منحصر به فرد: دوم کشنده تر از موج coronavirus ‘به آمار اروپا در این زمستان’

تلگراف | No comments

کشورهای اروپایی باید خود را کنترل برای یک کشنده موج دوم coronavirus عفونت به دلیل همه گیر نشده است, سازمان بهداشت جهانی, برترین های رسمی در اروپا گفته است.

در مصاحبه با تلگراف دکتر هانس Kluge, مدیر برای این که اروپایی منطقه تحویل یک استارک هشدار به کشورها شروع به سهولت خود را مستند محدودیت و گفت که در حال حاضر این است که “زمان برای آماده سازی نه جشن”.

Dr Kluge تاکید کرد که به عنوان تعدادی از موارد Covid-19 در کشورهایی مانند انگلستان و فرانسه و ایتالیا آغاز شد و به سقوط آن معنی نیست که همه گیر شد و به پایان آمدن. مرکز اروپا شیوع بیماری در حال حاضر در شرق با تعداد موارد افزایش در روسیه بلاروس و قزاقستان هشدار داد.

کشورها باید با استفاده از این زمان عاقلانه و شروع به تقویت بهداشت عمومی سیستم ها و همچنین ظرفیت سازی در بیمارستان و مراقبت های اولیه و مراقبت ويژه است.

“سنگاپور و ژاپن درک اوایل که این زمان برای جشن آن را در یک زمان برای آماده سازی. که آنچه در کشورهای اسکاندیناوی انجام می دهند – آنها نمی رد موج دوم اما امیدوارم که از آن خواهد شد ترجمه شده و آنها می توانند به پرش بر روی آن به سرعت گفت:” دکتر Kluge.

سربازان جنبش در پایان جنگ جهانی اول در حال فکر به سرعت گسترش این بیماری که همچنین تا به حال یک سوم و چهارم موج اگر چه این نمی شد به عنوان ویرانگر است.

“ما از تاریخ می دانیم که در بیماری های همه گیر کشور شده است که آمار در اوایل می تواند ضربه در موج دوم گفت:” دکتر Kluge. “آنچه که ما می رویم به دیدن در آفریقا و شرق اروپا ؟ آنها در پشت منحنی – برخی از کشورها می گویند: “ما نمی مانند ایتالیا’ و سپس دو هفته بعد بوم! آنها می توانید متاسفانه ضربه موج دوم بنابراین ما باید بسیار بسیار دقیق است.”

در چند هفته گذشته بسیاری از کشورهای اروپایی شروع به باز کردن قفل خود را توقیف اقتصاد و اجازه می دهد برخی از سرگیری زندگی عادی.

در اوایل این ماه اسپانیایی جمعیت اجازه داده شد به خارج از ورزش برای اولین بار در هفت هفته و رستوران ها در برخی از مناطق آلمان بازگشایی شد. در فرانسه مردم دیگر نمی خواهد نیاز به مجوز سفر به توضیح دهد که چرا آنها باید خانه را ترک کرد.
کارکنان در برلین رستوران آماده سازی برای بازگشایی پس از مستند


اعتبار: ایسنا

اما در صورت عدم وجود درمان موثر برای این ویروس یا واکسن, Dr Kluge گفت: هر مستند بود به همراه جدی بهداشت عمومی از جمله اقدامات جامع در تماس با ردیابی و آزمایش است.

یک خلبان NHS تماس با ردیابی نرم افزار راه اندازی شد در جزیره موجود زنده در هفته گذشته با دولت گفت: این امر می تواند نورد به بقیه کشور تا پایان ماه اگر آن را ثابت می کند موفق است.

تعدادی از تست های که انجام شده است به آرامی در حال رشد است اما هنوز هم در 100000 نفر-روز-سطح وعده داده شده توسط مت, Hancock, به وزیر بهداشت. تجزیه و تحلیل تلگراف نشان می دهد که حدود 80,000 آزمون در روز در حال انجام هستند.

Dr Kluge گفت: عدم درمان یا واکسن به معنای هر گونه کاهش از مستند محدودیت های بود که باید انجام شود “به تدریج و با دقت” اضافه کرد: “مردم فکر می کنم مستند به پایان رسید. هیچ چیز تغییر کرده است. کامل کنترل بیماری بسته به محل. که کلید پیام است.”

او گفت که او امیدوار است این بیماری همه گیر به حال نشان داده است که سلامت در حال حاضر باید در بالای دستور کار سیاسی است.

“ما همیشه فکر می کردم که سلامت راننده رونق اقتصادی, اما از آن بدتر – که در آن هیچ درمانی وجود دارد, اقتصاد,” او اضافه شده است. “این یک درس است که نمی تواند فراموش شود.

“بهداشت عمومی سزاوار جایگاه خود را در بالای دستور کار است. و گاهی اوقات زمانی که یک رهبر است دچار شخصا آن کمک می کند,” او اضافه شده است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>