منحصر به فرد: خصوصی labs ادعا PHE به دلیل خودداری از به اشتراک گذاری نمونه خون مورد نیاز به اعتبار Covid-19 آنتی بادی آزمون

بهداشت عمومی انگلستان است که مانع توسعه دقیق آنتی بادی آزمایش با امتناع از به اشتراک گذاری حیاتی نمونه خون از Covid-19 بیماران مبتلا به آزمایشگاه های خصوصی ادعا کرده اند.

آزمون شده اند که منادی به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” نخست وزیر استفاده می شود برای تایید اینکه آیا یک فرد قبلا یک عفونت کروناویروس و در حال حاضر ممکن است سیستم ایمنی بدن.

اما آزمایشگاه های خصوصی ادعا کرده اند که بهداشت عمومی انگلستان (PHE) است و نه در پاسخ به درخواست های متعدد برای درخواست نمونه خون از Covid-19 بيمار با وجود مداخلات از سابق وزیر بهداشت جرمی هانت.

با توجه به درز مکاتبات نشان داده شده است به تلگرافجان بل یک استاد از دانشگاه آکسفورد است که ارائه مشاوره به دولت در مورد آنتی بادی آزمایش است که در میان کسانی که از دریافت کمک از منابع رسمی.

“ما نمی تواند آنها را از PHE یا” او نوشت: در یک ایمیل در روز دوشنبه. “ما در حال جمع آوری مال یکی نقاهت بیمار در یک زمان. در حال حاضر 15 به زودی خواهد شد که بیش از سی. هیچ سخاوتمندانه نمونه آن است.”

این نمونه خون مورد نیاز به اعتبار سنجش آنتی بادی. اگر تست قابل اعتماد هستند آنها می توان به صفحه نمایش هزاران نفر از مردم در بریتانیا از جمله کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“این بسیار عجیب و غریب یک ظرف غذا واقعی” گفت: پروفسور کارول Sikora, افسر ارشد پزشکی از رادرفورد بهداشت و درمان بریتانیا بزرگترین خصوصی به سرطان ارائه دهندگان مراقبت و مدیر سابق در سازمان بهداشت جهانی است. “ما هرگز از طریق تعدادی از [آزمون] شما نیاز به از طریق بدون استفاده از این ارتش کوچک آزمایشگاه… و همچنین آزمایشگاه در PHE و Porton پایین,” او اضافه شده است.

رادرفورد سلامت خریداری شده از 1000 تست آنتی بادی برای $10 (7 پوند) در هر واحد از کره جنوبی است که به طور گسترده ای مورد ستایش برای رویکرد خود را به تست در این بیماری همه گیر به منظور آزمون کارکنان با آسیب پذیر و بیماران مبتلا به سرطان.

حدود 400 نفر از اعضای هیات 10 درصد در حال حاضر جدا از آنجا که آنها یا اعضای خانواده خود را coronavirus علائم.

“تست هر کس واقعا کلیدی است به درک که در آن به بازگشت به کار به طور معمول” گفت: پروفسور Sikora که به گمان او قرارداد این ویروس در ماه گذشته اما هنوز رتبهدهی نشده است قادر به تایید این که آیا او علايم Covid-19.

به اعتبار کیفیت از کره جنوبی تست آنتی بادی است که با توجه به رسیدن روز پنج شنبه در مرکز سرطان در حال کار با تشخیص پزشکی, یک آزمایشگاه مستقل در شمال لندن. این تیم در این آزمایشگاه گفت: آنها یکی دیگر از 50,000 آنتی بادی آزمون آماده به رول.

جورج Xynopoulos مدیر اجرایی تشخیص پزشکی گفت: آنها نیاز به تنها 50 نمونه از مثبت coronavirus بیماران و 50 از منفی کسانی که آزمایش منفی برای تایید اینکه آیا این آنتی بادی سنجش دقیق هستند.

این آزمایشگاه ادعا می کند که وزرا و مقامات در PHE و وزارت بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی (DHSC) بارها و بارها نادیده گرفته و تماس های تلفنی و نامه درخواست برای این 100 نمونه خون.

جدید ترین نامه امضا شده توسط پروفسور Sikora Dr Xynopoulos و چهار ارشد دیگر کارشناسان بهداشت عمومی – فرستاده شد به وزیر بهداشت مت هنکاک و خداوند Bethell که نظارت بر coronavirus تست در انگلستان شنبه شب.

“ما در حال اختصاص داده شده پزشکان و دانشمندان که در حمایت فعلی دولت بریتانیا طرح برای تست آنتی بادی و یک درخواست فوری را به ما قادر به کمک به این ابتکار عمل” در این نامه به عنوان خوانده شده.

آن افزود: “آزمایشگاه آماده است تا به سهم خود 5 نقطه طرح که اعلام کرده است که بسیار بیشتر تست ظرفیت مورد نیاز است.”

پنج استراتژی بخشی به “سطح شیب دار بالا” تست اعلام شد توسط آقای Hancock هفته گذشته است.

پروفسور Sikora گفت: این نا امید کننده بود که او تا به حال هنوز هم شنیده می شود “هیچ چیز” بازگشت: “ما در حال گرفتن طفره. ما فقط نیاز به روال نمونه 50 مثبت و 50 منفی آن مقدار بسیار کمی.”

آنتی بادی آزمایش شده اند بازمی گردد به عنوان ضروری به آنها اجازه می دهد کارشناسان برای شناسایی چه نسبت از جمعیت آلوده شده اند و این که آیا ما در هر نقطه در نزدیکی “گله ایمنی”.

اما PHE گفت که آنها تنها یک “بسیار کمی” مثبت نمونه خون حاوی coronavirus آنتی بادی تا به حال شده است قادر به به اشتراک گذاری آنها را با شرکت های خصوصی.

“دولت می خواهد به عنوان بسیاری از آزمایشگاه به عنوان ممکن است برای حمایت از پوسته پوسته شدن از انگلستان تست ظرفیت و هر گونه شرکت های تجاری است که می تواند کمک با ما تماس بگیرید DHSC گفت:” دکتر ایوان دویل مدیر پزشکی در PHE.

“PHE تنها تعداد بسیار کمی از نمونه خون مثبت. در آن طول می کشد زمان برای یک پاسخ ایمنی به منظور توسعه; برای بسیاری از افراد آلوده در بریتانیا این خواهد شد که شده است در شش هفته گذشته و پس خون خود را فقط در حال حاضر رسیدن به بلوغ به استفاده از این ظرفیت است.

“یک بانک خون توسعه یافته خواهد بود که شرکت می تواند با استفاده از اعتبار خود را در تکنولوژی,” او اضافه شده است.

اما دیگران نیز ابراز نا امیدی در PHE در خانه روش. هفته گذشته تلگراف فاش کرد که ارائه می دهد به ارائه ده ها تن از تخصصی ماشین آلات و پرسنل متخصص از بسیاری از کشور های پیشرو در موسسات علمی بارها و بارها نادیده گرفته شده است و توسط مقامات بهداشتی.

وسلی بیکر مدیر اجرایی ANCON پزشکی است که ایجاد یک دستگاه برای تشخیص coronavirus بیماران نیز گفت: او نا امید شده بود با عدم همکاری.

“ما بیش از یک ماه در حال حاضر از آنجا که ما شروع رسیدن به مقامات دولتی به ارائه تکنولوژی ما برای کمک به بیمه خدمات درمانی تست و نمایش مردم برای coronavirus سریع تر,” او گفت:. “ما فوق العاده نا امید و نا امید با عدم هر گونه واکنش و یا تائید از DHSC یا PHE تا کنون.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im