جیمی چادویک را به امید تبدیل شدن به یک راننده فرمول 1 گرفته اند یک افزایش عمده پس از حاکم سری W قهرمان نشان داد او را به مسابقه در فرمول های منطقه ای قهرمانی اروپا بعد از این تابستان.

22 ساله که یکی از برجسته انگلستان زنان مسابقه رانندگان به علت دفاع از عنوان خود در همه-زن تک سرنشینه قهرمانی در این سال, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور کل 2020 فصل لغو شود در ماه گذشته.

به این معنی ترین رانندگان زن باید صبر کنید تا 2021 به رقابت برای FIA سوپر مجوز امتیاز را نسبت به فرمول 1 واجد شرایط بودند که با توجه به معرفی برای اولین بار در سری W این سال است.

چادویک, اما, این فرصت را برای افزایش F1 چشم انداز هر چه زودتر پس از ورود به یک همکاری با رودین اتومبیل که او در مسابقه برای Prema Powerteam این قهرمان در فرمول 3 رقابت شروع می شود که در تاریخ 2 اوت در مجارستان.

“آن احساس می کند مانند ستاره شروع به چین,” چادویک گفت Telegraph Sport. “کارهای زیادی است که می رود به گرفتن یک معامله شبیه به این انجام می شود. وجود دارد بسیاری از عوامل مختلف شما باید در محل.

“من طرح اصلی بود و به انجام سری W این سال و تنها در چند روز متوجه شدم آن لغو شد و من می خواهم امن پشتیبان گیری از رودین اتومبیل برای این سری و یک صندلی در دسترس شد Prema. آن بوده است دیوانه است.”

با 25 سوپر مجوز امتیاز در جدول چادویک خواهد شد و امیدواریم که برای اضافه کردن به 10 او را برداشت در F3 سری زمستان سال گذشته.

“من در حال حاضر یک ساختار مشخص و مسیر روشن و اگر من انجام من می دانم که من باید این حمایت به طور بالقوه رفتن تمام راه را که من تا به حال در هر نقطه در زندگی حرفه ای من تا کنون,” او اضافه شده است. “این برای من یک مقدار زیادی از امنیت آن است که واقعا هیجان انگیز و با در نظر گرفتن امیدوارم F1 نیست بیش از حد دور است.”

دیوید Dicker, بنیانگذار رودین اتومبیل مورد ستایش قرار داد چادویک – که در حال حاضر در حال توسعه راننده با ویلیامز F1 تیم به عنوان یک “استثنایی در مسابقات استعداد” و حمایت او برای پایان دادن به 43 سال خشک طلسم برای زنان در شروع شبکه.

“ما در حال گرفتن یک دیدگاه بلند مدت در این به طور کامل در حمایت از سفر او به عنوان حرکت به بالا از نردبان نسبت به F1” گفت: Dicker. “ما می خواهیم برای دیدن جیمی شکوفا و با سنگ تیز کردن توانایی های خود را به عنوان یک مسابقه در سطح جهان راننده در مسابقه رقابتی در صحنه جهانی است و او از پیوستن به رودین ،

“من معتقدم که او تا به مهارت های مورد نیاز برای کمک به توسعه آینده FZERO یک ماشین است که با هدف به سریع تر از یک ماشین F1 در اطراف مسیر.

“او دانش فنی و توانایی برقراری ارتباط است که به طراحان و مهندسین در حال حاضر ثابت شده زمانی که او بازدید ما در ماه مارس این سال است.”

چادویک افزود: “یکی از چیزهایی که مردم نمی دانند در مورد موتوری که آیا شما یک مرد یا یک زن است که شما نیاز به یک مقدار زیادی از پشتوانه مالی. برای رسیدن به سطح بعدی شما نیاز به نگاهی کاملا یک مقدار قابل توجهی از حمایت مالی بودجه با شما.

“دیوید است کسی که واقعا ساخت یک تاثیر بزرگ در زنان, ورزش زنان و موتوری برای کمک به من در رسیدن به هدف نهایی من.”

Prema Powerteam یکی از موفق ترین تیم ها در فرمول 3 و فرمول 2 مسابقه با رانندگان F1 مانند چارلز لکلرک و Pierre Gasly هر دو برنده مسابقات با آنها را قبل از حرکت به F1 صندلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de