منحصر به فرد: سه پرستاران مجبور به پوشیدن بن کیسه ها به دلیل PPE کمبود تست مثبت برای coronavirus

سه NHS پرستاران که مجبور به پوشیدن بن کیف به دلیل کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) همه آزمایش مثبت برای coronavirus تلگراف گفته شده است.

سه خط مقدم کارکنان در تصویر شد با پوشیدن بالینی ضایعات کیسه های خود را سر و پا در Northwick Park بیمارستان در هارو در ماه گذشته. بیمارستان برای اولین بار در کشور به اعلام یک حادثه مهم پس از غرق Covid-19 بيمار.

خط مقدم کارکنان گفت که چگونه آنها متعاهد ویروس از بیماران به دلیل کارفرمایان تا به حال موفق به ارائه آنها را با مناسب ماسک و کلاه و پیش بند.

آن را به عنوان آمد پرستاری رهبران هشدار داده است که عدم وجود تجهیزات حفاظتی در ادامه به “اساسا سازش” مراقبت از آنها می تواند به بیماران با وجود اطمینان مکرر از دولت است.

به گفته یک منبع ارشد در Northwick Park, سه پرستاران تصویر پوشیدن بن کیف تمام شد مبتلا به کروناویروس در شمال لندن مرکز آزمون در هفته گذشته.

در یک بخش بیش از 50 درصد از کارکنان از جمله سرپرستار بخش و مدیر پیدا شد که قرارداد به آن قابل درک است.

کارکنان در بیمارستان هشدار داده شده است نه به صحبت با مطبوعات در مورد ادامه کمبود PPE این منبع گفت.

می آید پس از کالج سلطنتی پزشکان (RCP) پیشنهاد کرد که دولت می تواند به طور قابل توجهی کم بها دادن به تعدادی از پزشکان رفتن کار با توجه به کوروناویروس.

در یکشنبه, مت, Hancock, سلامت, وزیر ادعا کرد که تنها 5.7 درصد از پزشکان بیمارستان شد و بیمار به دلیل Covid-19 اما RCP نظرسنجی از بیش از 2500 کارگران خط مقدم پیدا شد نرخ ارز در واقع 14.6 درصد است.

مقامات گفته اند که میلیون ها قطعه از کیت توزیع شده و یک خط تلفن ایجاد شده است برای کمک به کارکنان خط مقدم دریافت PPE که در آن مورد نیاز است.
یک پرستار می پوشد بن کیف, لزبین فوت, به دلیل عدم تجهیزات PPE

با توجه به کالج سلطنتی پرستاری را اجرایی و عمومی, منشی, خانم دونا Kinnair اما پرستاران هنوز هم مجبور بودن برای به اشتراک گذاشتن تجهیزات خود را خرید و یا استفاده مجدد از کیت.

در نامه ای به بهداشت و درمان مجلس رئیس جمهور سابق و وزیر بهداشت, جرمی, شکار خانم دونا گفت: پرستاران هستند که مجبور به انتخاب بین احساس خود را از وظیفه و ایمنی خود و خانواده خود را.

“پرستاران در خط مقدم Covid-19 pandemic,” او نوشت: در نامه مورخ 6 آوریل. “ما ایمنی و توانایی برای مراقبت از بیماران است که اساسا به خطر بیافتد توسط عدم مناسب و صحیح منابع حیاتی تجهیزات حفاظت شخصی و آهسته و در مقیاس کوچک رول از Covid-19 تست.

“ما اعضای روبرو هستند غیر ممکن است تصمیم گیری بین خود و یا خانواده خود و سلامت خود را حس وظیفه.”

یک سخنگوی لندن شمال غرب دانشگاه بهداشت و درمان بیمه خدمات درمانی اعتماد اجرا می شود که Northwick Park بیمارستان گفت: “ما می توانیم تایید می کنند که تعدادی از کارکنان مشغول به کار در ما Covid-19 نقاط مثبت آزمایش مثبت برای coronavirus.

“این مایه تاسف است اما نه غیر منتظره آن را به عنوان مربوط با تجربه از کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر جهان است. ما در حال ارائه پشتیبانی کامل برای کسانی که از ما کارکنان که تبدیل به ناخوشی و آنها آرزوی بهبود سریع.”

در پاسخ به پیشنهادات که کارکنان شده بود مانع از صحبت کردن در مورد کمبود PPE سخنگوی گفت: “ما به طور جدی برای حمایت از کارکنان به افزایش نگرانی ها از طریق مناسب اعتماد کانال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im