سالم بیش از 70 نگاه کنید به احتمال زیاد منتشر شده از دقیق coronavirus اجتماعی فاصله اقدامات تلگراف یاد کرده است.

وزیران به امید روشن شدن قوانین برای بازنشستگان میان انتقاد که هدایت جریان گیج کننده است.

این حرکت را به شرح زیر گزارش می دهد که مردم در نظر گرفته می شود آسیب پذیر می تواند در محافظت از زندگی عادی تا 18 ماه و یا تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت.

سابق حقوق بازنشستگی وزیر بارونس Altmann هشدار داده که بریتانیا چهره “ناآرامی های اجتماعی” اگر بیش از 70s مجبور به تحمل یک دیگر مستند از نسل جوان. محافظه کار نظیر گفت: بسیاری از افراد مسن خواهد “خطر رفتن به زندان به جای اینکه مجبور به جدا در خانه”.

بوریس جانسون است که با توجه به آشکار خود را “نقشه راه” برای “فاز دو” از این مستند روز یکشنبه است که شامل مدارس ابتدایی بازگشایی در اوایل ژوئن 1 و دستورالعمل های جدید برای کارکنان بازگشت به کار.

دانمارک و نروژ و آلمان همه بخشی از بازگشایی مدارس و در حالی که ایتالیا – که با مته سوراخ کردن فشار از coronavirus همه گیر هنگامی که آن را برای اولین بار آمار اروپا – را دیدم در حدود 4.5 میلیون نفر از مردم بازگشت به کار در روز دوشنبه.

در روز دوشنبه خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی اعلام شد که وجود داشت 288 بیشتر coronavirus مرگ و میر – کوچکترین روزانه افزایش از ماه مارس – اما مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت: تولید مثل ‘R’ ارزش نشان دادن میزان عفونت ویروس هنوز هم کم نیست به اندازه کافی برای بلند کردن قفل.

کارشناسان می گویند ‘R’ ارزش نیاز به باقی می ماند به طور مداوم زیر است: در حال حاضر بین 0.6 و یک.

یک وزیر کابینه به تلگراف گفت: “من بسیار شگفت زده اگر محکم از اقدامات برای بیش از 70s به. همه چیز در حال رفتن به در اطراف رضایت به جای اجبار است.”

یک وزیر نزدیک به بحث و گفتگو در مورد افراد مسن و آسیب پذیر نشان داد: “همه بیش از 70 گروه در حال رفتن به جلوه های ویژه گرافیکی. وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین 1.5 میلیون ‘محافظ’ مردم شناخته شده به عنوان بسیار به شدت آسیب پذیر شده اند که با ارسال نامه ای, مشاوره آنها را به سپر برای 12 هفته مردم آسیب پذیر با شرایط بهداشتی پیش موجود از هر سن و سالم بیش از 70s به.

“این باید ساخته شود واضح تر – شما نمی توانید فقط یک پتو بیش از 70s ، که غیر قابل تحمل. این یک استاتیک ،

اشاره به این که بیش از 70 تا نزدیک به نه میلیون نفر از جمعیت این وزیر گفت: “هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی سوپر مارکت تحویل اسلات برای تهیه این مبلغ از مردم است.

“آنچه ما در حال رفتن برای دیدن مطلب خود انتخاب و مسئولیت شخصی است. مردم خود را-انتخاب کنید که آیا آنها آسیب پذیر هستند یا نه. بیش از 70 بسیار معقول گروهی – و آنها می دانند که اگر آنها باید داخل خانه ماندن و یا نه.”

وزیر کابینه افزود: “شده است وجود دارد بسیاری از بیش تفسیر از مشاوره و مردم در حال رفتن به شروع به ساخت و قضاوت خود را دارند. تا کنون این همه مشاوره – آیا تا به حال در یک وضعیت که در آن پلیس شده اند چک کردن تاریخ تولد افراد در سوپر مارکت ها و به درستی چنین است.

“من می خواهم خیلی جای تعجب نیست اگر توصیه می شود هر سختگیرانه تر برای بیش از 70s.”

در اصل دولت هدایت, هر کسی که بیش از 70 صرف نظر از وضعیت بهداشت و درمان توصیه شد به “در خصوص سختگیرانه در زیر اجتماعی فاصله اقدامات” و “به شدت توصیه می شود” در برابر مخلوط اجتماعی در جامعه و داشتن دوستان و خانواده به خانه.

اما در مارس 1, که هدایت به تاریخ مارس 30, خارج شد و با جایگزین جدید مشاوره ذکر شده که همه بیش از 70 عنوان “بالینی آسیب پذیر” صرف نظر از شرایط پزشکی.

