اعدام مسدود شده پس از قربانیان خانواده را افزایش می دهد ویروس نگرانی

یک قاضی روز جمعه مسدود شده چه بوده است اولین فدرال اعدام در 17 سال پس از درخواست از خانواده مقتول خواسته دادگاه به در نظر گرفتن خطر ابتلا به COVID-19 با سفر به حضور در اعدام.

Daniel Lee Lewis سابق سفید supremacist که سرقت و قتل یک خانواده از سه نفر از جمله 8 سال بود که برنامه ریزی شده به اجرا در روز دوشنبه. اما در حال حاضر او را به مرگ محکوم شده است را نگه دارید پس از دادگاه اولیه حکم از خانواده لی قربانیان.

Earlene پترسون از دست دخترش نانسی مولر و نوه اش, سارا پاول در این جنایت که لی محکوم شد. او همراه با بازمانده از دختر و نوه ثبت دادخواست به دادگاه توضیح داد که سفر در سراسر کشور در طول همه گیر برای حضور در اجرای امر قرار داده و آنها را در خطر ابتلا به کوروناویروس.

قاضی جین Magnus-Stinson, از منطقه جنوب ایندیانا متوقف اعدام نوشته است که رفتن به جلو می تواند غیر قابل جبرانی آسیب پترسون. “آسیب به خانم پترسون… است که مجبور به انتخاب کنید که آیا در حال حاضر برای اجرای یک انسان مسئول مرگ دخترش و نوه ارزش هجوم او دستور پزشك و به خطر انداختن زندگی خود” قاضی نوشت.

از جمعه تسهیلات که در آن اعدام برگزار خواهد شد ایالات متحده ندامتگاه Terre Haute چهار زندانی که در حال حاضر مثبت برای coronavirus با توجه به دفتر زندان.

دادگاه دستور می گوید: یک تاریخ جدید برای لی اعدام خواهد شد که اداره زندانها نشان می دهد “معقول و منطقی در نظر گرفتن” برای پترسون و خانواده اش حق حضور در اعدام. اما اواخر روز جمعه وزارت دادگستری به دادگاه تجدید نظر تصمیم و خواسته است دادگاه به ماندن تصمیم خود را در انتظار یک حکم از 7th مدار.

Daniel-Lewis-Lee.jpg
این 1997 عکس نشان می دهد Daniel Lee Lewis. دن پیرس/پیک از طریق AP

پترسون طرفدار رئیس جمهور تهمت شده آوازی مدافع در برابر اعدام دختر او قاتل است و حتی خواسته که آقای ترامپ رفت و آمد لی حکم به زندگی بدون آزادی مشروط.

دادستان کل ویلیام Barr اعلام کرد او تا به حال به کارگردانی اداره زندانها به راه اندازی مجدد اجرای مجازات اعدام در ماه ژوئیه گذشته. “وزارت دادگستری فلسطين حکومت قانون—و ما آن را مدیون به قربانیان و خانواده های آنها برای حمل به جلو از جمله اعمال شده توسط ما سیستم عدالت” بر در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

اما به عنوان یکی از کسانی که خانواده پترسون این شده است هرگز به آنچه او می خواست. “بله, Daniel Lee آسیب دیده زندگی من, اما من نمی توانم باور گرفتن زندگی خود را در حال رفتن به تغییر هر یک از آن” پترسون گفت: در یک بیانیه ویدئویی در ماه سپتامبر. “من نمی توانید ببینید که چگونه اجرای دانیل لی به افتخار دختر من در هر راه. در واقع این نیمه بود dirties نام او چرا که او نمی خواهد آن را می خواهم و من نمی خواهم آن را. که راه آن باید باشد.”

پترسون و خانواده اش نه تنها در باور خود که لی نادرست محکوم شد. در سال 2014 این قاضی فدرال که نظارت لی محاکمه و سرب دادستان در این مورد نوشت به طور جداگانه به آن دادستان کل اریک هولدر استدلال اختلاف در لی حکم را نسبت به شرکت خود متهم کرده است.

لی co-متهم Chevie Kehoe بود متفکر جنایت و شواهد مشترک خود را در دادگاه نشان داد که او کسی است که به قتل 8 ساله سارا پاول پس از Lee حال حاضر به انجام این کار. اما Kehoe بود و نه محکوم به مرگ یک دوگانگی است که طرفداران نسبت به Kehoe ظاهر می شود مطلب “clean-cut” در دادگاه در حالی که لی که از دست رفته یک چشم در یک مبارزه و یک triskelion خالکوبی بر روی گردن خود نگاه بیشتر “مثل یک یاغی.”

لی اعدام شد نه تنها یک مجموعه ای را در این تابستان. سه مرد دیگر در انتظار اعدام هستند و هنوز هم برنامه ریزی شده بود اجرا شده اعدام توسط تزریق کشنده دو که هنوز هم برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

Wesley Persian Purkey که به اعدام محکوم شده در سال 2003 برای تجاوز و قتل 16 ساله و مرگ خشونت آمیز از 80 سال اجرا خواهد شد در روز چهارشنبه. خود را مشاور روحانی از 11 سال, کشیش Seigen Hartkemeyer یک زن 68 ساله بودایی کشیش ثبت شده است مشابه طرح دعوی در دادگاه به پترسون را با این استدلال که او را در خطر COVID-19 اگر او در مراسم اعدام.

“برگرد. Hartkemeyer باید تصمیم بگیرد که آیا به خطر زندگی خود را به منظور به اعمال مذهبی خود را در تعهد به حضور آقای Purkey اعدام” طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند. هیچ حاکم شده است و در عین حال در این مورد.

در ماه دسامبر دیوان عالی کشور به طور موقت مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش اولیه برای از سرگیری مجازات اعدام پس از یک دادگاه پایین تر یافت می شود اجرای روش ممکن است نقض فدرال مجازات مرگ عمل می کنند. اما در ماه ژوئن دادگاه پاک راه را برای اعدام به رفتن به جلو و پس از آنها رد شنیدن آخرین خندق دادخواست آورده شده توسط چهار زندانی است که با هدف جلوگیری از استفاده از پروتکل های مورد استفاده در اعدام.
 
در اوایل این ماه بیش از یک هزار ایمان رهبران امضا بیانیه ای با دعوت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل برای توقف اعدامها. “به کشور ما چنگ زدن با COVID 19 گیر بحران اقتصادی و نژادپرستی نظاممند در کیفری نظام حقوقی ما باید با تمرکز بر حمایت و حفظ زندگی نیست انجام اعدام” خود را در بیانیه ای گفت:.

با توجه به مجازات اعدام مرکز اطلاعات وجود دارد 62 فدرال زندانیان در حال حاضر در انتظار اعدام در انتظار اعدام هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im