کارشناسان این پرسش را مطرح رسمی دولت مشاوره است که مردم با علائم خفیف از coronavirus باید ایبوپروفن بیش از ترس است که آن می تواند علائم را بدتر کند.

نگرانی بزرگ شده, پس از فرانسه, وزیر بهداشت, Olivier Veran, یک متخصص مغز و اعصاب, توییتی که از مصرف داروهای ضد التهابی مانند ایبوپروفن “می تواند یک عامل در تشدید عفونت است. در موارد تب را پاراستامول. اگر شما در حال حاضر مصرف داروهای ضد التهابی خود را بپرسید مشاوره دکتر.”

رسمی مشاوره در بیمه خدمات درمانی 111 وب سایت برای افراد با علائم خفیف از coronavirus است برای استراحت و نوشیدن مقدار زیادی مایعات و پاراستامول یا ایبوپروفن ماده فعال از مارک های معروف مانند Nurofen و Lemsip Max قرص برای کاهش تب و درد و درد.

با این حال برخی از کارشناسان بریتانیا حمایت Dr Veran و می گویند که مردم با علائم خفیف را باید پاراستامول تنها و جلوگیری از ضد التهاب.

Ian Jones, استاد ویروس شناسی در دانشگاه مطالعه گفت که به عنوان یک ضد التهاب ایبوپروفن می تواند در تعدیل سیستم ایمنی بدن کاهش بازیابی و همچنین تشدید علائم ذات الریه.

“توصیه می شود که مردم با استفاده از پاراستامول برای کاهش دما اگر آنها تب,” او گفت:.

دکتر شارلوت وارن-Gash دانشیار اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری گفت: ضد التهاب مانند ایبوپروفن می تواند باعث تشدید برخی بیماریهای قلبی عروقی و مشکلات کلیوی.

“اکثر مرگ و میر ناشی از Covid-19 شده اند در میان افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند بیماری های قلبی عروقی. ما در حال حاضر می دانیم که غیر استروئیدی ضد التهابی داروها باید با تجویز با احتیاط برای افرادی که دارای شرایط بهداشتی اساسی,” او گفت:.

او افزود که یک سال 2017 مطالعه نشان داد خطر بالاتر از یک بیمار مبتلا به حمله قلبی که تحت درمان با یک داروی ضد التهاب برای یک عفونت دستگاه تنفسی است.

“برای Covid-19 تحقیقات مورد نیاز است به اثرات خاص [غیر استروئیدی ضد التهابی مواد مخدر] در میان مردم با زمینه های مختلف شرایط بهداشتی است که طول می کشد را به حساب شدت عفونت است. در ضمن برای درمان علائم مانند تب و گلو درد آن معقول به نظر می رسد به چوب به پاراستامول به عنوان اولین انتخاب” گفت: دکتر وارن-Gash.

دکتر روپرت Beale, گروه, رهبر, در زیست شناسی سلولی عفونت در فرانسیس کریک موسسه گفت: ایبوپروفن می تواند باعث تشدید حاد کلیه میشود اما این گفته بود: به طور گسترده ای پذیرفته دلیل برای جلوگیری از آن برای Covid-19.

“بیماران مصرف کورتون یا استروئیدها دیگر نباید آنها را به جز در مشاوره از دکتر خود,” او گفت:.

آسپرین نیز یک داروی ضد التهاب اگر چه بیمه خدمات درمانی را توصیه نمی کند مصرف این علائم خفیف این بیماری است.

بهداشت عمومی انگلستان وجود دارد گفت: در حال حاضر به اندازه کافی اطلاعات در اثر ایبوپروفن بر روی این ویروس به تغییر آن مشاوره

PHE در بیانیه ای گفت: “در حال حاضر هیچ علمی منتشر شده شواهدی وجود دارد که ایبوپروفن باعث افزایش خطر ابتلا به covid-19 یا باعث بیماری بدتر است. نیز وجود دارد هیچ شواهد قطعی که مصرف ایبوپروفن مضر است برای سایر عفونت های تنفسی.”

بیمارانی که تجویز شده است, ضد التهاب باید همچنان به آنها را PHE گفت.

ایرلندی مقامات بهداشتی نیز مجبور به اسکاچ شایعات در گردش در رسانه های اجتماعی است که چهار نفر جوان بودند که به طور جدی بیمار در بیمارستان در چوب پنبه با کروناویروس و تمام شده است مصرف داروهای ضد التهابی.

Dr Colm هنری ارشد بالینی افسر ایرلند خدمات سلامت اجرایی گفت: پیامی که فرستاده میان پدر و مادر’ گروه در واتساپ به حال “هیچ پایه و اساسی در واقعیت”.

“این است که کامل نهفته است و کاملا نادرست” او گفت: ایرلند مجله و روزنامه.

وی افزود: در یک بیانیه گفت: “این درست است که به پاراستامول و ضد التهابی مانند ایبوپروفن در همان زمان. هیچ شواهدی وجود ندارد برای جلوگیری از هر گونه دارو در این زمان است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de