول این دوره است.

“ما را حمایت مالی برای موسسات خیریه و سازمان های ترویج فرصت و ورود به صورت سیاه و گروههای اقلیت های قومی.”

لوید نیز گفت: آن را در حال حاضر نقد و بررسی آن “سازمانی باستانی به اطمینان حاصل شود که آنها به صراحت غیر نژادپرستانه”.
داخل لوید لندن ساختمان


اعتبار: ایسنا

گرین شاه و لوید دو نه بریتانیا کسب و کار – چند تا از آنها را در بانک های خیابان بالا – بهره مند است که به طور مستقیم یا غیر مستقیم از جبران خسارت با توجه به UCL پایگاه داده.

چهارشنبه شب فشار در حال رشد بود در شرکت های دیگر نشان داده شده است که لینک به برده داری در پایگاه داده را به نوعی از پرداخت به بام قرار گرفتند.

رویال بانک اسکاتلند, Barclays Bank, HSBC و گروه بانکی لویدز در میان تعداد زیادی داشت برای بهره مند شده اند به طور مستقیم یا غیر مستقیم از برده داری پرداخت.

در مورد RBS آن اذعان در یک گزارش در سال 2009 است که افراد “بودند که همکاران یا مدیران RBSG [Royal Bank of Scotland Group] پیشینیان ممکن است متعلق به بردگان خود شده است و یا در غیر این صورت به طور مستقیم متصل به شرکت در غرب هند.

“همچنین شواهدی وجود دارد که شرکای دیگر از RBSG پیشینیان ممکن است بخشی از صاحبان کشتی های درگیر در تجارت سفرهای طول قرن 18 و 19.”

RBS اشاره کرد در شب چهارشنبه که آن را مشابه اهدای گفتن تلگراف آن را “نگاه کنید چه بیشتر ما می توانید انجام دهید به عنوان یک بانک و این شامل به دنبال در ساخت مشارکت به بام گروه”.

لیلا موران یک رقیب برای لیبرال دموکرات رهبری گفت: او می تواند نوشتن به کارفرمایان از شرکت های برجسته در UCL, پایگاه داده, ترغیب آنها به کمک های مالی به بام باعث می شود.

او گفت: “هیچ کس نمی تواند گذشته را تغییر دهید – اما این کسب و کار می تواند گام در حال حاضر و کمک به ساخت بهتر و جامع تر در آینده.

“من خوشحالم برای دیدن برخی از شرکت ها با اذعان به این و در پاسخ به اهدای تماس. من اصرار دیگران به دنبال کت و شلوار.”

این شرکت در بریتانیا مرتبط با تجارت برده و آنها چه می گویند امروز

گرین پادشاه

چگونه گرین پادشاه است که در ارتباط با تجارت برده:

آبجوسازی بنیانگذار بنیامین گرین ذکر شده است در UCL پایگاه داده به عنوان تنها مدعی بیش از سه شهرکهای یکی در مونتسرات و دو در سنت کیتس و هر دو در کارائیب. او اهدا شد غرامت به ارزش £483,308 امروز در پول زمانی که مجبور مجلس به تسلیم شدن آنها.

چه گرین پادشاه می گوید امروز:

نیک مکنزی از گرین پادشاه مدیر اجرایی گفت: “این غیر قابل توجیه است که یکی از بنیانگذاران ما سود از برده داری و استدلال در برابر لغو آن در 1800s. ما برنامه ریزی برای ایجاد یک سرمایه گذاری قابل توجهی به نفع بام جامعه و حمایت مسابقه تنوع در کسب و کار به عنوان ما افزایش تمرکز ما بر روی هدف کار در این منطقه است.”

RBS

چگونه RBS است که در ارتباط با تجارت برده:

یک شرکت داخلی گزارش RBS در سال 2009 شواهدی وجود دارد که افراد “بودند که همکاران یا مدیران RBSG پیشینیان ممکن است متعلق به بردگان خود شده است و یا در غیر این صورت به طور مستقیم متصل به شرکت در غرب هند”. در مجموع از 18 سابق شرکت های مرتبط با RBS لینک به متقاضیان و یا ذینفع در UCL پایگاه داده.

