مصاحبه اختصاصی: لین ویلیامز آماده به بیش از مگان Rapinoe و پر بزرگترین چکمه در فوتبال زنان

تلگراف | No comments

لین ویلیامز عادی 5ft 7in و در عین حال او به احتمال زیاد به آمریکا می رود برای پر کردن بزرگترین چکمه در فوتبال زنان زمانی که مگان Rapinoe بازنشسته.

سمت چپ در صفحه اصلی برای سال گذشته جام جهانی, او تا به حال احساسات مخلوط تماشای هموطنان تسخیر جهان برای چهارمین بار. غرور مخلوط با نا امیدی هر چند که 26 ساله است و دیگر در خارج به دنبال در.

ویلیامز اغلب جلوتر از Rapinoe تحت مدیر جدید Vlatko Andonovski با به ثمر رساندن پنج گل و پنج پاس گل پس مقدونی-آمریکا جایگزین جیل الیس در سال گذشته است. در هفت بازی ویلیامز پدید آمده از سایه.

اما هنگامی که ایالات متحده ضرب و شتم رقبای اصلی خود, فرانسه, انگلستان و هلند در راه به آن خیره کننده در جام جهانی برنده سال گذشته ویلیامز بود که تماشاگر فراموش عضو تیم ملی که نمی تواند متقاعد کردن الیس او سزاوار درگیر می شود.

“من احساس می کنم عالی می گوید:” ویلیامز با غریزی آمریکایی شور و شوق به یک نسیم تا حدی باز سوال از Telegraph Sport. “اما من واقعا خوشحال و هیجان زده و افتخار می کنم که من شده اند قادر به بازگشت به تیم ملی پس از اینکه برای مدت طولانی.

“من به تماشای فینال جام جهانی در خانه در کارولینای شمالی. خوب بود اما بدیهی است که بار وجود دارد که آن سخت بود چون من می خواستم به آن وجود دارد. من تا به حال بسیاری از دوستان در این تیم و در تلاش بود به عنوان حمایت به عنوان من می توانم. من می خواستم ما را به نفع خود اما آره لحظاتی وجود دارد که از آن دشوار بود. من یک ورزشکار حرفه ای اما من هم انسان است. من می خواستم به درگیر در آن بازی من می خواستم به بازی در بزرگترین مرحله و من در خانه بود. همیشه وجود دارد که سمت رقابتی به عنوان یک ورزشکار. این مهم است به نگاه و نگرانی در مورد چیزهایی که من انجام نداده و تمرکز بر روی چیزهایی که من می توانید انجام دهید که مطمئن هستم وجود دارد ،

“اگر هر چیزی که ما در حال قوی تر به عنوان یک تیم در حال حاضر نسبت به تابستان گذشته. آنچه در گذشته بود اما زیبایی این ورزش و این تیم است که ما هرگز راضی است. ما همیشه. ما باید به بهترین.

“ما نگران این واقعیت بقیه جهان در حال گرفتن بهتر از ما هیجان زده با این چالش است. من عاشق بازی های شما به صورت زنده در بازی های بزرگ و این چیزی است که SheBelieves جام است.”

ویلیامز صحبت می کند با اطمینان و دقیق است که با پیام او می خواهد به ارائه. اما کارولینای شمالی شجاعت و وسترن سیدنی رزمندگان رو به جلو است و هیچ Rapinoe که shuffles در پشت سر او در طول این مصاحبه و فرود آمد بر توسط یک بسته از گرسنه خبرنگاران.

Rapinoe است که دیگر فقط یک فوتبالیست Ballon d’or برنده و جام جهانی برنده است. او یک سوپراستار مشهور و یکی از قابل تشخیص ورزشکاران زن در این سیاره است. کاریزماتیک و جسورانه او به عنوان به خوبی شناخته شده برای آنچه که او می گوید و کند کردن زمین به عنوان او برای تمام دستاوردهای خیره کننده بر روی آن.
مگان Rapinoe (مرکز) است که مورد استفاده قرار گرفتن به اضافه توجه پس از جام جهانی موفقیت


اعتبار: گتی ایماژ

اما Rapinoe 34 است و این است که به احتمال زیاد او در سال آخر به عنوان نخبگان بازیکن سطح. او در حال حاضر اشاره کرد او را در نظر بازنشستگی پس از بازی های المپیک در توکیو در ماه سپتامبر. او برنده همه چیز وجود دارد به نفع خود و شخصی تمجید باید بارید پایین او را از او شد ستاره برک آوت از تابستان گذشته جام جهانی در فرانسه اما زمان در برابر او.

ویلیامز است که همان نوع از شخص شما گمان او را می خواهند اما او بسیار عالی فوتبالیست و این جایی است که او می خواهد به در نظر گرفته شود.

“من فکر می کنم من یک بازیکن بسیار بهتری در حال حاضر از من 18 ماه پیش به خصوص در روان طرف” ویلیامز توضیح می دهد. “من استفاده می شود به صرف زمان بیش از حد نگران کننده آنچه مردم از من فکر کردم. من بازی را بازی در حال حاضر.

“من هنوز هم این نگرانی اما من می توانید آزادانه تر و من در حال رشد به شخص من نیاز به. من 27 مه بنابراین این اوج سال است.”

و در Andonovski او یک مربی که معتقد است در او بلکه کسی است که نیاز به برنامه ریزی برای آینده بدون بزرگ Rapinoe.

“من دوست دارم Vlatko” ویلیامز می گوید. “من فکر می کنم او تا به انجام یک کار بزرگ است. من وجود دارد در سال گذشته و نیم بنابراین من نمی تواند صحبت در مورد آنچه در پایان جیل دوران بود اما تا کنون از آن شده است یک چرخش سریع با همه تلاش برای بدست آوردن در همان صفحه [به] سبک خود را از بازی.

“اما من آن را دوست دارم آن است که سیستم های مختلف به آنچه که من استفاده می شود به بازی و من فکر می کنم که رفتن به لایه به بازی من و من بهتر بازیکن فوتبال است. من فقط فکر نمی کنم او [جیل الیس] دوست من سبک آن را فقط مناسب نیست او ایده و ورزشی است.”

آخرین خط تحویل داده شده است با خنده اما تغییر مربی شده است بدون شک باز ویلیامز مورد نیاز است.

“آن را به من داد کمی از اعتماد به نفس دانستن Vlatko همیشه در ذهن” او می افزاید. “این اطمینان من است که اگر شما بماند و این باور را در خود و نگه داشتن کار سخت است که همه چیز خوب اتفاق خواهد افتاد. من فقط ممنون و مفتخر است که او متوجه شده است که و در حال سرمایه گذاری در من است.”

اگر ما در حال رفتن به باقی می ماند بهترین تیم در جهان, آنها نیاز به تکامل و انطباق. ویلیامز بود نه مسئول موفقیت های گذشته, اما او در حال رفتن به بازی در یک نقش کلیدی در هر آینده هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>