F1 تقویم سال 2020: فصل کامل زمانبندی و نحوه تماشای مسابقات در تلویزیون

دسترسی نامحدود به ما تجزیه و تحلیل متخصص با ورزش-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

آن را ممکن است غیر قابل تصور به نظر می رسید یک زن و شوهر از سال پیش, اما 2020 فرمول یک فصل به سرانجام رسید. وجود خواهد داشت هیچ طرفداران وجود یک توده تست برنامه اعضای تیم خواهد بود محدود و اجتماعی دیگر فاصله اعمال خواهند شد برای جلوگیری از پتانسیل گسترش coronavirus. اما در مسیر عمل باید نگاه بسیار مشابه.

  • چگونه فرمول یک باز خواهد گشت – چارتر پرواز اما هیچ شامپاین و مرسدس بنز ‘بلوک’ تغییر فرمت

چگونه بسیاری از نژادها تایید شده تا کنون ؟

اصل برنامه ریزی شده 22-مسابقه تقویم گرفته است یک ضربه بزرگ به دلیل Covid-19 همه گیر و از آن خواهد شد در حال حاضر غیر ممکن است برای تکمیل آن بسیاری از مسابقات این فصل است. اما برگزارکنندگان در حال حاضر امیدوار است از یک 15-18 نژاد تقویم که در حال حاضر به نظر می رسد ممکن است. در حال حاضر تایید شده است که برای اولین بار پا از هشت مسابقه در اروپا و آنها ضخیم و سریع و اجرا از اوایل جولای تا اوایل سپتامبر.

این طرح سپس به مسابقه در اوراسیا و سپس آمریکا هر چند هیچ رویدادی فراتر از سپتامبر آمده با مقدار زیادی از شک در این لحظه که به زمان و مکان و حتی امکان اتفاق می افتد.

وجود دارد در حال حاضر دو نمونه از بازگشت به عقب مسابقات در همان مدار در Red Bull Ring در اتریش و در سیلورستون در انگلستان است.

وجود خواهد داشت دو بریتانیا و اتریش Grands Prix?
Silverstone قرار است میزبان دو Grands جایزه بزرگ این سال


اعتبار: گتی ایماژ/David گودارد

مرتب کردن بر اساس, اما نه واقعا. وجود خواهد داشت دو Grands جایزه در هر یک از Silverstone و ردبول اما حلقه دوم مسابقات را متفاوت عنوان شده است. مسابقه دوم در اتریش خواهد بود که اشتایر جایزه بزرگ در این منطقه در اتریش که در آن مسیر است.

مسابقه دوم در Silverstone خواهد بود سالگرد 70 جایزه بزرگ نام در مراسم بزرگداشت سالگرد 70 از اول F1 قهرمانی در سال 1950.

چه مسابقه تایید شده تا کنون و زمانی که آنها هستند ؟

جولای 5: جایزه بزرگ اتریش, Red Bull Ring

جولای 12: اشتایر Grand PrixRed Bull Ring

جولای 19: جایزه بزرگ مجارستان, Hungaroring

اوت 2: جایزه بزرگ بریتانیا, Silverstone,

اوت 9: سالگرد 70 جایزه بزرگ, Silverstone,

اوت 16: اسپانیایی,جایزه بزرگ, مدار de Barcelona, Catalunya

اوت 30: بلژیک جایزه بزرگ, Spa-Francorchamps

سپتامبر 6: ایتالیایی جایزه بزرگMonza

چه خواهد شد پس از این برای اولین بار هشت دور?
F1 بوده است به Autodromo do Algarve برای تست اما هرگز به مسابقه


اعتبار: گتی ایماژ, ورزش,

خبر خوب این است که به یک مدرک معتبر F1 مسابقات هشت است حداقل تعداد دور مورد نیاز است. F1 در حال حاضر بحث در مورد آنچه مانده از این فصل خواهد بود با مدیر عامل تعقیب کری گفت که آنها را منتشر خواهد کرد تقویم کامل در “هفته های آینده” در حالی که به رسمیت شناختن که این وضعیت “مایع”.

در حال حاضر هیچ مسابقه برنامه ریزی شده در مدارهای که نمی شد در تقویم اصلی اما این بدان معنا نیست جایگزین برای دیگر مدارات (مانند هوکنهایم در صورت لزوم) ظاهر خواهد شد. در لحظه ای بعد مسابقه می تواند در سوچی در روسیه (در اصل برنامه ریزی شده برای سپتامبر 27).

سنگاپور و آذربایجان و ژاپنی Grands جایزه شده اند به تازگی لغو شده است به این معنی که دیگر مدارات در اروپا ممکن است نیاز به یافت می شود. Mugello و ایمولا هر دو در ایتالیا و Autodromo انجام آلگاروه در پرتغال امکانات به عنوان جایگزین و یا اضافی مسابقه بسته به شرایط.

فصل است که در حال حاضر به احتمال زیاد به پایان مسابقات در بحرین (احتمالا حتی دو نفر از آنها در صورت نیاز) و پس از آن در حال حاضر-سنتی فصل آخر در یاس مارینا مدار در ابوظبی.

چگونه می توانم F1?

اگر شما در بریتانیا زندگی می کنند و سپس شما نیاز به یک آسمان ورزشی اشتراک. خود اختصاص داده F1 کانال تمام عمل زندگی می کنند برای سال 2020 فصل است. کانال 4 هم تمدید برجسته برای هر دور و همچنین به عنوان پوشش زنده 2020 جایزه بزرگ بریتانیا.

اگر شما در خارج از انگلستان و سپس شما ممکن است قادر به خرید یک اشتراک به فرمول یک خود F1TV.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de