دو طرف در Smith, پین و اسمیت که بعدها بخشی از RBS ذکر شده به عنوان متقاضی و یا ذینفع از این صندوق. 2009 RBS گزارش می گوید که در سال 1836 “بانک دریافت سهم خود را (سه هشتم) از جبران 406 بردگان” در کشت و زرع.

چه RBS می گوید امروز:

سخنگوی گفت: “به عنوان یک سازمان با سابقه کشش بیش از 300 سال از آن اجتناب ناپذیر است که این مهم و دردناک مسائل هم در تاریخ ما است. ما می دانیم مسئولیت ما به تعامل با آن است.

“در طول 15 سال گذشته RBS گروه بوده است از این مسائل آگاه است و نگاه به گذشته خود لینک با برده داری بسیار گسترده و به طور کامل با استفاده از هر دو خود را بایگانی و رشد پژوهش مواد موجود در خارج به درک و سند اتصالات. ما قابل توجه نقش مهمی در مقابله با کسانی که نابرابری و به تازگی راه اندازی یک گروه ضربت که نگاه کنید چه بیشتر ما می توانید انجام دهید به عنوان یک بانک است.”

گروه بانکی لویدز

چگونه گروه بانکی لویدز است که در ارتباط با تجارت برده:

جان سفید تهیه یک رئیس جمهور از لندن و برزیل بانک که بعدها بخشی از گروه بانکی لویدز دریافت غرامت برای پنج دعاوی مربوط به املاک در جامائیکا. در مجموع از هشت سابق شرکت های مرتبط با لویدز لینک به متقاضیان و یا ذینفع در UCL پایگاه داده.

چه گروه بانکی لویدز می گوید امروز:

یک گروه بانکی لویدز سخنگوی گفت: “بسیاری اتحادش را تغییر طول 300 سال تاریخ از مارک های ما و در حالی که ما بسیار در میراث ما به افتخار ما نمی توانیم با افتخار از آن همه است. مانند هر نهاد است که هم آمیخته با تاریخ کشور ما, ما باید بپذیریم و یادگیری از گذشته ما است.

“ما ایستادگی در برابر نژادپرستی و برده داری و تبعیض در همه اشکال آن و واقعا بر این باورند که منعکس کننده درک ترویج و ارزش نهادن به تنوع همکاران ما ارائه نتایج بهتر به همکاران و مشتریان است.”

RSA Insurance

چگونه RSA بیمه است که در ارتباط با تجارت برده:

پنج شرکت مدیران و فرماندار لندن اطمینان بود که با هم ادغام شدند به خورشید بیمه در سال 1959 و در نهایت RSA بیمه در سال 2008 به عنوان متقاضی و یا ذینفع. در مجموع پنج سابق شرکت های مرتبط با RSA لینک به متقاضیان و یا ذینفع در UCL پایگاه داده.

چه RSA بیمه می گوید امروز:

سخنگوی گفت: “RSA ریشه در بیمه قدمت بیش از 300 سال با بسیاری از بخش های کسب و کار ما تاسیس در قرن 17th و 18th. در حالی که این به ارمغان آورده است همه چیز مثبت است که باید به شکل ما وجود دارد جنبه های است که سابقه ندارد که منعکس کننده ارزش نگه داریم امروز.

“ما همچنان به کار با کارکنان ما برای مقابله با نژاد پرستی و بی عدالتی در هر کجا که ما روبرو می شوند آنها را از طریق اعمال ما.”

