انقراض افزایش خطر ابتلا به “بیولوژیکی نابودی” مطالعه هشدار

در ماه های اخیر جهانی و همه گیر است و روشن چگونه سوء مدیریت از حیوانات وحشی و اکوسیستم های طبیعی می تواند سلامت انسان را تهدید میکنند و حتی ثبات جامعه است. در حال حاضر یک مطالعه جدید از دانشگاه استنفورد مسائل مبرم هشدار انعقاد انقراض رای است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از آنچه قبلا فکر می کردم که اگر ما معکوس نیست البته نتایج آن برای انسان می تواند “غیر قابل تصور است.”

مطالعه جدید با عنوان “مهره داران در آستانه به عنوان شاخص زیستی نابودی و ششم توده انقراض” منتشر شد دوشنبه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم. آن را برجسته انسان چگونه فشارهای مانند رشد جمعیت و تخریب زیستگاه حیات وحش تجارت و آلودگی و تغییرات آب و هوایی را در ترکیب برای از بین بردن صدها گونه و به شدت تهدید هزاران نفر دیگر در سراسر جهان در نرخ بی سابقه ای. این نویسندگان می گویند فرسایش طبیعت توانایی ارائه حیاتی روزی به مردم است.

این پژوهش یک به روز رسانی از یک 2015 کاغذ از همان مولفان که معروف اعلام کرد ما در حال حاضر وارد دوران زمین و ششمین انقراض است. که مطالعه به این نتیجه رسیدند که زمان انقراض رای بیش از 100 بار عادی به این معنی است که جهان در حال حاضر از دست دادن همان تعداد گونه ها در یک سال که ما استفاده می شود برای از دست دادن در 100 سال است. و در حالی که در گذشته جرم انقراض بودند ناشی از حوادث طبیعی مانند تاثیر یک سیارک عظیم است که ممکن است محکوم دایناسورها — یک جریان است که به طور انحصاری ناشی از فعالیت های انسانی.

این مطالعه پشت کردن یافته های هشدار دهنده گزارش سازمان ملل متحد در گونه های انقراض منتشر شده در سال گذشته است. که گزارش مونتاژ 400 کارشناسان از 50 سازمان ملل, قرار دادن جهان در توجه داشته باشید که در هر چهار گونه در زمین — یک میلیون — می تواند در معرض خطر انقراض بسیاری در عرض چند دهه.

برای این مطالعه جدید نویسندگان به بررسی هزاران گونه و متوجه شد که 515 گونه از مهره داران زمینی در آستانه انقراض هر کدام با کمتر از 1000 نفر باقی مانده است. در حدود نیمی به حال کمتر از 250 نفر سمت چپ.

endangered-species-1.jpg
سمت چپ: کرگدن سوماترایی; حدود 80 باقی می ماند. راست: Española غول پیکر لاک پشت گالاپاگوس جزایر; حدود 200 باقی می ماند. کرگدن: Rhett Buttler/Mongabay; لاک پشت: Gerardo کبللس

نویسندگان تخمین می زنند که نزدیک به همان تعداد گونه ها به احتمال زیاد برای رفتن منقرض شده فقط در 20 سال آینده.

علاوه بر این آنها دریافتند که بیش از 237,000 متمایز جمعیت آن 515 گونه شده اند خاموش پس از سال 1900. بسیاری از این به شدت در حال انقراض و متمرکز در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری است که انسان متاثر تجاوز.

انقراض نرخ در حال افزایش است به طوری سریع است که co-نویسنده خراردو کبللس یک محقق ارشد در دانشگاه خودمختار ملی مکزیک هشدار داد که بدون گسترش تلاش های حفاظت “به احتمال زیاد آنها را منقرض شده در دهه آینده.”
 
کبللس تاکید می کند که انقراض است که واقعا غیر قابل برگشت پس از یک بار یک گونه از بین رفته است و هیچ راهی برای آن را بازگشت. او قرار داده و آن را با صراحت: “این آخرین فرصت ما در حال اجرا خارج از زمان. چیزی که ما در آینده 10 تا 15 سال را تعریف آینده از تنوع زیستی و آینده ما گونه است.”
 
