منحصر به فرد: کار باید برای پیوستن به دولت وحدت ملی میان coronavirus بحران جرمی Corbyn هشدار

کار نباید وارد یک دولت ملی با محافظه کاران به انگلستان از طریق coronavirus بحران جرمی Corbyn گفت: در یکی از نهایی مصاحبه به عنوان حزب رهبر.

آقای Corbyn همچنین نشان داد که او نمی خواهد رفتن بی سر و صدا زمانی که او می ایستد و پس از چهار سال و نیم در شارژ در روز شنبه گفت او را تشویق کار اعضای “به ایستادن برای همه باعث می شود که به اعتقاد من تا عاشقانه در”.

شده است وجود دارد گمانه زنی های گسترده ای که کارگر باید به توافق برسند به پیوستن به یک ائتلاف با محافظه کاران به طور مشترک توسط انتصاب وزیران به هدایت پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما در نظر است که می تواند با اتصال دست جانشین او آقای Corbyn گفت: روز جمعه نسخه ای از هلی کوپتر سیاست پادکست که شما می توانید گوش دادن به بر روی پلیر بالا که کار تا به حال به ماندن جدا از بوریس جانسون حزب محافظه کار دولت است.

او گفت: “این وظیفه احزاب مخالف برای برگزاری آن به حساب دقیقا کاری است که ما انجام می دهیم. من فکر می کنم ما باید به چالش کشیدن دولت و به چالش کشیدن آنها را در اقتصادی پاسخ به چالش کشیدن آنها را در امنیت شغلی و است که راه را برای بهتر دولت و تصمیم گیری بهتر.

“اگر همه رو با هم و گفت:” همه ما کاملا در این کار هم ما نمی خواهد هر انتقاد دیگر این است که نفی ما چه جامعه دموکراتیک است.”

آقا Keir Starmer این میانه کار frontbencher است به طور گسترده ای انتظار می رود به ضرب و شتم رقبای لیزا Nandy و ربکا طولانی بیلی وقتی نتایج کار رهبری مسابقه در روز شنبه اعلام کرد.

آقای Corbyn گفت: او را اجازه رهبر جدید تصمیم بگیرد که آیا او داده شد frontbench نقش و افزود که او “خوشحال به کار با این حزب به هیچ وجه”. اما در نشانه ای از جنگ های آینده بیش از این جهت در کار خروجی رهبر – که رو به قدرت توسط جناح چپ خروش صدها هزار نفر از کاربران گفت که او خواهد بود تشویق فعالان برای حفظ فشار به رهبری به رها کردن سیاست های خود.

او گفت: “ایده های زندگی برای همیشه و فعالان زندگی می کنند برای همیشه. من خواهد بود در انجام بهترین من به دیگران را تشویق به فعال باشد و به ایستادن برای همه باعث می شود که به اعتقاد من تا عاشقانه در.”

آقای Corbyn حتی اشاره کرد که او می تواند بازگشت خود را به روز بودن یک سریال شورشی به عنوان یک backbencher. “این بستگی دارد که چه رای هستند و چه مسائل هستند – من همیشه معتقدم که در درست بودن خود,” او اضافه شده است.

Coronavirus بحران به حال توجیه بسیاری از جناح چپ سیاست های او اضافه کرد: این بدان معنی است که وجود دارد “اگر هیچ چیز دیگری در حداقل بوده است که تحقق آن ممکن است به سرمایه گذاری در خدمات عمومی و مردم و شما در واقع یک پاداش خوب برای آن”.
آقای Corbyn گفت: coronavirus بحران به حال توجیه بسیاری از جناح چپ سیاست


اعتبار: AFP

حزب کارگر بود که در حال حاضر در “میانه زمین ما کسانی هستیم که می خواهند عدالت اجتماعی”, او گفت:, و اضافه کرد: “به نظر نمی رسد بسیار طولانی پیش بود که من در حال محکوم مایل به راه آهن را به مالکیت عمومی را در رایگان پهنای باند جهانی و به اصلاحات جهانی اعتبار بازگرداندن امنیت اجتماعی است.

“من محکوم است برای همه که در [انتخابات] تلویزیون مناظره با نخست وزیر است که در حال حاضر گفت: این بسیار مهم است که این راه آهن به مالکیت عمومی است. خوب من خوش آمدید توبه گناهکار.”

