منحصر به فرد: زنان لیگ قهرمانان اروپا به پایان خواهد رسید در اواخر ماه اوت بیش از یک پا در روابط

مسابقات باقی مانده از زنان لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد از ماه اوت 21-30 به عنوان تک پا مسابقات تلگراف ورزش می تواند نشان دهد.

این پیشنهاد در انتظار تایید توسط Uefa کمیته اجرایی روز چهارشنبه نهایی هفت بازی در اسپانیا. اگر چه بدن حاکم است که هنوز هم برای تصمیم گیری برخی از جزئیات میزبانی وب به اشتراک گذاشته خواهد شد بین سن سباستین و بیلبائو با هیچ اضافی محل به احتمال زیاد برای اضافه شدن به مرحله نهایی است.

یک کمیته پزشکی روبرو شده است اما اغلب این قابل درک است که آنها هنوز نهایی چه کسی خواهد پرداخت برای coronavirus تست. این بازی احتمالا بازی در پشت درهای بسته

آرسنال آخرین تیم انگلیسی باقی مانده در رقابت هستند مجموعه ای به بازی پاری سن ژرمن با شهر گلاسکو رو حاکم Frauen-Bundesliga قهرمانان اروپا ولفسبورگ و زمان نهایی لیگ قهرمانان اروپا دارندگان لیون رو به بایرن مونیخ. اتلتیکو مادرید و بارسلونا را تا آخرین مرحله یک هشتم نهایی بازی.

پیروزی در لیگ قهرمانان است آرسنال آخرین امید از مقدماتی رقابت برای 2020/21 فصل است. یوفا مقاله 3.03 متحده که در لیگ قهرمانان برنده تضمین شده است در محل دور از 32, حتی اگر آن را نمی کند واجد شرایط از طریق خود داخلی کشور قهرمانی: در این رویداد ارتباط آن است که به عنوان یک اضافی در رقابت است. دو تیم معمولا واجد شرایط از انگلستان زنان سوپر لیگ اما این قانون به آن معنا است که منچستر سیتی خواهد بود و نه اخراج به اتاق را برای آرسنال باید جو Montemorro طرف برنده شدن در این رقابت است.

هیچ قهرمان لیگ شده اند در این رقابت ها از تاریخ 31 اکتبر سال گذشته به دلیل یک چهارم نهایی مسابقات — که با توجه به بازی های برگزار شده در چهار شنبه, مارس 25 شدند به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. 2020 نهایی در اصل با توجه به توان 24 مارس در Generali عرصه در جنوب شهر وین اتریش که دارای ظرفیت 17,656. 19,487 با حضور سال گذشته نهایی بین لیون و بارسلونا در Groupama عرصه در بوداپست مجارستان.

فوتبال زنان لیگ فصل را فسخ شده است در سراسر جهان — از جمله در انگلستان زنان سوپر لیگ فرانسه را بدست آورد زنانه 1 و اسپانیا, لالیگای اسپانیا de la Liga de Fútbol Femenino — در میان همه گیر. آلمان Frauen-Bundesliga ادامه داد اما ایتالیا سری آ لغو شد هفته گذشته است. دانمارک Elitedivisionen — a summer league — بازی های برگزار شده است در دو دوره از مسابقات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de