نویسندگان ما یادآوری می کنند که در حالی که این گونه های عجیب و غریب به نظر می رسد دور و نامربوط به زندگی روزمره ما انسان ها در همه جا بستگی به سلامت از جهان طبیعی است.
 
“نتایج ما نشان می دهد که بحران انقراض است و حتی بدتر از آنچه قبلا مورد بررسی قرار گرفت. و این عواقب برای تنوع زیستی و انسان غیر قابل تصور است” کبللس گفت.

غذای آماده کلیدی است که “ما نمی توانیم خودمان جدا از جهان طبیعی — ما بخشی از آن را و در آن بستگی دارد برای آب و غذا و هوا و…. ما همچنان به نابود کردن آن در خطر” افسانه ای متخصص رفتار حیوانات و محیط زیست جین گودال گفت: CBS News.

“ما در حال درمان منابع طبیعی این سیاره به عنوان اگر آنها بی نهایت و قرار دادن توسعه اقتصادی قبل از حفاظت از محیط زیست برای نسل های آینده است. و به عنوان افزایش تعداد گونه های گیاهی و جانوری منقرض سلامت اکوسیستم ها به خطر بیافتد پس همه گونه نقش بازی در مجموعه پرده نقش دار از زندگی” گفت: گودال بنیانگذار جین گودال موسسه و U. N. رسول صلح است.
 
ربکا شاو دانشمند ارشد در صندوق جهانی حیات وحش (WWF) بود که درگیر در این تحقیقات می گوید: این مقاله ارائه می شود معتبر و حیاتی پیام برای بشریت “گفتن ما با یقین علمی است که بقای این گونه است که مربوط به خود ما بقا.”
 
“زمانی که بشریت exterminates جمعیت ها و گونه های دیگر موجودات آن را اره کردن اندام که بر روی آن نشسته است و از بین بردن قطعات کار از ما زندگی خود را-پشتیبانی از سیستم” دکتر گفت: پل ارلیک استاد زیست شناسی و مطالعات جمعیت در دانشگاه استنفورد.

یک مثال واضح از چگونگی اکوسیستم های حساس به تغییر نشان داده شده است با نابودی جنگل اشنه دریایی در شمال اقیانوس آرام در 1990s. به دلیل صید بی رویه نهنگ قاتل آغاز شد, حمله سمور دریایی, یک, طبیعی, درنده, دریا, خارپشت (خاردار موجودات شناخته شده به عنوان خارپشت دریایی). به عنوان یک نتیجه از کاهش سمور دریایی جمعیت از جوجه تیغی های دریایی منفجر شد. این ضعف کلپ جنگل های ناراحت کننده, طبیعی, تعادل, پاک کردن این رونق در زیر آب کلپ شهرستانها و این گونه است که ساکنان آنها.

خارپشت دریایی جمعیت منفجر کردن, West Coast

اکوسیستم اعم از جنگل اشنه دریایی به صخره های مرجانی به جنگل های حرا به جنگل ها و بیابان بستگی طولانی تکامل روابط بین گونه ها به حفظ عملکرد خود را. “هر بار که ما از دست دادن یک گونه ما تضعیف قابلیت زمین برای حفظ زندگی عمومی و زندگی انسان به ویژه” گفت: کبللس.
 
چرا که با تینر جمعیت گونه ها قادر به خدمت عملکرد خود را در یک اکوسیستم. انشعابات آبشار از طریق محیط زیست نه تنها تضعیف biosphere خود را, اما همچنین خدمات حیاتی آنها به انسان مانند حفظ کیفیت آب گرده افشانی محصولات زراعی و حفاظت در برابر بیماری است.

