اکستر حفظ روسای moniker اما ‘بازنشسته’ club طلسم زیر را بررسی هیئت مدیره

اکستر خود را حفظ کنید, ستاد برند اما “بازنشسته” باشگاه طلسم بزرگ داعش پس از بررسی هیئت مدیره.

یک اکستر حامیان’ درخواست آنلاین جمع شده بودند بیش از 3500 امضا خواستار پایان دادن به این باشگاه را “مضر تصاویر و نام تجاری”.

دو دادخواست راه اندازی شده است و استدلال در برابر هر گونه تغییر با باشگاه طرفداران تقسیم بر اینکه روسای بومی آمریکا تصاویر جرم حمل.

اما در حال حاضر پس از طولانی جلسه هیئت مدیره در روز چهارشنبه اکستر تصمیم گرفتند برای حفظ خود ستاد moniker.

  • راگبی را راه اندازی مجدد: پاسخ سوالات شما توسط کارشناسان ما – اینجا را کلیک کنید برای شرکت

“این صفحه در زمان نمایش است که استفاده از آرم ستاد در واقع بسیار محترمانه” خواندن یک اکستر بیانیه.

“آن اشاره شد در طول سال ما تا به حال بازیکنان و مربیان از سراسر جهان با طیف گسترده ای از ملیت ها و فرهنگ ها است.

“در هیچ زمان و هر گونه بازیکنان و مربیان و یا خانواده های آنها گفت: هر چیزی, اما نظرات مثبت در مورد نام تجاری یا فرهنگ وجود دارد که در این باشگاه است.

“یکی از جنبه های است که هیئت مدیره احساس می تواند به عنوان بی احترامی شد باشگاه طلسم ‘Big Chief’ و به عنوان یک علامت از احترام باید تصمیم به بازنشستگی او.”

فوتبال آمریکایی را سه بار سوپر جام برندگان ردسکینز واشنگتن اخیرا کاهش یافته و خود را نشان و نام تجاری مصرف در موقت نام جدید واشنگتن تیم فوتبال.

حاکم سوپر جام قهرمانان Kansas City Chiefs نیز انتقاد شده است برای استفاده از, بومیان آمریکا, تصاویر و “tomahawk ریز ریز کردن” شعار در نوک پیکان ورزشگاه.

بیس Cleveland Indians کاهش یافته است را طلسم خود را در سال 2018 به بعد نشان می دهد آنها همچنین می تواند نام خود را تغییر.

توضیح اکستر را بررسی فرآیند اشراف کارفرمایان نشان داد آنها به دنبال شهادت از تمام کسانی که ارائه تقابل دیدگاه ها در این باشگاه نام تجاری است.

اکستر اصرار روسای نام مستعار ریشه در Devon منطقه است.

“اکستر راگبی مدیره باشگاه امروز تحت یک بررسی دقیق از این باشگاه نام تجاری پس از مسائل مطرح شده توسط گروه اکستر روسای 4 تغییر” خواندن این باشگاه در بیانیه ای.

“این فرایند شامل به دنبال طولانی ارسالی از کسانی که مایل به دیدن تغییر فوری و از کسانی که مطالب که در حال حاضر نام تجاری است و نه بی احترامی به گروه های بومی.

“جزئیات پرونده تمام شواهد شده بود پیش از جلسه امروز و دیده شد توسط همه اعضای هیئت مدیره و بررسی شده است.

“بخشی از این باشگاه را بررسی کرده است دیده می شود این باشگاه در تعامل با حامیان مالی و شرکای کلیدی به دنبال دیدگاه های خود را – و آنها نیز گوش به پاسخ از ما, حامیان گسترده تر راگبی جامعه و بخش های خاصی از جامعه بومی آمریکا همه آنها را به ما ارائه با جزئیات مشاهدات در نامه, ایمیل, اجتماعی, مطالب و ویدئوها.

“مطالب ارائه شده به هیئت مدیره نشان داده شده است که به نام ستاد مورخ بازگشت به اوایل 1900s و تا به حال سابقه طولانی با مردم در Devon منطقه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im