آقای Corbyn هشدار داده که بریتانیا باید آماده برای افزایش بدهی های ملی برای پوشش هزینه های coronavirus نجات و همچنین به عنوان مالیات افزایش می یابد.

70 ساله گفت که او احساس “کاملا خوب” است و نه خود جدا با وجود اینکه در گروه سنی از افراد در نظر گرفته می شود آسیب پذیر به ویروس. او افزود: “من دوچرخه سواری یا راه رفتن در اطراف, اما نگه داشتن فاصله مناسب و سعی می کنم خودم را به عنوان مناسب که من احتمالا می تواند. من سیگار نمی کشم من نمی نوشند من یک گیاه خوار هستم, من خوردن مواد غذایی تازه من رشد خود من سبزیجات. چه چیز دیگری لازم است در زندگی؟”

آقای Corbyn شده بود و قادر به بازدید از سهم خود را برای 10 روز گذشته اما گفت که در “خوب” و “خوب manured” اگر چه سرد زمستان به معنای او تا به حال تاخیر در کاشت خود سیب زمینی. او گفت: درختان میوه شده بود “مناسب هرس شده توسط من در ماه دسامبر و ژانویه” و او بود شاه توت و سیب و انجیر و damson مربا بعد از آن در سال.

به دنبال بازگشت در زمان خود به عنوان نیروی کار رهبر, آقای Corbyn گفت: “بزرگترین حسرت” در انتخابات خود را شکست و در ماه دسامبر که او مقصر محافظه کاران’ “بسیار ساده” راه حل برای مبارزه با تروریسم در اروپا و “بی سابقه” رسانه خصومت.

او گفت: “بدیهی است که من همه چیز را من می توانم به این کمپین. در پایان روز, تفاوت بیش از Brexit بودند بزرگ در جامعه ما و بوریس جانسون ارائه شد چیزی بسیار ساده انگارانه است که او هنوز تحویل داده است.”

خواسته تا چه حد او شده بود به سرزنش برای شکست آقای Corbyn گفت: “من از قبول مسئولیت به عنوان رهبر حزب است که من رهبری حزب به مبارزات انتخاباتی در یک تصمیم به اتفاق آرا به عنوان محتویات مانیفست. ما نیز تا به حال یک سطح بی سابقه ای از خصومت از یک بسیاری از رسانه های 2019 – و نه بیش از در سال 2017 – که احتمالا از تفاوت ساخته شده است.
حامیان جرمی Corbyn نگه آگهی ها به عنوان نیروی کار رهبر داعش در یک مبارزه انتخاباتی در ولز در سال 2017


اعتبار: پیتر پاول/EPA

“اما من قبول مسئولیت – من به رهبری این حزب است. و من پشیمان نیستم هر یک از سیاست های ما را به جلو من بسیار افتخار از سیاست های ما را به جلو. من فکر می کنم که آن را مبارزه با تروریسم در اروپا که ناشی از مشکل است.

“و من فکر می کنم که این ارتباط از همه چیز ما گفت: در مورد توزیع مجدد قدرت و ثروت در جامعه است که به عنوان مناسب در حال حاضر به عنوان آن خواهد بود و دیده بود و حتی مناسب تر به عنوان coronavirus بازی می کند.”

آقای Corbyn – که تا به حال شده است به اتحادیه اروپا برای سال های قبل از سال 2016 همه پرسی عضویت در اتحادیه اروپا – توجیه کار انتخابات مانیفست سیاست از دادن رای در یک renegotiated Brexit مقابله با گفتن او “می خواستم به اطمینان حاصل شود که حزب گرد هم آمدند”.

پرداختن به کار را آشکار ناتوانی در مقابله با یهودی ستیزی در صفوف خود گفت: “یهودی ستیزی منحصر به فرد است که ننگین شکل نژاد پرستی در هر شکل ندارند. وقتی که من رهبر حزب وجود دارد نبود یک فرایند در محل برای برخورد با اتهام یهودی ستیزی. [کار تا به حال] راه اندازی یک فرایند است که در زمان بیش از حد طولانی شد.

“و ما یک روند قوی در حزب کارگر برای برخورد با اتهام یهودی ستیزی و مردم به حالت تعلیق و یا اخراج اگر آنها کاملا به جرم ضد سامی رفتار. و من باور دارم که ما انجام داده ایم درست است.”

  • مشترک شدن به هلی کوپتر به سیاست تلگراف را سیاسی هفتگی پادکست به صورت رایگان در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de