نویسندگان می گویند این روند منجر به تشدید تهدید سلامت انسان با کروناویروس همه گیر بودن یک موقع مثال از فعل و انفعال بین گونه های وحشی, تغییر اکوسیستم و سلامت انسان است. “ما بیش از 50 ٪ از تمام اکوسیستم های طبیعی. و تجارت ما میلیون ها گونه های وحشی در هر سال است. ما را شکسته موانع است که تنوع زیستی و اکوسیستم های ما برای مقابله با بیماری” کبللس توضیح می دهد.
 
رمان coronavirus که کارشناسان معتقدند سرچشمه در خفاش و ممکن است انتقال به انسان از طریق موجودی دیگر شاید در یک زندگی حیوانی بازار یک مثال از چگونگی حیات وحش تجارت صدمه دیده می تواند انسان است.

کبللس می گوید: زمان همه گیر و بیش از 30 به 50 دیگر شیوع بیماری مؤثر انسان در طی 3 دهه مانند سارس MERS و ابولا بوجود آمده اند از همان مسائل: تخریب زیستگاه و تجارت غیر قانونی.
 
“ما باید این واکسن در برابر همه این بیماری های نوظهور: حفظ اکوسیستم های طبیعی, توقف غیر قانونی حیات وحش تجارت و بازنگری قانونی حیات وحش تجارت” معتقد کبللس.

در حالی که وجود بسیاری از عوامل که منجر به انقراض گونه ها — از جمله تخریب زیستگاه; شکار حیوانات وحشی برای غذا, طب سنتی و حیوانات خانگی; این تجارت غیر قانونی حیات وحش; و تغییر آب و هوا — برخی از عوامل هستند آسان تر برای مقابله با بیش از دیگران است.

Ehrlich نشان می دهد که یک توافق جهانی برای جلوگیری از تجارت غیر قانونی حیات وحش خواهد بود یک راه حل است که می تواند تاثیر بزرگی را به سرعت. این تیم تحقیقاتی همچنین خواستار همه گونه با جمعیت زیر 5000 ذکر شده به شدت در معرض خطر.

تغییر آب و هوا از سوی دیگر بسیار سخت تر و طولانی مدت به چالش بکشد. Ehrlich می گوید آب و هوا اختلال است که در حال حاضر یک عامل در گونه های انقراض و “را تبدیل به یک غول پیکر عامل است.”
 
“اگر شما باغ یا افزایش tropical fish شما می دانید که هر گونه تکامل یافته و به اقتباس بسیار ایده آل آب و هوا — آنها بسیار حساس به تغییرات در محیط به خصوص دما و رطوبت” توضیح می دهد که Ehrlich. “هنگامی که شما تغییر آب و هوا به شما به طور خودکار پاک کردن چیزهای چرا که آنها نمی تواند وفق دهند و یا حرکت به یک آب و هوای مختلف.”
 
کبللس هشدار می دهد که اگر ما همچنان به از دست دادن تنوع زیستی در این مقیاس کوچک دیگری مهم خواهد بود. “این یک گزینه نیست: این مبارزه برای بقای تمام موجودات زنده و بشریت است.”

در حالی که عواقب ناشی از انفعال ظاهر dystopian ربکا شاو از WWF تأکید می کند که تغییر و تحول است و ممکن است از طریق خلاقیت و همکاری است. “خلاق درایو است که ما را به یک بار غیر قابل تصور نوآوری های تکنولوژیک که ما را برای اعطا در حال حاضر باید تمرکز مستقیما در اینصورت ارتباط ما با طبیعت برای رسیدن به حال یکی دیگر از مجموعه ای از نتایج غیر قابل تصور — پایدار سیاره برای طبیعت و مردم است.”
 
جین گودال قرار می دهد و آن را در شرایط شخصی: “لطفا به یاد داشته باشید که زندگی خود مسائل در این طرح از همه چیز. هر روز شما را به برخی از تاثیر بر روی این سیاره و شما می توانید انتخاب کنید که چه نوع از تاثیر شما را. آنچه شما خرید و خوردن و پوشیدن و چگونگی ارتباط برقرار کردن با مردم و طبیعت, آیا واقعا تفاوت که میلیون ها نفر از مردم را اخلاقی تصمیم گیری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im