لویدز لندن

چگونه لویدز لندن است که در ارتباط با تجارت برده:

یکی موسس مشترک و یک رئیس سابق لویدز لندن ذکر شده به عنوان متقاضی و یا ذینفع در UCL پایگاه داده و چهار نفر دیگر ذکر شده به عنوان داشتن لینک کلیک کنید برای املاک. آنها عبارتند از موسس مشترک Simon Fraser بود که مالک سابق از قلعه بروس و مستغلات در دومینیکا بود که دست از جبران مجموعا £397,451 امروز ،

چه لویدز لندن می گوید امروز:

سخنگوی گفت: “ما متاسفیم برای این نقش لوید بازار در قرن 18 و 19 تجارت برده. این یک هولناک و شرم آور دوره زبان انگلیسی تاریخچه و همچنین خود ما و ما را محکوم و غیرقابل دفاع تخلف رخ داده است که در طول این دوره است.

“ما را حمایت مالی برای موسسات خیریه و سازمان های ترویج فرصت و ورود به صورت سیاه و گروههای اقلیت های قومی.”

P&O

چگونه P&O است که در ارتباط با تجارت برده:

یوسف کریستوفر Ewart که بعدها مدیر P&O بخار جهت شرکت همراه با دیگران اهدا شد برای جبران طولانی لین Delap املاک در آنتیگوا به عنوان mortgagees-در-اعتماد. کل غرامت در پول امروز پوند بود 334,336.

آنچه P&O صاحب نفوذ دو جهان می گوید امروز:

یک سخنگوی P&O گفت: “ما باور داریم که این پرونده مربوط به زمان قبل از P&O گنجانیده شده بود. همچنین P&O کشتی های تجارت نیست در اقیانوس اطلس در این دوران و برای اولین بار رفت به غرب هند تقریبا 100 سال بعد در سال 1932.”

Danske Bank

چگونه Danske Bank است که در ارتباط با تجارت برده:

فردریک Hervey Garraway اهدا شد برای جبران هشت ادعا می کند بیش از املاک در دومینیکا در معادل مجموع امروز £905,150. Garraway ساخته شده سرمایه گذاری در بلفاست بانکی شرکت که شد شمال بانک و پس از آن به دست آورد Danske Bank.

چه Danske Bank می گوید امروز:

Stefan سینگ Kailay سر از رسانه ها گفت: “ما یک سیاست تحمل صفر در برابر همه اشکال تبعیض و بی احترامی رفتار قلدری و آزار و اذیت از هر نوع نسبت به کارکنان و مشتریان و شرکای کسب و کار و یا هر گونه دیگر افراد متصل به Danske Bank.”

بارکلیز

چگونه بارکلیز است که در ارتباط با تجارت برده:

یک مدیر و یکی از بنیانگذاران مشترک و سه مدیران استعماری بانک – ادغام با بارکلیز در سال 1917 – ذکر شده به عنوان متقاضی و یا ذینفع توسط UCL. آنها عبارتند از موسس مشترک ویلیام Tetlow هیبرت که اهدا شد جبران خسارت بیش از نه ادعای روابط به آمریکا در جامائیکا در مجموع £4.5 میلیون پول امروز.

چه بارکلیز می گوید امروز:

سخنگوی گفت: “تاریخ بارکلیز مانند دیگر موسسات در حال بررسی زیر وقایع اخیر است. ما نمی توانید تغییر دهید و چه چیزی ما تنها چگونه ما رفتن به جلو. ما متعهد به عنوان یک بانک به انجام بیشتر برای تقویت فرهنگ ما از شمول برابری و تنوع برای همکاران و مشتریان و مشتریان ما خدمت می کنند.”

HSBC

چگونه HSBC است که در ارتباط با تجارت برده:

جورج Pollard شد اولین مدیر لندن سهامی بانک که بعدها جذب شده توسط میدلند بانک و در نهایت ادغام HSBC. پولارد شد متولی بیش از یک ادعا در مورد Colhoun املاک در Nevis که برای جبران خسارت پرداخت شد مجموعا £289,586 امروز ،

چه HSBC می گوید امروز:

سخنگوی نه تا به حال اظهار نظر در زمان رفتن به را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im