فوتبال زنان و ریشه های چمن بازی باقی خواهد ماند مرکزی دو تخته از فدراسیون فوتبال برنامه ریزی استراتژیک به عنوان این مجموعه در مورد برش £75 میلیون از بودجه سالانه است.

کارکنان مطلع شدند روز شنبه از پتانسیل £300m ضرر و زیان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس ترک ملی حاکم بر بدن رو به یک سری از انتخاب که آن را revisits بودجه و برنامه ریزی برای چهار سال آینده.

فوتبال زنان و یک هدف خاص به دو شرکت بود و در میان هفت اولویت های کلیدی برای برنامه ریزی استراتژیک در سال از سال 2016 تا 2020 اما تصمیم گیری برای دوره تا سال 2024 قرار داده شده اند و تحت فوری نقد و بررسی.

آخرین فا حساب های منتشر شده در هفته گذشته پوشش دوره تا ژوئن 2019 و با وجود نشان دادن گردش مالی بالا در £467 میلیون دلار برای سال, اهمیت درآمد £70m از رویدادهای صحنه در ومبلی نیز تاکید کرد. اگرچه آزمایشی امیدوارم که باقی مانده در جام حذفی بازی می تواند صحنه در ومبلی بعد از این تابستان به تعویق افتادن یا لغو تمام حوادث پس از مارس است ترک یک سوراخ بزرگ.

ورزشگاه شده بود به روز رسانی در تهیه یک پتانسیل سپر تابستان که می توانست به نقطه اوج خود در ماه ژوئن با برگزاری مسابقات قهرمانی اروپا نیمه نهایی و نهایی است. اگر چه این قرار داده شده است پشت یک سال و فا را امید به جبران برخی از ضرر و زیان خود را از 2021 – جاری برنامه ریزی سناریو شامل بدترین حالت کسری £300m.

فا هیئت مدیره موافقت کرده است سالانه £75m برش در آن صرف بودجه بیش از چهار سال آینده با بدن حاکم بالاترین حقوق بگیران در حال حاضر با داشتن توافق موقت کاهش دستمزد در این سال تا 30 درصد است. فا ساخته شده بود توسعه مداوم از فوتبال زنان و پرداختن به بحران در ریشه چمن فوتبال امکانات دو آن از اولویت های اصلی در طول چهار سال آینده و زمان جستجو برای پس انداز است که به صورت متمرکز در مناطق دیگر. یک گزینه خواهد بود برای به تاخیر انداختن پرداخت ومبلی با £757m پروژه برنامه ریزی شده به وام مسکن-رایگان از 2024. مربیگری عملیات در پارک سنت جورج نیز می تواند کارآمد.

تلگراف راه اندازی ‘صرفه جویی در بازی ما’ مردمی مبارزات انتخاباتی در سال 2018 پس از فا پیشنهاد £600m ومبلی فروش فرو ریخت.

فا در حال برنامه ریزی برای استفاده از ومبلی پول برای ریشه چمن فوتبال و به عنوان آن می ایستد تنها در سه رزین در انگلستان از “معقول” استاندارد. فا تخمین می زند که آن را به 25 سال در نرخ فعلی سرمایه گذاری به ارائه حتی یک سطح پایه از ریشه چمن امکانات. آلمان حدود چهار بار به عنوان بسیاری از مصنوعی رزین.

حزب محافظه کار وعده داده £550m برای بهبود زمینهای دهه آینده طول سال گذشته انتخابات وجود دارد اما سوال بیش از آنچه سرمایه گذاری باقی خواهد ماند و پس از coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im