فا قاطعانه فوتبال زنان خواهد ماند قوی با وجود coronavirus مجبور زودرس فصل پایان

فدراسیون فوتبال با اعتماد به نفس است فوتبال زنان را قبل از coronavirus بحران در حالت سالم حتی اگر هزینه تلاش برای پایان این فصل بود که بیش از حد شدید برای باشگاه به رسیدگی است.

آن را در روز جمعه تایید کرد که چلسی شده اند یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از زنان سوپر لیگ با لیورپول تنزل به قهرمانی پس از فا تصمیم به استفاده از یک پایه امتیاز به ازای هر بازی فرمول برای تعیین نتیجه ناقص مبارزات انتخاباتی.

اما هیز’ طرف شد انتهایی منچستر سیتی با یک نقطه زمانی که رقابت بود معلق در نور از coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 13 مارس با رهبران لیگ پس از بازی یک بازی بیشتر از لندن ، شهر را دوم لیگ قهرمانان به عنوان دونده ، این قطعنامه همچنین استون ویلا ترویج به بالا پرواز.

اعضای هیات موسس و دو بار WSL برندگان لیورپول گفت: آن را “نا امید” توسط فا تصمیم و اعتقاد بر این شد در یک موقعیت برای “دیدار با تمام نیازهای عملیاتی” با وجود تصدیق کرد که بازگشت به بازی تلقی می شد غیر عملی است.

“این Covid-19 pandemic ارائه شده کلان در حال انجام چالش در سراسر جهان اکثر افراد به مراتب مهم تر از فوتبال” باشگاه در بیانیه ای گفت. “تمرکز ما تیم زنان و کارکنان پس از آغاز بحران بود که آماده بازگشت به سوپرلیگ بانوان بازی زمانی که آن را امن و مناسب برای انجام این کار است.”

چلسی در حال حاضر برنده سه لیگ عناوین زیر هیز و 43 ساله اختصاص داده شده او به سمت قهرمانی به کلید مقدم کارگران در طول همه گیر و اضافه کرد که فوتبال “محدودتر به اهمیتی در یک زمان مثل این.”

در بیانیه ای در وب سایت خود منچستر سیتی گفت: آن را درک و قبول فا روش تعیین قهرمانی.

با وجود این واقعیت که بسیاری از باشگاه ها در حال انتشار بازیکنان و دیگران به صورت نامشخص آینده فا وعده داده است هر گونه بودجه اضافی برای کمک به باشگاه از طریق بحران کنونی بر خلاف بازی های نظارتی در فرانسه و ایتالیا.

فا مصمم است آن را به اطمینان حاصل شود تمام سوپرلیگ بانوان و قهرمانی باشگاه در یک به اندازه کافی قوی و موقعیت های مالی برای شروع یک فصل جدید در ماه سپتامبر حلقه شمشیربازی £7m آن سرمایه گذاری در بازی های داخلی در حالی که در ادامه به صحبت کردن با دولت و سازمان لیگ برتر در مورد هرگونه حمایت از آن ممکن است قادر به ارائه.

“گام بعدی برای ما این است که کار را از طریق پروتکل ها و کار کردن آنچه [مالی] شکاف است که در شرایط از آنچه مورد نیاز است گفت:” فا مدیر حرفه ای بازی کلی سیمونز. “ما در حال صحبت کردن به فوتبال ذینفعان و دولت در مورد ساخت مطمئن شوید که ما دوباره در آغاز ماه سپتامبر است.

“فا قرار می دهد £7m یک سال به زنان سوپر لیگ و قهرمانی و با وجود این واقعیت که ما در حال رفتن را از طریق کاهش قابل توجهی – برخی از £300m کاهش – فا را حلقه حصار که بودجه برای حفاظت از این سرمایه گذاری. ما بررسی امور مالی با تمام باشگاه ها و باشگاه ها خوب هستند در این معنا, و من می دانم که تعدادی از باشگاه ها آمده اند و دوباره تأکید تعهد خود را به بازی.

“ما متعهد به آینده را در ماه سپتامبر ما در حال رفتن به محل کار از طریق هزینه های که می کنیم و بحث به فوتبال ذینفعان و دولت را به مطمئن شوید که ما آماده هستیم.

“البته ما هرگز به نوبه خود هر گونه حمایت و ارائه می دهد کمک کند اما من واقعا متوجه است که لیگ برتر را از بودجه باشگاه در لیگ برتر و همچنین EFL در حال کمک به صندوق و ارائه فوتبال بانوان و من فکر می کنم ما نباید فراموش کنیم که.”

سیمونز اضافه شده است که وجود داشته است و تقریبا “به اتفاق آرا” حمایت از باشگاه ها برای تصمیم به محدود کردن این فصل به دلیل هزینه های اتخاذ همان آزمایش دقیق برنامه است که اجازه مردان فوتبال برای بازگشت بیش از حد بالا بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im