این گروه “به شدت توصیه می شود” به “مراقبت خاص برای به حداقل رساندن تماس با دیگران در خارج از خانواده خود” به عنوان افرادی که در آن هستند در معرض خطر بالاتری از ابتلا به کوروناویروس. اما آنها هنوز هم می توانید بیرون بروید اگر آن را ضروری اند و نه توصیه به “سپر” خود را از همه تماس با ما به عنوان کسانی که در “بالینی بسیار آسیب پذیر” گروه گفته شده را انجام دهد.

در عین حال آقای Hancock موجب سردرگمی آخرین ارشاد با نوشتن در توییتر که “بالینی آسیب پذیر که توصیه به ماندن در lockdown برای 12 هفته یقین را شامل نمی شود همه بیش از 70s”.

بارونس Altmann به نام “وضوح” در مورد این مسئله گفت: پیام های مخلوط شد “گیج کننده” در حالی که نویسنده پرفروش و سابق خط مقدم دکتر آدم کی گفت: “من گمان وزیر بهداشت به معنای گفتن “بالینی بسیار آسیب پذیر”. من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که پیام رسانی است که کمی گل آلود است.”

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی تایید کرد که بیش از 70 “گنجانده شده در ترین در گروه در معرض خطر (بالینی بسیار آسیب پذیر) که گفته شده است برای منزوی کردن برای 12 هفته”.

و همچنین ارزیابی مجدد نسل مشاوره یک منبع دولتی گفت: مستند اقدامات می تواند شروع به متنوع از منطقه ای به منطقه اگر برخی شهرستانها یا مناطق از بریتانیا دیده می شد به تجربه دوم سنبله ویروس. “این یکی از چیزهایی که ما به دنبال در” این منبع گفت.

زمین بازی و ورزشگاه در حال انتظار نمی رود به بازگشایی در “مرحله دوم” نقشه راه با وجود فشار از نمایندگان مجلس برای آنها را به انجام این کار.

حزب محافظه نمایندگان مجلس اصرار دارند وزیران برای پیدا کردن یک راه برای بازگشایی سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز از جمله معرفی تست دما. با این حال آقای جانسون است که تصور می شود تمایلی به ایجاد تغییر حتی به عنوان او شروع به باز کردن اقتصاد است.
حزب محافظه نمایندگان مجلس گفته اند که آنها مشتاق هستند برای سالن های ورزشی برای بازگشایی


اعتبار: جف گیلبرت

یک مقام ارشد دولت منبع گفت: “که در آن مردم با استفاده از همان تجهیزات و سپس شما را به روی حیله و تزویر امتیاز. زمین بازی و ورزشگاه و بیرون ورزشگاه خواهد بود که مرتب کردن بر اساس چیزهایی که خواهد آمد در یک نقطه بعد از آن چون افزایش خطر ابتلا به عفونت است.”

یک نماینده گفت: “این امر می تواند فوق العاده به مردم بازگشت به ورزشگاه و اوقات فراغت مراکز به خصوص در هنگام ورزش است تا کلیدی برای سالم ماندن در طول این زمان.

“یک ایده است که شروع به چک کردن دما در, درب, در یک ورید مشابه به آنچه که مطرح شده برای فرودگاه ها و حمل و نقل عمومی پس از مستند اقدامات شروع به بلند.”

روز دوشنبه نخست وزیر رسمی سخنگوی دولت ارزیابی مجدد راهنمایی برای گروههای سنی مختلف.

“همه خواسته شده است به ماندن در خانه در حال حاضر هر چه سن شما هستند” سخنگوی گفت. “بیش از 70 در حال طبقه بندی شده به عنوان در نظر بالینی گروه های آسیب پذیر – آنها لزوما در نظر بالینی بسیار آسیب پذیر که هستند کسانی که محافظ.

“بنابراین توصیه به آنها این است که به مراقبت خاص برای به حداقل رساندن تماس با دیگران در خارج از خانواده خود را.”

پرسید که آیا بیش از 70 خواهد قوانین مختلف از بخش های دیگر از جمعیت این سخنگو افزود: “ما می دانیم که همانطور که شما مسن وجود دارد خطر بالاتر ابتلا به کروناویروس داشتن بیشتر تاثیر جدی. عوارض و مرگ و میر بیشتر در افراد مسن شایع حتی کسانی که بدون شرایط از پیش موجود.

“اما به عنوان ما مشتاقانه منتظر آن است که کاملا معقول و منطقی است که ما را نگاه کنید که چگونه هدایت خواهد شد درخواست برای گروههای سنی مختلف و ما ادامه خواهد داد به هدایت علم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im