فا ادامه به در نظر گرفتن فسخ WSL فصل

تلگراف | No comments

فدراسیون فوتبال “در ادامه به مشورت” با زنان سوپر لیگ و مسابقات قهرمانی باشگاه در “امکان فسخ” فصل بدن حاکم است در بیانیه ای گفت.

فا ملاقات با نمایندگان باشگاه در روز دوشنبه بعد از ظهر اما رسیدن به یک تصمیم نهایی در مورد چگونه به این نتیجه مبارزات انتخاباتی. این بیانیه اذعان کرد که آن را “روشن است که وجود خواهد داشت چالش های قابل توجهی در تکمیل فصل” با هیچ WSL بازی داشتن صورت گرفته از ماه فوریه با توجه به کروناویروس اما ادامه داد که آنها را “به دنبال نمایش در مناسب ترین ورزشی نتیجه برای فصل” در صورت لیگ در حال خاتمه یافته است.

وجود دارد به هیچ سقوط از قهرمانی داده فا در حال حاضر باطل زنان لیگ ملی در ماه آوریل در مورد ‘ورزشی نتیجه’ می تواند شامل ارتقاء و سقوط از WSL یا فقط ارتقاء تلگراف ورزش می داند. از این رو مشخص نیست و در عین حال آنچه که اتفاق خواهد افتاد به لیورپول که اشغال WSL تنها نقطه سقوط.

دو تیم در سوپرلیگ بانوان را معمولا واجد شرایط برای لیگ قهرمانان فصل بعد. تلگراف ورزشی می داند که شد فصل به پایان لیگ را به ارسال یک پیشنهاد برای تصویب توسط یوفا برای توجیه آن باشگاه را دو لیگ قهرمانان نقاط. این می تواند هر شکل – امتیاز در هر بازی به نسبت بازی-آف – به عنوان طولانی به عنوان اصل اساسی درک است توسط یوفا به عنوان یکی از شایستگی ورزشی.

فا بیانیه را بخوانید: “هر سناریو ممکن است با دقت مورد تجزیه و تحلیل و ارزیابی به منظور پیدا کردن یک راه حل برای دیدار با خواسته های منحصر به فرد از زنان بازی. این شامل یک معاینه دقیق از بار مالی و لجستیکی و عملیاتی چالش هایی که ما در طول این بیماری همه گیر.

“پس از یک ارزیابی از پروتکل های مورد نیاز برای بازگشت به فوتبال و بازخورد از باشگاه ها که بسیار مهم است برای هر گونه تصمیم گیری فرایند روشن است که وجود خواهد داشت چالش های قابل توجهی در تکمیل 2019/20 فصل است.

“ما در ادامه به مشورت با باشگاه بر امکان فسخ 2019/20 فصل و در صورتی که آن تصمیم گرفته است که این به نظر می رسد تنها راه واقع بینانه به جلو به دنبال نمایش در مناسب ترین ورزشی نتیجه برای فصل. این شامل شناسایی مطالب برای 2020/21 UEFA women’s Champions League, خواهد بود که بر اساس شایستگی ورزشی از 2019/20 بارکلیز فا زنان سوپر لیگ فصل است.”

منچستر سیتی در حال حاضر بالا WSL اما دوم قرار چلسی – یک نقطه در پشت – بهتر امتیاز در هر بازی نسبت و یک بازی در دست است. سوم قرار آرسنال نیز بازی در دست رهبران اما چهار امتیاز پشت سر آنها.

استون ویلا شش نقطه روشن در بالای قهرمانی پیش از شفیلد یونایتد در دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>